Suratima Jilet Vurmayi Dusunuyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

lolaman

lolaman

Üye

AHKE

AHKE

Üye
bide her traş oldugunda sivilceler flan cikior

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Ben de biraz da sivilce var,ufaktan jilete vurmaya basliycam sanirim..

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sarimsak surmeyin sonra kokarsiniz bir sure :D

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
Sonrada naneli şeker sürerler bişey olmaz ozi :pro:

federico2424

federico2424

Üye
makına ile al hic kalkışma derim.

Matthe

Matthe

Üye
bide her traş oldugunda sivilceler flan cikior

Evet ya aynı sorun bende de var. 17 yaşındayım sakallarım sadece çene bölgesinde çıkıyor, makineyle traş oluyorum 1-2 haftada bir falan. Ama traş olduktan sonra sivilce çıkıyor, özellikle bıyıkları keserken, bıyıklarda tüy gibi daha ama siyahlaşmaya başladı (sarışınım).

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Ilk makinaya veya jilete vurup ufak ufak,sonra sarimsak operasyonuna basliycam arkadaslar :D

время

время

Üye
Hadi hayırlısı bakalım. :D

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
17 yaşındayım, kesiyorum ertesi güne çıkıyorlar. (Kirli sakal olarak) Tek bir bölgede değil vesselam, 25 yaşında adam gibi her yerimde çıkıyor.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Ya çok erken olduğunu düşünmüyorum.Sonuçta 18 yaşıma giricem yavaş yavaş.Pek sık çıkıcağını da zannetmiyorum :) Hem sakal iyidir fakat sivilcelerim sıkıntı olur diye şüphelerim var biraz :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kılda keramet olsa yüzünüzde çıkmaz takılmayın bu kadar ben 21 yaşındayım orjinal top sakal çıkıyor çene ve bıyık 3 günde beliriyor 1 haftada tam oluyor. Yanlarda az çıkıyor seviyorum hatta hiç çıkmasa bile hoşuma giderdi :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
kılda keramet olsa yüzünüzde çıkmaz takılmayın bu kadar ben 21 yaşındayım orjinal top sakal çıkıyor çene ve bıyık 3 günde beliriyor 1 haftada tam oluyor. Yanlarda az çıkıyor seviyorum hatta hiç çıkmasa bile hoşuma giderdi :)

Halis sopa: