sXe 11.7 Geçen yepyeni cfg | 2011 yapımı sxe geçen süper cfg

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sXe 11.7 Geçen yepyeni cfg | 2011 yapımı sxe geçen süper cfg
Aim cfg, dedikleri cfg bu olsa gerek. Arkadaşlar süper ayarlar mevcut içerisinde. Biraz kurcaladım ama inanın bende anlamadım kim yapmış, nasıl yapmış, yalnızca süper, süper, süper olduğunu size söyleyebilirim. Rica ediyorum kullanıp memnun kalanlar geri dönüp teşekkürlerini iletsinler.

Rar dosyası içinden klasör çıkacak. Klasörün içinde bulunan dosyaları cstrike içine atınız. Orjinaliyle değişsinmi sorusuna evet cevabını veriniz.

Ekli dosyalar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Arkadaşım ben kullandım acayip bişi. Süper ya olmaz böyle bişey.. Adam bildiğin uçuyo hatta tek atıyom var ya..

stemendest

Üye
bende bir deniyim teşekkurler:box

erdisahin1

Üye
Kardeşim iyi güzelde ben yaptım da oyuna gırdım ateş edemiyorum neden acaba?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nası ateş edemiyorsun anlamadım

erdisahin1

Üye
yani sol clıkc calısmıyor sonra kaldırdım cfg yı normal gırdım calısıyor ama cfg yı yukledıgımde calısmıyor :(

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kodları tekrardan kontrol ediyorum ok:oke:
Şimdi tekrar deneyin lütfen. mausun topuyla duck yapabiliyormusunuz onuda söyleyin sizde olmuyorsa onuda düzelteyim.

• Beğen
Tepkiler: 4weSome ve Revengeful

erdisahin1

Üye
Hallettım kardesım controlden eskı ayarlarına dondurdum bu seferde capraz gıtmıyordu consoleden modlarını yazdım :D de duck yapmayı denemedım bakayım sımdı deneyım.

sekinardi

sekinardi

Üye
:ehe

frzkng

Üye
Paylasım ıcın tşkrlr ama arkadas doru soluo ates edılmıo zıplamıo bune bole

----------Eklendi @ 13:52:59 ---------- Yazıldı @ 13:52:37 ----------

:angry:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şimdi tekrardan yükledim cfgyi bende sorun yok. Sizin kullandığınız sürüm ne onu bana söylermisiniz ?

yakup91

Üye
bu ne be abi ya berbat bişi vaLLa önceki cfg2em daha iidi.. Bunda mermiler resmen bildiin uçuyo belki eskisinden fazla sekiyo... yada bnde öle oldu bilmiyorum...:allalla:

4weSome

Üye
süpeRSn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt