Symbian^3 Game Boy Advance

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Symbian^3 Game Boy Advance
Bu oyunlar için emülatör:

Yeni Link:

Ve en güzel GBA oyunları..Zamanım oldukça ekleyeceğim:
Super Mario Advance:

Super Mario Advance 4:

Pokemon Fire Red Versiyon:

DRIVER 3

Need for Speed Underground

Sims 2:Pets

Spider-Man 2

Tarzan

Tekken Advance

The Sims: Bustin Out

Grand Theft Auto Advance(2D)

Max Payne

WWE Road to WrestleMania X8

Need for Speed Carbon Own the City

Sonic Advance

Ultimate Spider-Man

Spider-Man 3

Jakie Chan

Road Rash

Golden Sun

Driver 2

Doom

Sonic Advance 3

Tom Clancy's Sprinter Cell

Taxi 3

Nasıl kurulur-Oynanır?
Emülatör uygulamasını telefonunuza kurun. Uygulamayı açın, ''file'' tuşuna basın, ardından ''set bios'' tuşuna basın ve aynı paketten çıkan ''bios'' dosyasını seçin. (''bios dosyasının nerede olduğunun önemi yoktur ancak daha sonra yeri değiştirilirse, yeniden ''set bios'' işlemi yapılıp, ''bios'' dosyasının yeni yeri programa tanıtılmalıdır. Bu yüzden ''bios'' dosyasını, sizi rahatsız etmeyecek, yanlışlıkla silinmeyecek bir yere taşımanızı öneririz.)

Oyuna başlangıç;
Emülatör programını açın, ''file'' tuşuna basın, ''load ROM'' tuşuna basın ve ayrıca indirmiş olduğunuz oyun dosyasını seçin.
Gba bios:

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, YENİÇeri1362, teskici ve 5 diğerleri

romanos

romanos

Üye
yukledim ama oyunları acamadım.. bios' u nasıl yapıyoruz.??

romanos

romanos

Üye
Uygulamayı açtıktan sonra File/Set Bios ve Load ROM var ben bunları tıklıyorum ama açılan bir şey yok..

aydnzara

Üye
arkadaşlar ben hiç emulator kurmadım bu emulator nedir?nasıl kurulur?birisi açıklamalı kolay bir lisanla anlatırsa çok sevinirim...

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben hiç emulator kurmadım bu emulator nedir?nasıl kurulur?birisi açıklamalı kolay bir lisanla anlatırsa çok sevinirim...
Emülatör,başka bir tür cihazda(örn. atari) çalışan oyunu sistem özellikleri yeten bir cihazda oynamanı sağlar.Direk sis dosyasını dosya yöneticisinden kurabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Şah Hatayi

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

aydnzara

Üye
Emülatör,başka bir tür cihazda(örn. atari) çalışan oyunu sistem özellikleri yeten bir cihazda oynamanı sağlar.Direk sis dosyasını dosya yöneticisinden kurabilirsin.

tamam saol kardeşte nasıl kuruluyor?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamayı açtıktan sonra File/Set Bios ve Load ROM var ben bunları tıklıyorum ama açılan bir şey yok..
Süper Mario World'de dediğim gibi hafıza kartındaki klasöre bak,olmadı oyunun dosyasına tıkla(GBA uzantılı bir dosya).Telefonum Symbian^3 sistemine sahip olmadığı için ne yazık ki deneyemiyorum:(Yani sadece bendeki benzer sistem üzerinden konuşuyorum.Deneyen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim..

----------Eklendi @ 20:07:25 ---------- Yazıldı @ 19:45:39 ----------

tamam saol kardeşte nasıl kuruluyor?
Dosya yöneticisinden gpsp_v07'ye tıklarsan yüklenir diye tahmin ediyorum.Eğer sistem benim bildiğim nokia symbian s60'dan çok farklı ise bilemem.Eğer yükleyen biri anlatırsa sevinirim.Sistem dediğimden farklı mı acaba merak ettim..

• Beğen

aydnzara

Üye
Kardeş bir dosyayı kurdum load falan save yazıyor oyunu zipten çıkartıp nereye atıp oynayacağız peki.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bir dosyayı kurdum load falan save yazıyor oyunu zipten çıkartıp nereye atıp oynayacağız peki.
Sanırım hafıza kartında varsa vampent'e atacaksın.Deneyecek telefonum olmadığı için kesin bir şey diyemiyorum.Hafıza kartına bir bak,eğer önceden olmayan bir klasör yoksa direk oyun dosyasına tıkla.Bir de çalışıyor mu çalışmıyor mu haber verirsen iyi olur..

• Beğen

aydnzara

Üye
oyun dosyasını buradan indirdim ama exe uzantılı dosya desteklemiyor yazıyor tel N8 dosya yöneticide de hiç bir yeni klasör yok.

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
pokemon yok mu ya :D

----------Eklendi @ 20:39:36 ---------- Yazıldı @ 20:37:55 ----------

varmış tamam ama kaydediliomuki

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
oyun dosyasını buradan indirdim ama exe uzantılı dosya desteklemiyor yazıyor tel N8 dosya yöneticide de hiç bir yeni klasör yok.
o brothersoft diye bir program.netten programı bilgisayara aktarıyor.(Belgelerim/Downloads)Sen o belgelerimdeki klasördeki zip çıkarıp oyunu telefona atacaksın.Atınca bi üzerine tıkla dosya yöneticisinden ne oluyor.bakınca haber verirsen sevinirim.üzerine tıkladın mı gelmiyorsa açıp programı File'a tıkla.olmadı contineye tıkla

----------Eklendi @ 21:16:41 ---------- Yazıldı @ 21:12:12 ----------

pokemon yok mu ya :D

----------Eklendi @ 20:39:36 ---------- Yazıldı @ 20:37:55 ----------

varmış tamam ama kaydediliomuki
muhtemelen evet.Şu load/save state varya işte o kayıtla ilgili bir şey

• Beğen

aydnzara

Üye
Kardeş ilgin için saol yapamadım çok karışık bişey inanki olmuyor.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ilgin için saol yapamadım çok karışık bişey inanki olmuyor.
keşke yardım edebilseydim:(neyse üzülme o kadar HD oyun varken napcan game boy'u:)Bir şey soracağım şimdi son olarak nerde tıkandın?hangi adımda?

• Beğen

aydnzara

Üye
Olsun kardeş napalım bunlar zaten çocuk oyunları,insAllah anna ile daha çok hd oyunlar çıkacaktır.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

bugli

Üye
gelen her oyuna atari oyunu gibi diyordunuz, buyrun burdan yakin :D tepkiyi uzerimize cekmeyi basardik :D

gelen her oyuna "vaay 1080p hd gibi" dersek 3 vakte kadar modern combat elimizde olur :D

tavasli

Üye
Klasör ile alakasi yok, BIOS lazim.

Üst Alt