SygicTruck v13.6.1 HERE (nt) 12.2015 .Maps + DOWNLOADER Programi

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
SygicTruck v13.6.1 HERE (nt) 12.2015 .Maps + DOWNLOADER Programi

SygicTruck v13.6.1 HERE (nt) 12.2015 Deu. Maps + DOWNLOADER Programi

arkadaslar indirdiginiz SygicTruck klasörünü tlf,nunuzun hafizasina atiniz sygicTruck apk yükleyiniz
masp indirme programiyla istediginiz ülkleri indirip SygicTruck/Maps klasörünün icine atiniz..

Andorid 4.4.2 vede 5.0 üzeri olan tlf,larda sd hafiza kartindakullanmak istediginizde sd hafiza kartina tasiyiniz
SygicTruck naviyi actiginizda Android/data klasörnün icine kopyalar sd hafiza kartinda kalan
SygicTruck klasörünü siliniz..

SygicTruck v13.6.1 HERE (nt) 12.2015 Deu. Maps + DOWNLOADER Programi

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kempa

ahmet meço

ahmet meço

Üye
selama memoli kardeş ne farkı var biraz detay verirmisin

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
selama memoli kardeş ne farkı var biraz detay verirmisin
kardes resimlerde gördügün gibi kamyon özelliklerinin olmasi adi üzerinde zaten Truck Karvan otobüs özelligi
yük tasiyan kamyonlarin teslimat yapan kamyonlarin giris yapa bilecegi yerlerin ayarlanmasi normal araclar icinde
kullanilir ayaricada son cikan 2015.12 here mapslarida tomtom (ta 2015.09 ) mapslarinda calismasi tomtom (ta)
mapslari denmek istersen elinde varsa yeni sygic icindeki maps klasörünü al degisiklik yapmadan bu SygicTruck klasörünün
icine atarsin tabiki icindekinin adini degiserek normal sekilde calisir kendin radarlar ekliye bilirsin mobil olsun sabit olsun
tabiki tek problem coklu hesaplamamasi tek güzargah hesapliyor

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
Tugtekin20

Tugtekin20

Üye
ben kullaniyom cok süper

• Beğen

hkn194

Üye
kardeş merhba ben bunu kurmayı başarmadm ayrımtılı anlatabilrmsn

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
kardeş merhba ben bunu kurmayı başarmadm ayrımtılı anlatabilrmsn
arkadasim indirdigin partlari acaksin SygicTruck klasörünü
indirdigin SygicTruck klasörünü tlf,nun hafizasina atacaksin yada sd karta atacaksin indirdigin ülkeleride SygicTruck/Maps klasörüne atacaksin
(Android 4.4.2 ve üzeri tlf,larda apk yükledikten sonra Android/data/klasörünün icine yeni com.sygic.truck/files klasörü olusturur onun icine kopyalanmasi icin ilk actiginda sorar onu oklersin kopyalar acilir sd karta kalan sygictruck klasörünü sile bilirsin )
SygicTruck apk yükliyeceksin acilirken herhangi bir yere email adresi felan vermyiyeceksin asagisinda yazan yere tiklayip gececeksin
normal acilmasi gerekir
öncelikle tlf,nunun güvenlik ayarlarina girip bilinmeyen kaynaklari ok,leyeceksin her tlf farkli yazar bilir ama güvenlik ayarlarina girdiginde göreceksin.
bilgin olsun

Son düzenleme:

silasim

Üye
Slm memoli ben indirdim dediginiz gibi yukluyorum eski surumu vardi onu sildim daha sonra yukledim her yuklendikten sonra bir sey bulunmadi diyor ve yeni surumu satin alin diyor galacy note 3 e yuklemeye calisiyorum ve ne telefonda calisiyor nede sd kartta calisiyor yardimci olursaniz sevinirim aslinda igo truck u istiyorum oda olmuyor ikisinide nasil yukleyecegimi anlatirsaniz sevinirim telefondan silmem gereken bir sey varmi android data icindeki map haricinde onu sildim gene olmuyor ve emeklerin icin tesekkurler

