sXe 11.7 Geçen yepyeni cfg | 2011 yapımı sxe geçen süper cfg

• 21 Nisan 2011
  • 3283 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aim cfg, dedikleri cfg bu olsa gerek. Arkadaşlar süper ayarlar mevcut içerisinde. Biraz kurcaladım ama inanın bende anlamadım kim yapmış, nasıl yapmış, yalnızca süper, süper, süper olduğunu size söyleyebilirim. Rica ediyorum kullanıp memnun kalanlar geri dönüp teşekkürlerini iletsinler.

Rar dosyası içinden klasör çıkacak. Klasörün içinde bulunan dosyaları cstrike içine atınız. Orjinaliyle değişsinmi sorusuna evet cevabını veriniz.

Yazan: EroL

sXe 11.7 Geçen yepyeni cfg | 2011 yapımı sxe geçen süper cfg İndir

2. Arkadaşım ben kullandım acayip bişi. Süper ya olmaz böyle bişey.. Adam bildiğin uçuyo hatta tek atıyom var ya..

3. bende bir deniyim teşekkurler:box

4. Kardeşim iyi güzelde ben yaptım da oyuna gırdım ateş edemiyorum neden acaba?

5. nası ateş edemiyorsun anlamadım

6. yani sol clıkc calısmıyor sonra kaldırdım cfg yı normal gırdım calısıyor ama cfg yı yukledıgımde calısmıyor :(

7. kodları tekrardan kontrol ediyorum ok:oke:
    Şimdi tekrar deneyin lütfen. mausun topuyla duck yapabiliyormusunuz onuda söyleyin sizde olmuyorsa onuda düzelteyim.

4weSome ve Revengeful bunu beğendi.
  8. Hallettım kardesım controlden eskı ayarlarına dondurdum bu seferde capraz gıtmıyordu consoleden modlarını yazdım :D de duck yapmayı denemedım bakayım sımdı deneyım.

9. Adam king ya :D

10. Paylasım ıcın tşkrlr ama arkadas doru soluo ates edılmıo zıplamıo bune bole

----------Eklendi @ 13:52:59 ---------- Yazıldı @ 13:52:37 ----------

:angry:

11. Arkadaşlar şimdi tekrardan yükledim cfgyi bende sorun yok. Sizin kullandığınız sürüm ne onu bana söylermisiniz ?

12. bu ne be abi ya berbat bişi vaLLa önceki cfg2em daha iidi.. Bunda mermiler resmen bildiin uçuyo belki eskisinden fazla sekiyo... yada bnde öle oldu bilmiyorum...:allalla:

13. süpeRSn

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 10:20