SygicTruck v13.6.1 HERE (nt) 12.2015 .Maps + DOWNLOADER Programi

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim bana igonunki lazım tır olanı avrupa indirdim yükledim oldu çalışıyor
arkadasim özel mesaj bölümün kapali
IGO icin son cikan here maps var fakat buraya eklemedim bunlarida bir arkadasa göndermistim 5 ülke

iGO Europe HERE 2015.Q3
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silasim

silasim

Üye
slm memoli kardeşim verdiğim linklerden dosyaları indirdim klasörleri açarken kod hatası verdı fransayı ve almanyayı yükleyemedim ve belçikanın ve öbür ülkelerinde poilerinde kod hatası verdi olmadı bende öylece kurdum bir şey daha sormak istiyorum internet bağlıyken tmc trafik bilgileri çalışıyor internet yokken kesiliyor bunun çaresi varmi ve bunda normalde gittiğin yolu çizgi çizerek işaretliyor benim kurduğumda işaretlemiyor acaba nerede yanlış yaptım bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim ilgilendiğin için çok teşekkür ederim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
slm memoli kardeşim verdiğim linklerden dosyaları indirdim klasörleri açarken kod hatası verdı fransayı ve almanyayı yükleyemedim ve belçikanın ve öbür ülkelerinde poilerinde kod hatası verdi olmadı bende öylece kurdum bir şey daha sormak istiyorum internet bağlıyken tmc trafik bilgileri çalışıyor internet yokken kesiliyor bunun çaresi varmi ve bunda normalde gittiğin yolu çizgi çizerek işaretliyor benim kurduğumda işaretlemiyor acaba nerede yanlış yaptım bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim ilgilendiğin için çok teşekkür ederim
a.slm arkadaşım sen indirirken problem olmuş ola bilir tekrar kontrol edersin
Şifre.memoli6767 vereceksin tmc yani trafik bildirme kanalı internet olmadan
çalışanını paylaşanlarda olmuştu ama ben bunu denemedim int, yokken çalışımı
diye benim arabada navi olduğu için Hedef harita üstünde bul bölümünden
girdiğinde gitmek istediğin yeri işaretlediğinde rotayı hesaplaması gerekirde
bu özellik teleatlas yani tomtom mapslarda yapmıyordu hangisiyle denedin
buraya eklediğim igo mapslarını kontrol et onlarladenersin.

silasim

Üye
verdiğiniz linklerin içinde hangi map varsa onu indirdim dikkat etmedim seçenek yoktu galiba kodu memoli6767 olarak yazıyorum dosyayı açıyor içindekini çıkartmıyor örnek 3 dosya varsa klasörde ikisini yüklüyor birini kod hatası veriyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
verdiğiniz linklerin içinde hangi map varsa onu indirdim dikkat etmedim seçenek yoktu galiba kodu memoli6767 olarak yazıyorum dosyayı açıyor içindekini çıkartmıyor örnek 3 dosya varsa klasörde ikisini yüklüyor birini kod hatası veriyor
arkadasim ben senin sormak istedigini anlayamadim 5 parti indireceksin hepsini beraber WinRAR,la acacaksin
building
licencie
map
poi
bu 4klasör cikacak sende bunlari igo klasörünün icinde olmasi gereken yerlere atacaksin licencie klasörünün icindekileri yanlizca
kopyala digerlerini hic silmeden icine atacaksin yapman gereken bu partlarin 4 tanesi 204.800kb 5.partda.199.483 gösterir
yani 4part 200MB 5.part biraz daha kücük sen indirirken problem olmustur veya Sifreyi yazarken hata yapmissindir.

konyalimese

Üye
Dosyaları indirdim rardan çıkarttım. Klasör halinde telefonun hafızasına attım ve apk yi atıp kurdum. Fakat Sınırlı süreli lisansınızın süresi dolmuştur yazısı çıkmakta. Android/data klasörüne baktım Sygic ile ilgili hiç bir klasör yok. Aldığım hatanın ss ini aşşağıya resim olarak ekledim. Telefon Lg G3

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Dosyaları indirdim rardan çıkarttım. Klasör halinde telefonun hafızasına attım ve apk yi atıp kurdum. Fakat Sınırlı süreli lisansınızın süresi dolmuştur yazısı çıkmakta. Android/data klasörüne baktım Sygic ile ilgili hiç bir klasör yok. Aldığım hatanın ss ini aşşağıya resim olarak ekledim. Telefon Lg G3

arkadasim crk,li olan Apk yüklememis ola bilirsin yükledigini kontrol et yoksa o problemi cikarmamasi gerekir
Sygic/Maps klasörünün icindeki content lic yazimi var onu sil tekrar dene email adresi felan vermeyeceksin bunlari bilirsinde
hatirlatmak istedim SygicTruck v13.6.1 crk Apk bölümdeki Apk yüklersin senin tlf,nun hakkinda pek bilgim olmadigi icinde
kesin bir bilgi veremiyorum yazdiklarimi bir kontrol etdersin

konyalimese

Üye
arkadasim crk,li olan Apk yüklememis ola bilirsin yükledigini kontrol et yoksa o problemi cikarmamasi gerekir
Sygic/Maps klasörünün icindeki content lic yazimi var onu sil tekrar dene email adresi felan vermeyeceksin bunlari bilirsinde
hatirlatmak istedim SygicTruck v13.6.1 crk Apk bölümdeki Apk yüklersin senin tlf,nun hakkinda pek bilgim olmadigi icinde
kesin bir bilgi veremiyorum yazdiklarimi bir kontrol etdersin

Cevabınız için teşekkürler. Söylediklerinizi yaptım. Apk yi tekrar indirdim Content.lic i sildim fakat sonuç yine aynı.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Cevabınız için teşekkürler. Söylediklerinizi yaptım. Apk yi tekrar indirdim Content.lic i sildim fakat sonuç yine aynı.
arkadasim yapalim bilecegimiz bir sey yok yenilendiginde yumlu olanlari cikarsada eklerim sanirim Android 5.0.X ve üzeri tlf,lara uyumlu degil sanirim ben Android 4.4.2 üzerindeki tlf,larda denememistim..

Üst Alt