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Slm memoli ben indirdim dediginiz gibi yukluyorum eski surumu vardi onu sildim daha sonra yukledim her yuklendikten sonra bir sey bulunmadi diyor ve yeni surumu satin alin diyor galacy note 3 e yuklemeye calisiyorum ve ne telefonda calisiyor nede sd kartta calisiyor yardimci olursaniz sevinirim aslinda igo truck u istiyorum oda olmuyor ikisinide nasil yukleyecegimi anlatirsaniz sevinirim telefondan silmem gereken bir sey varmi android data icindeki map haricinde onu sildim gene olmuyor ve emeklerin icin tesekkurler

arkadasim öncelikle tlf,nun güvenlik ayarlarina gireceksin bilinmeyen kaynaklar yazar veya buna benzer yazar bunu isaretleki crk,li olan
herhengi bir programi yükliye bilesin güvenlik ayarlarini yapmazsan crk,li Apk yükliyemezsin
öncelikle tlf,nun olsun sd kartin olsun icindeki Sygic Truck ilgili hepsini temizle Android 4.4.2 ve üzeri olan tlf,larda sd karta kullanmak istedginde sd karta Sygic Truck klasörünü attip naviyi actiginda kopyalansinmi diye sorar onu ok,leyliyeceksin bunu daha önce yükledigindede yaptiysan Android/data klasörünün icine gir burada com.sygictruck/files diye klasör olsuturup onun icine kopyalamistir bunuda temizle

ben yeniledim SygicTruck klasörünü icine Türkiye haritasinida ekledim seslerin tamaminida ekledim onun icin sesleri yenilemene gerek yok
simdi SygicTruck klasörünü indirip ya tlf,nunun hafizasina yada sd karta atacaksin SygicTruck crk(kirakli)Akp yükliyeceksin acacaksin email adresi istersede sol asagida atla yazar ona tikla devam et normal acilmasi gerekir istedgin ayarlari yaparsin poi olsun diger ayarlar olsun onlari nasil istersen
öyla ayarlarsin daha öncede yazdgim gibi Android 4.4.2 ve üzeriyse kullandigin tlf sd karta attiginda kopyalanmasi icin tikladiysan Android/data
bu bölüme kopyalamistir sd karttada bir SygicTruc klasörü kalmistir onu sile bilirsin
igo sd karta calissada her actiginda ayarlari yenilemen gerekiyor onun icin igo tlf,nun hafizasina atacaksin elinde varsa senin tlf,na uyumlu
igo klasörü onda bir degisiklik yapmadan igo klasörü olarak atacaksin tlf,nunun hafizasina ondan sonra igo Apk yükliyeceksin
anlamadigin yapamadigin yerlerde yardimci olmaya calisirim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silasim

silasim

Üye
bende igo truck un apk si yok ve mümkünse paylaşabilirmisin android mapıyla beraber eğer harita uyumluysa sygic truck u eski apk ile kurdum oldu çalıştı bir de igoyu kurabilirsem işime yarayacak tesekkürler ilgilendiğiniz için ve cevabınız için

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
bende igo truck un apk si yok ve mümkünse paylaşabilirmisin android mapıyla beraber eğer harita uyumluysa sygic truck u eski apk ile kurdum oldu çalıştı bir de igoyu kurabilirsem işime yarayacak tesekkürler ilgilendiğiniz için ve cevabınız için
arkadasim sygic truck yeniyide yükliye bilirsin benim ekledigim Apk indir senin yüklü olan kaldir yüklede problem olsada benim ekledigim
SygicTruck klasörünüde kullana bilirsin benim ekledigim maps indirme programiylada istedigin ülkleri indire bilirsin programi actiginda göreceksin
nt truck mapslarini
igo icinde bu bölüme igo apk,lerde eklemistim bir bak istersen
iGO 9.6.29.596752 Europa+Türkiye tomtom 2015.03+2015-Q2Here maps

• Beğen
Tepkiler: silasim

silasim

Üye
ben linkleri indirdim fakat klasör partilerini 1 incisini kurdu ikincinse kodu yanlış diyor maplardada aynı problem oluyor bunu nasıl çözeriz
slm memoli kardesim igo truck okadar çok dosya varki nasıl yapacam bilmem klasörlerin birini kodla açıyor ikincisine kod hatası dıyor ve bilgisayar donuyor yeniden başlata giriyorum mecburen gitmiyor yoksa ve klasörsüz yükleyeyim dedim gene olmuyor ve igo sd kart takır dıyor hepten kafam karıştı bunun en kolay yolu nasıl şifresiz ve sygic gibi kaç saatir bununla uğraşıyorum bilgisayarı açıp kapatmaktan gına geldi okadarda dosyaları indirdim yardım lütfen tesekkürler

