Sürekli konuştuğum bi kızın olmaması

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sürekli konuştuğum bi kızın olmaması
Psikolojimin bozulmasına yönelik bir durumdur. bazen sürekli konuştuğum bir kız olsa bile ne oluyorsa bir şey oluyor ve kız artık konuşmuyor. ortada hiç bir şey yokken. ve artık bu yüzden kızlarla samimiyet bile kuramıyorum internetten. zaten gerçek hayatta samimiyet kurmam çok zor. bazen "acaba bana büyü mü yapıldı" diye düşünüyorum da kim bana büyü yapsın ki? ya da başkasına büyü yaptıracaklardı da bana mı denk geldi? lan tanıştığım kızların hepsiyle bir anda aram bozuluyor. konuşmayı kesiyorlar. bu ne.

eski sevgilime lafım yok. onu hem ben sinirlendirirdim, kıskandığım için kızardım ona. ama artık öyle biri değilim. bana tek kaş demişti ayrılmadan önce :zzz:

lan çok da tipsiz değilim aslında. tipsiz olsam bile benden daha tipsizlerin nasıl sevgilisi oluyor o zaman :vur

Baydırman

Baydırman

Moderator
Biraz cesaret işi moruk o tipsizlerin cesareti var senin de olursa yürür gidersin.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman
Symbianist

Symbianist

Üye
Muhabbeti kesen zaten seni sevmemiştir. Onunla zorlamaya gerenk yok. Denemeye devam...

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben bakmıyordum derse :zong:
:aho bana da oluyor. eğer saçını düzeltiyorsa bakıyordur.

bi gün ben yolda yürürken sağda bi kız duruyordu. tam önünden geçerken saçını düzeltti. başka bir zamanda düzeltebilirdi. büyük ihtimal baktığı için ve bakarken gerildiği için bunu yaptı : ?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kim üzdü benim hindimi gel bak fırına gir sıcacık :eller:

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
:aho bana da oluyor. eğer saçını düzeltiyorsa bakıyordur.

bi gün ben yolda yürürken sağda bi kız duruyordu. tam önünden geçerken saçını düzeltti. başka bir zamanda düzeltebilirdi. büyük ihtimal baktığı için ve bakarken gerildiği için bunu yaptı : ?
Bi süre daha pusudayım :eller:

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Size hindi kavurma yapacan ama gulucuğun bir fırına bakması lazım bozuk olabilir fanları çalışıyo mu diye :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve Baydırman