Sx1 Sistem Hatası


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

strahd

Üye
    Konu Sahibi
Slm arkadaşlar,herzamanki gibi sx1'imde sorun yaşıyorum. :'( ben bu sistem hatasını 4-5 sefer yine yaşamıştım we sürekli reset atmıştım neyse sanırım yüklediğim programlardan dolayı olabilir ama çağrı bıraktıktan sonra sistem hatası werdi we ben de tekrar kapatıp açınca ki laf olsun diye açınca diyorum çünkü bir daha açılmadı. :( Acaba reset atmaktan başka şansım olabilir mi?çünkü rehberimde kayıtlı bayağı fazla numaram war we bazı numaraları bulmam çok zahmet alır neyse beyler yardımcı olursanız sewinirim kib byezzzzzzzzzzzz :)
 

burpainkillerak

Üye
kardeş sen *#power bu tuşların hepsine birlikte bastıysan sorun yok ama basıyorum açılmıyor diyorssan abi biraz bekle çünkü format atınca bile bazen kitleniyor ve bir iki kere olmadıysa bir daha dene sana bir tavsiye vereyim benim de başıma iki kere geldi ama telefonu biraz yavaş kullan ;;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt