Suratima Jilet Vurmayi Dusunuyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Suratima Jilet Vurmayi Dusunuyorum...
Herkese merhabalar,
Sakallarimin dogru duzgun cikmasi icin ve cildimin daha kuru olmasi icin ufak ufak jiletle suratimdaki tuyleri almayi dusunuyorum.Siz ne diyorsunuz??
Iyi forumlar..

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
yav bende 19 yaşıma girecemde 18 yaşımda ilk jilet vurmuştum sakalıma şimdi biraz seyrek gibi sülake baya kıllı daha fazla çıkması için ne yapabilirim

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Bize bir care bulun :D

mrgoxel

mrgoxel

Üye
ilerde kesmekten sıkılacaksınız onun için bırakın kafalarına göre takılsınlar ;)

время

время

Üye
Eğer çıkmasını istiyorsanız sarımsak sürün cildinize. Eğer çıkmasını istemiyorsanız sir ağada yapın. :dry:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Eğer çıkmasını istiyorsanız sarımsak sürün cildinize. Eğer çıkmasını istemiyorsanız sir ağada yapın. :dry:

sarımsağı sıkıp mı sürelim yoksa elimize alıp suratımızamı gezdirelim

• Beğen
Tepkiler: время
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
tamam dostlar teşekkürler deniyecem

paradox07

paradox07

Üye
dur kardes dur sakin jilet falan vurma ya da vuracaksan bi iki kere vur.ilerde keske sakallarim cikmasaydi diyeceksin.simdi endiseleniyorsun az cikiyor diye ama ilerde illallah dedireecek

hikmet366

hikmet366

Üye
sıfır makınayla kes

LimePie

LimePie

Üye
yav benimde sakallarımın bir yerinde köselik var orda sakal çıkmıyor ne yapayım dostlar

Akıncı

Akıncı

Üye
jilet gür cikartir ama ben makina ile tiras oluyorum ileride kestikce cogalacak zaten

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
benimde çıkmıyor sakallar ne yapmam gerek

LimePie

LimePie

Üye
bizim arkadaş var 18 yaşında hacı gibi kapkara sakalları var :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
dur kardes dur sakin jilet falan vurma ya da vuracaksan bi iki kere vur.ilerde keske sakallarim cikmasaydi diyeceksin.simdi endiseleniyorsun az cikiyor diye ama ilerde illallah dedireecek

hocam ben 1 ay sonra 19 olacak bende pek sakal yok yani var ama seyrek ve sinek kaydı tıraş olduktan 8-10 günde uzamaya başlıyorlar normal mi

yagiz.can

yagiz.can

Üye
Beyler ben hayatım boyunca jilet kullanmadım ama lise son da çok az hariç tamamlanmıştı sakallarım . Yani bu jilettir sarımsaktır denemeyin , deneyen arkadaşım da oldu adam şimdi 21 yaşında hala sakalı yok . Jilet te bildiğim kadarıyla olan tüyü kalın çıkarıyo sadece yani olmayan bişeyi arttırmaz :D yani bırakın bu işi, kendi normal zamanında çıkar elbet , uzun lafın kısası jilet vurma kardeşim .

• Beğen
Tepkiler: Dede
Metin137

Metin137

Üye
sakalların çıkması için kesin çözüm sarımsak sürmek gerçekten işe yarıyor

Türe

Türe

Üye

hocam ben 1 ay sonra 19 olacak bende pek sakal yok yani var ama seyrek ve sinek kaydı tıraş olduktan 8-10 günde uzamaya başlıyorlar normal mi

Aynen Haydar benim de öyle. :hmmm Cidden normal mi bu ?

• Beğen
Tepkiler: Dede
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici