Swype Artık Türkçe Desteğiyle Birlikte Sizlerle

Sponsorlu Bağlantılar

Maximien

Maximien

Üye
Arkadaşlarında dediği gibi düzgün çalışmıyor.

GrafiXer

GrafiXer

Üye
Daha Önce Yüklemiştim sorunla karşılaşmıştım şimdi gayet normal öalışmakta telefonuda system klasörüne ulaşamıyorsanız cihazı kapatın ve usb ile pc bağlayın bütün klasörler aktif olacak ben bu şekilde denedim oldu çok güzel görenle şaşırıyor:oke:

NOT: Swype te sözcük ekleme yok mu? Ayrıyeten istediğimiz cümleleri ekleyebiliyormuyuz yardımcı olursanız sevinirim

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlarında dediği gibi düzgün çalışmıyor.
Sizin yaptığınız hataların aynısını bu mesajdaki arkadaşta yapıyordu. Mesajı inceleyin. Sıralamayı doğru yapınca Türkçe karakterler dışında hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

@GrafiXer, eklemek istediğin kelimeyi normal bir şekilde tuşlayarak girersen, program o kelimeyi hemen sözlüğe ekleyecektir. Hemen ardından o kelimeyi sürükleyerek de yazabilirsin.

linka_try

Üye
Arkadaşlar ben N8 de bütün programları E: Depo hafızasına kurdum yalnız burada \system\apps klasörünü bulamıyorum telefondanmı açacam yoksa cihazı pc ye bağlayıncamı açacam bu klasörü nasıl bulabilirim yardımca olabilirmisiniz????

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuz hackli değilse göremezsiniz. Ama telefonunuzu depolama modunda pcye bağlayarak o klasöre ulaşabilirsiniz.

linka_try

Üye
Hocam site içinde cihazı nsl hackliyeceğim yazıyormu ayrıca pc ye cihazı taktım ama dosyayı yinede bulamadım bu program çok güzel bende Türkçesini bekliyordum....

--------------- Ekleme ---------------

Yada hiç hackle uğraşmadan doğrudan sertifika mı peki sertifika alınca bazı programlara ****** girince yani para ile satın almadan kullanınca başıma hukuki bir sorun gelirmi acaba siz ne önerirsiniz????

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuz n8. N8 hakkında pek bir bilgim yok. Sitedeki S^3 bölümündeki sistem modifikasyon bölümüne bir göz atın isterseniz. Bu başlık altındaki N8'i olup da bu uygulamayı kuranlardan hackleme ya da sistem dosyalarına erişim hakkında yardım alabilirsiniz.

linka_try

Üye
Çok teşekkürler....

erquin

erquin

Üye
Hocam site içinde cihazı nsl hackliyeceğim yazıyormu ayrıca pc ye cihazı taktım ama dosyayı yinede bulamadım bu program çok güzel bende Türkçesini bekliyordum....

--------------- Ekleme ---------------

Yada hiç hackle uğraşmadan doğrudan sertifika mı peki sertifika alınca bazı programlara girince yani para ile satın almadan kullanınca başıma hukuki bir sorun gelirmi acaba siz ne önerirsiniz????
sertifika almayla hukuki sorun olmaz

ipkry

ipkry

Üye
Teşekkürler

BasCuDa

Üye
ovi store'da neden eskisi gibi "PC ye indir" seçeneği cıkmıyor? cep telefonuma gönder gibi sacma bi secenek var 3 gündür tıklıyorum, link gelmedi bi türlü
ovi oldugundan beri bi halta benzetemediler nokia servislerini.
etten püften seylere hata veriyor zaten

mraz

mraz

Üye
Swype ı yükledim ve kullanıyorum gayet güzel program.Fakat sadece swype yüklü..mesajları sadece yan klavyede yazabiliyorum dik yazmak istediğimde orijinal nokia tuş takımından yazmak zorunda kalıyorum(ki hala bu tuş takımına alışamadım) forumda verilen dayhand input programını imzalamama rağmen korumalı uyarısı verip yüklenmedi.Bu dayhand pro.sunun sorunsuz versiyonu olupta kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.teşekkürler.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
@mraz, sanırım kurulum sıralamasında bir hata yaptınız. Sizinle aynı hatayı alanlar, yani küçük qwerty klavyeyi kullanamayan bir kaç arkadaş daha vardı bir önceki sayfalarda. Oradaki yorumları okuyarak nerede hata yaptığınızı tespit edebilirsiniz.

İskenDer™

İskenDer™

Üye
teşekkürler..

mraz

mraz

Üye
@mraz, sanırım kurulum sıralamasında bir hata yaptınız. Sizinle aynı hatayı alanlar, yani küçük qwerty klavyeyi kullanamayan bir kaç arkadaş daha vardı bir önceki sayfalarda. Oradaki yorumları okuyarak nerede hata yaptığınızı tespit edebilirsiniz.

Denedim forumu inceledim fakat bir sonuç alamadım.Benim tlf N8 ve N8 de klavye seçimi yok(5800 da vardı küçük klavye qweryty klavye vs..gibi).Nerede hata yapıyorum yardımcı olursan sevinirim.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
@mraz, rica etsem bana ovistoreden indirip kurduğunuz güncel sürümün, system\apps\ içindeki swype klasörünü eksiksiz olarak gönderebilir misiniz? Yaşanan sıkıntının neden kaynaklandığını anladım sanırım. Ovistoreden indirdiğim sis dosyasını hiçbir sis editor ile açamıyorum o dosyalara ulaşmak için.

mraz

mraz

Üye
E\system\apps\swype ,, swype klasörü (sıkıştırılmış dosya olarak) ekledim.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim ama bu benim verdiğim dosyaların da içerisine kopyalanmış hali. Acaba zahmet olmazsa swypeyi kaldırıp E\system\apps\ altındaki swype klasörünü silip (bu klasörü mutlaka silmelisiniz), uygulamayı ovistoreden indirip kurduktan hemen sonra (Türkçe desteğini kopyalamadan) bana o klasörü tekrar yollayabilir misiniz?

mraz

mraz

Üye
Elbette kardeşim.Dediğin gibi proyu kaldırdım klasörünü sildim telefonu yeniden başlattım oviden tekrar kurdum.Yeni oluşan swype klasörünü Xplore ile bluetooth yoluyla göndermek istedim fakat buna izin verilmiyor(gönderilemiyor uyarısı)
maalesef..
Zahmet oldu sana,İlgilendiğin için teşekkürler.Bende dayhand niye çalışmadı onu anlamadım sertifikalandırmıştım halbuki!!!

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Ama verdiğiniz dosyanın içerisinde Türkçe dosyalar da mevcut. Sanırım swype klasörünü silmeyi unuttunuz, yeniden kurmadan önce. :) İmzamda yer alan dayhand programında da mı aynı sıkıntı var? Denediniz mi hiç?

Üst Alt