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
ben linkleri indirdim fakat klasör partilerini 1 incisini kurdu ikincinse kodu yanlış diyor maplardada aynı problem oluyor bunu nasıl çözeriz
slm memoli kardesim igo truck okadar çok dosya varki nasıl yapacam bilmem klasörlerin birini kodla açıyor ikincisine kod hatası dıyor ve bilgisayar donuyor yeniden başlata giriyorum mecburen gitmiyor yoksa ve klasörsüz yükleyeyim dedim gene olmuyor ve igo sd kart takır dıyor hepten kafam karıştı bunun en kolay yolu nasıl şifresiz ve sygic gibi kaç saatir bununla uğraşıyorum bilgisayarı açıp kapatmaktan gına geldi okadarda dosyaları indirdim yardım lütfen tesekkürler

arkadaşım benim seni yönlendirdiğim igo normal olan yani Truck değil sen igo truck apk yok yazdığın için apk,lere bakman için yönlendirdim igo diğerleri gibi
kendisi indirip klasör oluşturup kullanamazsın benim eklediğim igo ta yani tomtom
mapsların olduğunu indireceksin igo apk yükliyeceksin yada tek igo klasörünü
indireceksin gerekli olan mapslar varsa elinde onları olması gereken yerlere atacaksın ondan sonra igo apk yükleyip naviyi acacaksın kart istemesinin sebebide
sen igo klasörünü mapslı veya mapsız olanı atmadığın için
igo truck olanı elimde varmıydı araştırırımda varsa eklemeye
çalışırımda sende araştırırsın.

silasim

Üye
Slm memoli kardesim verdigin linkten igo truck dosyalarini indirdim maplarin icinede indirdigim harita ulkerinin icindeki dosyalari attim kurdum calisti ama dosyalari acip yuklerken icindeki dosyalarin icindeki dosyalarda kod hatasi veriyor yoksa hersy o kod hatalarini vermese olay tmm mumkunse onu cozebilirmisiniz simdiden cok tesekkurler

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Slm memoli kardesim verdigin linkten igo truck dosyalarini indirdim maplarin icinede indirdigim harita ulkerinin icindeki dosyalari attim kurdum calisti ama dosyalari acip yuklerken icindeki dosyalarin icindeki dosyalarda kod hatasi veriyor yoksa hersy o kod hatalarini vermese olay tmm mumkunse onu cozebilirmisiniz simdiden cok tesekkurler

arkadasim benim ekledigim kod hatasi derken neyi anlatmaya calisdin ben anlamadim sifre.memoli6767 sifre istiyenler haric hic birini
acmiyacaksin mesela data yazar bunu acmayacaksin buna benzer hic birini acmayacaksin yada sormak istedigini tekrar yazarsan yardimci
olmaya calisrim

ayrıca özel mesaj bölümün kapalı özelden yazacaktım..

Son düzenleme:

musti50

Üye
bu konuyu birtürlü anlamadim yukarida SygicTruck v13.6.1 HERE (nt) 12.2015 Deu. yaziyor ve assagi dogru indigimde
SygicTruck klasörü.part1.rar

"
"

yani Türk haritasi var alman haritasini bulamadim, simdi bu "SygicTruck klasörü.part1.rar" linklerinin yarisi iniyor yarisi inmiyor daha dogrusu linke hic basilmiyor

acaba sadece Türk veya alman haritasi olan bir dosya varmi tek indirdikten sonra telefona atip ve öbür haritalari devam indirecem

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
bu konuyu birtürlü anlamadim yukarida SygicTruck v13.6.1 HERE (nt) 12.2015 Deu. yaziyor ve assagi dogru indigimde
SygicTruck klasörü.part1.rar

"
"

yani Türk haritasi var alman haritasini bulamadim, simdi bu "SygicTruck klasörü.part1.rar" linklerinin yarisi iniyor yarisi inmiyor daha dogrusu linke hic basilmiyor

acaba sadece Türk veya alman haritasi olan bir dosya varmi tek indirdikten sonra telefona atip ve öbür haritalari devam indirecem
arkadasim sygictruck klasörü part1.rar ve digerlerine indirmek icin tikladiginda
MaxiCep Harici Sayfaya Yönlendirme
adinda cikan bölümde sol asagida
Devam et yazar ona tikliyacaksin indirecegin bölüme gecercek
diger mapslara gelincede maps indirme programi var onu indir istedgin ta olsun sygictruck yani nt mapslar olsun istedgin ülkelerin
mapsini indire bilirsin

musti50

Üye
part1i yazdigin gibi yönlendiriyor fakat part2 sadece yazi olarak gösteriyor bir fonksiyonu yok ve maps indirme programini indirdim virus gösteriyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
part1i yazdigin gibi yönlendiriyor fakat part2 sadece yazi olarak gösteriyor bir fonksiyonu yok ve maps indirme programini indirdim virus gösteriyor

virus degil arkadasim senin program öyle gösteriyordur

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

silasim

Üye
cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim bana igonunki lazım tır olanı avrupa indirdim yükledim oldu çalışıyor

Üst Alt