Müzik Çalar "Sistem Hatası" Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
Müzik Çalar "Sistem Hatası" Sorunu
Öncelikle merhabalar hepinize. Arkadaşlar ben müzik çaları açıyorum her şarkıda Sistem Hatası deyip açmıyordu işte sonra flash attım hafıza kartı felan a' dan z' ye hepsine format çektim işte tertemiz herşeyi tekrar kurdum müzikleri falan 2-3 hafta geçti aradan yine aynı hatayı vermeye başladı. hafıza kartını çıkarıp taktım, teli kapatıp açtım yine olmuyor tekrar flash atmak istemiyorum çok şey yüklü başka bir şeyden yapıyor büyük ihtimal nasıl düzeltebilirim sizce hatayı neyden veriyor olabilir ?Uygulamalar her zaman ki uygulamalarım bir şey yükledikten sonra olmadı bunu belirteyim.. Devamlı sorun çıktığında konu açıyorum sizdende özür dilerim bu arada ama aradğmda bulamadım..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
musikloud programından şarkı indirince yapıyor eğer kullanıyorsan,
yada şarkılarını ses dosyaları klasörune at kütüphaneyi yenile düzelebilir

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
zaten o klasörde. Alında youtubeden müzik indirme progrmı var müzik olarak indiriyordum o yokken hiç böyle bi sorun yoktuondan kaynaklanıyor olabilirmi ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
en iyisi mp3 indirme sitelerinden indirmek benim müzikçalardada sorun yaratıyor o programdan indirdigim şarkılar

MücahitTokgöz

Konu Sahibi
aynen kardeşim bende öyle yapıcam. Peki önerebileceğin mp3 indirme sitesi varmı ? :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
alttaki linke tıkla konu içinde mp3 sitelerini paylaştım
link: mp3 siteleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt