SX1 Cafe

Sponsorlu Bağlantılar

muratbahadir

Üye
Merhabalar bana mp3 ü zil sesi yapmak vede arka plan resmini tam ekran yapma programı lazım şimdiden teşekkürler sx1 için

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merhabalar bana mp3 ü zil sesi yapmak vede arka plan resmini tam ekran yapma programı lazım şimdiden teşekkürler sx1 için
mp3 zil sesi yapman imkansız...tam ekran ise patch yaparak veya firmwa....değiştirerek yapabilirsin...

codepc

Üye
Emeği geçen tüm arkadaşlara tşk ederim...

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

muratbahadir

Üye
Siemens sx1'de
Beko televizyona uyan kumanda adını bilen varmı ????

:::burak:::

:::burak:::

Üye
sx1 artık tarih olduuuuuuuuu

kem_kar

kem_kar

Üye
kim demiş tarih oldu diye ?
daha birkaç yıl var SX1 lerimizin elimizden bırakılıp vitrine konma zamanına :)

mehmetsure

Üye
güzel omuş emeğine sağlık

Ny_WesT15

Ny_WesT15

Üye
sx1 usb kablosu olmadan tema yüklemek mümkünmü... sis tema olayı döönüyor.. bu kablosus yüklemekle alakalımı... bi yardım...

fubuonur

fubuonur

Üye
sx1 e tema yükleyip napacaksın ben fw attım telefon elimde kaldı. kablosuz sis olarak tema yükleyemezsin. zaten tema yüklemekte pek bir anlam ifade etmiyor. yok ordan şunu seç burdan onu seç ne bu kardeşim ya eziyet. alın bir nokia kurtulun sx1 lerinizden. ben öyle yaptım. sx1 iyi güzel telefonda sorunlu arkadaşlar. telefonu servise yolladım 1 ayda geldi. parçalarını almanyadan gönderiyorlar. orjinal kulaklılığı bile yok ben hurda fiyatına verdi
m nefret ettim sx1 ler rafa yada en iyisi çöpe arkadaşlar kendinize nokia telefon edininmenin zamanı gelmiştir. ben nokia dan aslında nefret eden birisiydim. siemens samsung motorola sony ericcsson kullandım ama nokia daki kullANIŞLILIK VE hızlılık yok. keşke tasarımda olsa 6630 aldım ben gayette memnunum 6630 zaten özel bir telefon. n72 den dahi hızlı işlemcisi. önerilerimi dinleyin sx1 ler elinizde patlamadan...

Ny_WesT15

Ny_WesT15

Üye
abi bırak şimdi aldık bi kere ben uğraşmak istiyom ... varmı bi yolu bilen anlatsın lütfenn

fenerlicihan

fenerlicihan

Üye

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
nerde sx1ciler aloooooo????????????*

muminp

Üye
benim sx1 update moduna geçmiyor, zor da olsa bi x55 kablo buldum, egold core sorunsuz attım.

Ama yine de joystik+no ile açmaya çalışırken bzzz yapıp update moduna geçmiyo. tavsiyesi olan varmı???????

space_s

Üye
arkadaşalar bana yardımcı olabilirseniz sevinirim sx1 in sm kartını değiştirdim bi daha acılmadı acma tusuna basıorum bazen bi ara ekran gelio acılıomuş yapıyor sora şarj bitik sesi cıkartıp kapanıyo bikaç yere gösterdim yapamadılar pc de görmüo formatlama yapıo noldu acaba 2005 de almıştım tuşları için bi kere garanti kapsamında tamir oldu başka bi sorunu yoktu ömrü bitti mi acaba

sexsapel

Üye
Bu konu hala güncel mi?Yani benim gibi SX1 i olupta 4 sene sorunsuz kullanan ve aradan geçen onca yıldan sonra acılıstaki o güzel göz geldikten sonra daha tık demeyen arkadaşlar var mı?..

zangoo

zangoo

Üye
Ewet var ,telefonum ile ilgili hiç bir sorunum yok sx 1 ilk türkiyeye geldiğinde aldım ardından carbon black çıktı aldım her ikisindede tık yok ve her ikisinede güncellemeler yükledim hiç bir sorun çıkarmadılar.
Ve yıl 2009 hala kullanmaktayım sorun yok yani sorun yaşayan arkadaşlara hayret ederek bakıyorum

SPaCeLoRD

Üye
ben de yarım varım :)

soldaki rakamların bazıları zor basıyor ve pil şarj süresi konusunda başka sıkıntı yok :)

xelibri kulaklığımla mp3 player niyetine kullanmaya devam ediyorum :)

EsenCe..

Üye
Cok Saol Tesekkur Ederim...

Üst Alt