Surface Phone İçin İmza Kampanyası Başlatıldı!

 • 11 Temmuz 2018
 • 537 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Microsoft'un yıllardır konuşulan ancak hala gerçeğe dönüşmeyen Surface Phone'u için kullanıcılar harekete geçti!

  Microsoft'un Surface markalı telefonunu bekleyenler, artık sabredemiyor. Bir grup Microsoft hayranı, teknoloji devi üzerinde baskı kurmak için internet üzerinde imza toplamaya başladı.

  Haberi yayına hazırladığımız sırada 13.906 imzaya ulaşmış bulunan kampanya, ilgi çekmeyi başarmış görünüyor. Yine de toplanan imzaların Microsoft'ta bir etki oluşturmaya yetip yetmeyeceğini bilmiyoruz. Kampanyayı başlatan Zachary Hinski, "sızıntılardaki resimlerdekine benzerse, böyle bir telefona 799-999 dolar verebilirim," diyor. Hinski, kampanyanın ciddi bir ivme kazanması halinde Microsoft'un "harekete geçmek zorunda kalacağını" söylüyor.


  Surface Phone'la ilgili dedikodular, teknoloji dünyasında yıllardır dolaşıyor. Cihazla ilgili bazı ipuçlarına Windows 10'un kodlarında rastlamış, konsept görüntülerini internette görmüştük. Microsoft'un patent başvuruları da Surface Phone'un gerçek olabileceğini gösteriyordu. Windows Phone'un düşüşü bu telefonun çıkış ihtimalini iyi etkilemedi ancak firma, Surface serisi donanımlar üretmeye devam ediyor ve gelecekte mobile dönme olasılığı yüksek.
  kaynak

   


  Yazan: BLasTeaR
  Son düzenleme: 22 Temmuz 2018
  MAERKEK, maydinmaydin ve suyunsesi bunu beğendi.
 2. Uygulama Sorununa çözüm bulunması lazım,
  Windows Phone'nin ŞuAnda olmamasının tek sebebi uygulamalardır.
   
  Esendağlı bunu beğendi.
 3. Umarım Microsoft çıkarıncaya kadar Samsung yada Apple çıkarır. Hem güzel bir tablet hemde telefon olarak kullanabiliriz.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 4. Bu işi Microsoft yapamaz.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. Fikir güzel tasarım güzel. Bende androidli Nokia E7-00 için imza kampanyası mı başlatsam.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. tekel samsung apple geri kalani cinli tel.ler. tam bi sans microsofta 925-950 zamanlari olsa sanslari yoktuda
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. Bu Microsoft'un sahibi harbiden gerizekalı. Windows Phone kuracaına var olan Symbian işletim sistemi devam etseydi, şimdi piyasada Android veya İOS gibiler fazla rekabet edemeyecekti. Yeni telefon da çıkarsa tablet de çıkarsa gene zarar gene masraf edecek. Olan kullanıcılara olacak.
   
 8. Symbian yetersizdi ama daha gelismis birsey lazimdi
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 9. Arkadaşlar baya zamandır haber çıkmıyor Microsoft cephesinde hiç gelişme yok mu? Kaldık mı böyle yok mu bir duyum filan? Uygulama geliştiriciler bile var olan uygulamalarını güncellemiyor. Telefon atsan atılmaz satsan satılmaz durumuna geldi.
   
Yüklüyor...
12/11/2018 - 22:00