Susuzlukmu ? Açlıkmı ?

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Tık yok

• Beğen
Tepkiler: Genc007
vedat1966

vedat1966

Üye
6 gün sonra kan şekeri problemimden dolayı pes ettim..
Şeker hastası mısınız? Geçmiş olsun. Kanşekeriniz kaç? 3 aylık ortalamanız nedir? İnsilün mü hap mı kullanıyorsunuz?

Bende şeker hastasıyım. İlaç (hap) kullanıyorum. Şu ana kadar çok şükür bir sıkıntı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: Genc007 ve sinan yüksel
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
@DarkredBlue61 akşam yemeği biraz yicen, sahurda da aç isen karnın doyuncaya kadar ye.
Yada iftar ve sahurda ne yenmesi gerekiyosa ona göre yersin..
Akşam 4 sahurda 4 bardak su iç 2 litre ortalama yapıyo.
Ondan sonra gündüz oruçlu iken, tık yok dersin :)

• Beğen
Tepkiler: Genc007 ve DarkredBlue61
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Genc007, vedat1966 ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
@DarkredBlue61 akşam yemeği biraz yicen, sahurda da aç isen karnın doyuncaya kadar ye.
Yada iftar ve sahurda ne yenmesi gerekiyosa ona göre yersin..
Akşam 4 sahurda 4 bardak su iç 2 litre ortalama yapıyo.
Ondan sonra gündüz oruçlu iken, tık yok dersin :)
İftarda Zaten 1 Tabak Yiyiorum.Ya Pilav Üstü yada Çorba Vs Daha Yemiyorum.Üzerine Çay Abur Cubur Şeyler :) Sahurdada Karnım Yayık Gibi Oluyor :) Daha Çok Ağzın Kuruyor Sanırım Şekeri Fazla Kaçırıyorum

• Beğen
Tepkiler: Genc007 ve Muhammed CR7
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
çok susadım

• Beğen
Genc007

Genc007

Üye
Susadım

Symbianist

Symbianist

Üye
Ankara sıcak bugün. Lakin gölgeler yine de serin. Parklarda yatan yatana

• Beğen
Symbianist

Symbianist

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gerci yer yer değişiyor doğru. Çankaya'ya pek uğramıyor. Dışkapi hastanesinin yanındaki parkta her ağaç altinda uyuyan vardı :D
Yok Onlar Keyiftendir.Ne Zaman Dişari Çıksam Şey Gibi Yiyorlar.Eskiden Müslümanların 1 Numaralı Düşmanı Yahudiler Bile Saygı Yapar Yemek Yemezlerde Ramazanda Dişarida Ama Bizim Sözde Müslümanlarımız Ellerinde Çikolatalar Püskevitler Getiriyorlar.Sonrada Benim Kalbim Temiz :D Neyse Konuyu Dağıtmayın Sonra Tak Tik Maktik Yok Bam Bam Bam Yapar Yöneticiler :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: sinan yüksel ve Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye

Yok Onlar Keyiftendir.Ne Zaman Dişari Çıksam Şey Gibi Yiyorlar.Eskiden Müslümanların 1 Numaralı Düşmanı Yahudiler Bile Saygı Yapar Yemek Yemezlerde Ramazanda Dişarida Ama Bizim Sözde Müslümanlarımız Ellerinde Çikolatalar Püskevitler Getiriyorlar.Sonrada Benim Kalbim Temiz :D Neyse Konuyu Dağıtmayın Sonra Tak Tik Maktik Yok Bam Bam Bam Yapar Yöneticiler :tebessüm:
Doğru. Eskiden anadoluda ramazan aylarında açık olan lokantalar oruç tutanların canlari çekmesin diye gündüzleri camlarını gazete kağıdı ile kapatırlardı.

Konu dağılmasın o zaman sonuç olarak acıktık susadık.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
epson81

epson81

Üye
susuzluk tabiki

• Beğen
Genc007

Genc007

Üye
Pis susadım

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
Bu ramazan da geçti. Ömürden gitti onlarca yıl. 80 yaşında birine sorsak, Dünya hayatı çok kısa der muhtemelen.

Acısıyla tatlısıyla çok hızlı geçiyor zaman.

• Beğen
Tepkiler: Genc007, sinan yüksel ve Murat Alper

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt