Sygic Navi v 14.5.4 yeni +++ Beta geldi + Mapslar

Sponsorlu Bağlantılar

hknklbk

Üye
Selamlar,

Bu 14.5.2'yi denedim, daha önce de 14.5.1'de aynı problem vardı. Halletme şansı var mı acaba??

14.5.2 programı tam ekran göstermiyor. Note2'nin Status Bar'ı hep görünüyor (ki ben bunu istiyorum zaten).
Ancak mesela otobanlarda levhalar çıkıyor ya, o levhalar yarım çıkıyor, üst tarafı kesik çıkıyor.
Sol üst köşede bir sonraki manevra & dönüşleri filan gösteren küçük işaretler de yarım (üst kısım yok) olarak çıkıyor.

Çözümü var mı acaba?

0mrdr5

Üye
htc one'da google play yada cyanogenmod ile çalışıyor sense tabanlı romda yine tırt :ehe anlaşılan tam sürümü bekleyeceğiz

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
htc one'da google play yada cyanogenmod ile çalışıyor sense tabanlı romda yine tırt :ehe anlaşılan tam sürümü bekleyeceğiz
arkadas ne anlatmaya calıştın ben anlamadım
problemin 14.5.2.yse ben zaten sunum bölümünde yazdım eskide kalmanızı yani Sygic v14.3.2 olanda ben
14.5.1 ve üzeri berbat bir navi programi görmedim
en q10 degisik navi programi denedim tlf.numda

S&S

remix60

Üye
gps baglanmıyor sebebi nedir xperia z cihaz acık cihazda gps

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
gps baglanmıyor sebebi nedir xperia z cihaz acık cihazda gps
arkadas diger sunuma attıgım 14.3.2 olanı denemeni tavsiye ederim
Gps bulma isine kesin bir sey djyemem bulundugun yerle
alakalı olabilir ilk gps bulma uzun serebiliyor tlfdan tlf.na
farklı oldugu icin bide bu sygic beta deneme asamasinda
oldugu icin onunla alakalı olabilir dön gitsin daha önceki
Sygic 14.3.2.ye yanliz öncelikle 14.3.1 apk yükle yoksa yükliyemezsin birde bu dene gps bulma isi nasil olacak

S&S

remix60

Üye
arkadas diger sunuma attıgım 14.3.2 olanı denemeni tavsiye ederim
Gps bulma isine kesin bir sey djyemem bulundugun yerle
alakalı olabilir ilk gps bulma uzun serebiliyor tlfdan tlf.na
farklı oldugu icin bide bu sygic beta deneme asamasinda
oldugu icin onunla alakalı olabilir dön gitsin daha önceki
Sygic 14.3.2.ye yanliz öncelikle 14.3.1 apk yükle yoksa yükliyemezsin birde bu dene gps bulma isi nasil olacak

S&S
tşekkürler aynn dediğin gibi bulunduğum yerle alakalı problemmiş sagol

corus54

corus54

Üye
Çok teşekkürlerÇok teşekkürler

0mrdr5

Üye
problemin 14.5.2.yse ben zaten sunum bölümünde yazdım eskide kalmanızı yani Sygic v14.3.2 olanda ben

S&S
bunun arayüzünü beğenmiştim de neyse artık :ehe en sonunda oturup route 66'nın son sürümünü crackledim sygic çıkana kadar onunla takılırız :pro:

corus54

corus54

Üye
Google play diyor kapaniyorZorla yükledim ama 3D pozisyonunda durmuyor ayarlarda varsa bir yardim

S&S
Berbat ıdı nıye koydun cevap istiyoruz yok eskısı guzeldı yukluyorum eskıyı dowload dıyor crk olduğu halde

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Google play diyor kapaniyorZorla yükledim ama 3D pozisyonunda durmuyor ayarlarda varsa bir yardim
Berbat ıdı nıye koydun cevap istiyoruz yok eskısı guzeldı yukluyorum eskıyı dowload dıyor crk olduğu halde
sakin ol arkadas ben bütün herseyi birakip birisi bir sey yazar diye bekliyeyimi burada
ayarlardan gir harita bilgileri buraya gir gerekli ayarlari yaparsin ama yükledigini sil yerine 14.5.1 yükle
ayarlardan gir acik kapali yazar istedigin gibi ayar yapa bilirsin ama arkadas sunuma atan baska arkadaslarda var
benim bundan önce 14.05,14.5,14,5.1, bunlari denedim baska bir sayfada sunuma attim berbat oldugu icin bana göre
burada sunuma eklemedim benim 14.3.2 olan sayfama bir arkadas baska bir sayfayi ekledi
sorumlu arkadasa yazdim bana yabanci sayfa oldugu icin onun bir sakincasi yok yazdi onu silmedi
bende altina cevapbini yazdim iyice herkesin kafasi karismasin diye sunuma attim hic ayar yapamazsan
denemek istersen önce yazdigim gibi sil yerine 14.3.1 yükle onda gerkli ayarlari yap tabiki degim yaptiginda belli indirme islemi yapacak ondan sonra acilacak..
yükledigini tekrar sil yeni 14.5.1 yükle bir bak
burada problemsiz calisan Sygic v 14.3.2
Sygic Navi v14.3.2 + HUD + ta 2014.04 Türkiye maps +( kit kat 4.4.2 sd kartta calisir) - MaxiCep

S&S
Selamlar,

Bu 14.5.2'yi denedim, daha önce de 14.5.1'de aynı problem vardı. Halletme şansı var mı acaba??

