Swype Artık Türkçe Desteğiyle Birlikte Sizlerle

Sponsorlu Bağlantılar

mraz

mraz

Üye
Tamam x-plore programımda sorun vardı galiba.Şimdi klasörü rar olarak ekliyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca vermiş olduğun dayhand pro yüklenmiyor(sertifikalandırdım yine olmadı)

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır şimdi oldu. Bir de bu vereceğim linkteki dosyaları olması gerektiği yere kopyalayıp varolan dosyaların üzerine yazdırarak dener misiniz.

Muhtemelen artık bir sıkıntı çıkmayacak.

ThebLue16

ThebLue16

Üye
kardeşim n8 de kurdum yükledim fakat telefonu dik tutunca swype çalışmıyor?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim n8 de kurdum yükledim fakat telefonu dik tutunca swype çalışmıyor?
bir de bu dosyayı system\apps içine atarak dener misin.

mraz

mraz

Üye
Verdiğin iki klasörüde denedim ikisindede sonuç aynı dik klavye çalışmıyor.N8 de klavye seçiminin olmamasından kaynaklanıyor diyecem ama yan klavyede pro nun çalışması uğraştırıyor adamı.Dayhand yüklenebilse belki öyle çalışır.Ne diyelim olmuyorsa canın sağolsun.Emeğin için sağol.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Yapma yahu bu da mı olmadı. :) Neyse artık elimizden geleni yaptık. En iyisi Nokia Beta Labs'ın N8'e tam uyumlu sürümünü çıkartmasını beklemekten başka yapacak bir şey yok. Elimde n8 olsa belki bir şeyler yapmaya çalışırdır ama o da yok maalesef.

Bu da Nokia Beta Labs Swype ekibiniden birisinin yorumu. Türkçe için de uğraşıyorlarmış ama bir tarih veremiyormuş çıkışı ile ilgili.

Turkish is being worked on, but I don't have a target date that I can share.

Craig Arnush
Nokia Southwood
Swype Integration Technical Lead

ozi44

Üye
oviatoreden ındırdım fakat uygulamalarda yalnızca setting var bir türlü programa giremedim.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
ovistoreden indirdim, fakat uygulamalarda yalnızca setting var. Bir türlü programa giremedim.

Programa girilecek bir şey yok. Mesaj yazarken klavye seçiminizi küçük qwerty yapmanız yeterli.

ozi44

Üye
klavye secımı yok ıste mesajda

accman

accman

Üye
Programa girilecek bir şey yok. Mesaj yazarken klavye seçiminizi küçük qwerty yapmanız yeterli.

telefonum c6-01 bende de klavye seçimi diye bişey yok bi alfasal bi yatay..
programı ovistoradan indirdim çalıştıramadım daha..yardım edebilecek olan var mı?

özsakaryalı

Üye
ya arkadasım ben yapamadım:(dediğin gibi yapıyorum açıp kapatıyorum klavyede bi değisiklik olmuyo swpe eklenmiyo yardımcı olabilirmisin programı kuruyorum sonra sistem app icindeki dosya uzerine yamayı yapıstırıyorum kapatıp açıyorum olmuyo n8 var bende

accman

accman

Üye
arkadaşlar bilgisi olan yok mu? c6-01 için ovi mağazadan yüklüyorum ama hiç bişey olmuyor

unutulan75

Üye
ovı storden n8 ındırıp yamayımı kuracaz yardım lutfen acıl

Shadowyblack

Shadowyblack

Üye
ne yazık ki n8de çalışmıyor...

esatgelmedi

Üye
ne yaptıysam n8 de çalışmadı n8 de yapan varsa anlatabilirmi. çünkü orjinali bile çalışmadı.

• Beğen
Tepkiler: veliahht

s3rseri

Üye
C7 var bende Oviden indirip kurdum system şöyle klasörler oluştu E/system/apps burada iki tane klasör var bu uygulama ile ilgili 1)swype 2)SwypeLanguagePack_Turkish , bu 2. klasörun içinde de state.dat diye bir dosya var şimdi ne yapmalıyım hangilerini silip hangi dosyayı bu klasörlerin üzerine yazacam? Lütfen yardım...

LORİEN

LORİEN

Üye
c7 de çalıştıramadım her yeri türkçe oluyor ancak yazma dili türkçeye geçmiyor tekrar ing oluyor kendi kendine
sanırım orijinalini beklememiz gerekecek

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
i harfi varmı yani nasılsın yazabiliyormuyuz ben betalabstan indirdim türkçe yamayı buna rağmen hala i harfi yok nasilsin yazmak zorundayım:vur
i harfi varsa indireyim aksi taktirde işime yaramaz

Cane®

Cane®

Üye
kardesım yorumları okuyamadım vaktım yoktu unıversteye yetısmem gerekıyordu.programı kurdum system klasorunude attım ama kapattım actım ekran yan donmuyor.mesajlarda.yapmam gereken baska bırsey mı var. egerkı bu sorun olupta cozulmusse ozur dılerım.okuma fırsatı bulamadım

Silinen Üye 2148459

Silinen Üye 2148459

Kapalı Hesap
Arkadaşım AcroMax ile daha önce yapmış olduğumuz Nokia Türkçe F ve Türkçe Q Klavyeler (DayHand İnput) modlamasından sonra, birçok kişinin şiddetle istediği Swype uygulamasına Türkçe destek ekledik. Aşağıdaki video her şeyi anlatıyor. İyi kullanımlar.

Yapılması gerekenler:
- Kurulumdan sonra telefonunuz yeniden başlatılmalıdır.

Programın kullanımı hakkında:
Birçok kelimeyi barındırmasına rağmen Türkçemizin geniş kelime haznesinde bulunan bazı kelimeleri ya da türemiş kelimeleri algılamamaktadır. Bu durumda, algılanmayan kelimeyi bir kereliğine normal şekilde tuşlayarak yazmanız yeterlidir. Bu durumda program, girmiş olduğunuz kelimeyi öğrenecek ve ileriki zamanlarda o kelimeyi giriş yaptığınızda otomatik olarak tanıyacaktır.

Bilgi: Programın halen geliştirilmekte olan bir program olduğunu unutmayın. Bu yüzden hatalarla karşılaşmanız gayet normal.

Programa uygun modeller:
* Nokia 5800
* Nokia 5230
* Nokia X6 (no portrait mini-qwerty for firmware v21.0.004)
* Nokia N97
* Nokia N97mini
* C6-00

N8 için kurulum klavuzu:
- İlk olarak N8 uyumlu uygulamayı ovistore'den indirip telefonunuza kurmalısınız. (İndir: )
- Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki patch dosyası içerisinde yer alan system klasörünü, programı kurduğunuz bölümün köküne kopyalayıp var olan dosyaların üzerine yazdırmalısınız.

İndir:

Eklemiş olduğum güncellenmiş halini sorunsuz kullanabilmeniz için kurulu olan swype uygulamasını kaldırıp, hangi bölüme kurduysanız o bölümde yer alan \system\apps içerisindeki swype klasörünü silmelisiniz.

Varsa bir hatası bildiriniz, elimizden bir şey geliyorsa yapmaya çalışırız. İyi kullanımlar.
c7 ye uygun değilmi :hmmm:hmmm

Üst Alt