14.5.2 programı tam ekran göstermiyor. Note2'nin Status Bar'ı hep görünüyor (ki ben bunu istiyorum zaten).
Ancak mesela otobanlarda levhalar çıkıyor ya, o levhalar yarım çıkıyor, üst tarafı kesik çıkıyor.
Sol üst köşede bir sonraki manevra & dönüşleri filan gösteren küçük işaretler de yarım (üst kısım yok) olarak çıkıyor.

Çözümü var mı acaba?
arkadas ayarlardan gerekli ayarlari yapman gerekiyor diger arkdasa yazmistim sanada tavsiyen öncelikle
Sygic 14.3.1,den basla gerekil ayarlari yap ondan sonra 14.5.1 den baslarsin bakarsin ondan sonrada
14.5.2 yüklersin...

S&S

corus54

corus54

Üye
Yok bu sygic kalsın eskiyi yükledim ne varsa eskide var 14.3.2 versiyonu

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
trust-cloud

trust-cloud

Üye
harikasın eyvallah kardeş facebook kullanıyormusun :)

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Eline sağlık

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
corus54

corus54

Üye
sakin ol arkadas ben bütün herseyi birakip birisi bir sey yazar diye bekliyeyimi burada
ayarlardan gir harita bilgileri buraya gir gerekli ayarlari yaparsin ama yükledigini sil yerine 14.5.1 yükle
ayarlardan gir acik kapali yazar istedigin gibi ayar yapa bilirsin ama arkadas sunuma atan baska arkadaslarda var
benim bundan önce 14.05,14.5,14,5.1, bunlari denedim baska bir sayfada sunuma attim berbat oldugu icin bana göre
burada sunuma eklemedim benim 14.3.2 olan sayfama bir arkadas baska bir sayfayi ekledi
sorumlu arkadasa yazdim bana yabanci sayfa oldugu icin onun bir sakincasi yok yazdi onu silmedi
bende altina cevapbini yazdim iyice herkesin kafasi karismasin diye sunuma attim hic ayar yapamazsan
denemek istersen önce yazdigim gibi sil yerine 14.3.1 yükle onda gerkli ayarlari yap tabiki degim yaptiginda belli indirme islemi yapacak ondan sonra acilacak..
yükledigini tekrar sil yeni 14.5.1 yükle bir bak
burada problemsiz calisan Sygic v 14.3.2
Sygic Navi v14.3.2 + HUD + ta 2014.04 Türkiye maps +( kit kat 4.4.2 sd kartta calisir) - MaxiCep

arkadas ayarlardan gerekli ayarlari yapman gerekiyor diger arkdasa yazmistim sanada tavsiyen öncelikle
Sygic 14.3.1,den basla gerekil ayarlari yap ondan sonra 14.5.1 den baslarsin bakarsin ondan sonrada
14.5.2 yüklersin...

Tesekkurler

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Konuda anlatıldığı şekilde 14.5.1 yükledim, fakat uyarı olarak 02/08/2014 de dolacagi yazıyor altta resmi yükledim acaba kullanamayacak mıyım

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
harikasın eyvallah kardeş facebook kullanıyormusun :)

evet facebook var burada kullandigım isimle degil

S&S
Konuda anlatıldığı şekilde 14.5.1 yükledim, fakat uyarı olarak 02/08/2014 de dolacagi yazıyor altta resmi yükledim acaba kullanamayacak mıyım
arkadas eger benim sunuma attigimı indirdikten sonra
actigında cıkan Sygic dosyasini oldugu gibi ya tlf.nun
yada ext sd karta attıktan sonra yüklediysen sygic apk
problem cıkmaz yanlızca güngeldiginde ayarlardan girip
ses ayarlarını yapman gerekebilir hic degisiklik yapmadan
sunumda olan Sygic v 14.5.2 apk yükliye bilirsin
ama benim tavsiyem diger sundugum Sygic v 14.3.2 de kalmandır cok daha kullanimli vede problemsiz calısmasıdır.. tabiki gönlüne kalmış.

S&S

• Beğen
Tepkiler: cahilmuallim
dogukan-

dogukan-

Üye
Demo olayı nedir bu arada teşekkürler

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Demo olayı nedir bu arada teşekkürler
arkadas demo verdigin rotayi hesapladiktan sonra nasil nerden gittigine Naviden bakmaktir
verdigin rotayi hesapladiktan sonra ekrana tikladiginda asagida cikan yere girince sola dogru cek
demo yerini göreceksin...
önceki 14.3.2 lerdede rotayi hesapladiktan sonra secenekler buraya tiklayip rota seceneklerinden
rotayi demo modunda baslattan gireblilirsin...

S&S

dogukan-

dogukan-

Üye
arkadas demo verdigin rotayi hesapladiktan sonra nasil nerden gittigine Naviden bakmaktir
verdigin rotayi hesapladiktan sonra ekrana tikladiginda asagida cikan yere girince sola dogru cek
demo yerini göreceksin...
önceki 14.3.2 lerdede rotayi hesapladiktan sonra secenekler buraya tiklayip rota seceneklerinden
rotayi demo modunda baslattan gireblilirsin...

S&S
Tamam teşekkürler

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic Navi v14.5.3 Apk yeni sunuma atilmistir denetimde beklemekte ..

meraklisina duyrulur

S&S

Son düzenleme:

Üst Alt