**süpriz n97 rm-505 yeni yaptıgım rofs 2 ...

• 6 Kasım 2010
  • 2972 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. -Yeni editlediqimiz RM-505 Rofs2 Dosyası Karşınızda-

Şu anda aklıma qelen bazı özellikler:

1.Açılış - Kapanış'da yenilikler.
    2.Ovi Maps'ın Son Versiyonu Eklenmiştir.

Ve bunun qibi bazı birkaç özeLLik daha buLunmaktadıR.

Link: RM-505_22.0.110_prd.rofs2.rar ... at ul.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

RAR : www.maxicep.com

HayırLı oLsun :evet:

Not: Aşırı değişikLik yoktur.

SayqıLar...

Yazan: Anqer-X
    lgul80, ali_celik, By Y@VUZ ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler..

3. Rica ederim. Umarım İşinize Yarar...

4. hackli mi_? yazsaydın keşke

5. güzel paylaşım arkadaşım...

6. teşekkürler

7. kardes saolda ozellıkler ne hıc bıse yazmamıssın bız hangı ozellıgı begenıp kuracagız bunu

8. Sadece akLımda oLan birkaç özelliği yazdım. Kullanınca beğenirsin umarım.

9. Bunlar ozellikmi ya aklına gelen bunlarsa hic birsey yok ozaman bunda :hmmm

10. İstemiyorsan kuLLanma kardeşim. Kullanınca qörürsün. Beğenmeye de biLirsin.

11. bişey yok demekki olsa yazardı

12. Teşekkürler

13. Tesekkurler

14. ben yaptım oldu diye paylaşım olmaz kardeşim... adam gibi içeriğini de yaz da boşu boşuna içi boş bişey yüzünden uğraşmayalım... bütün sorulanlara ve ne yaptığını ayrıntıları ile yaz ki deneyelim... ne değiştirdin diye soruyo vatandaş dene gör diyo var mı böle bişi yaa... kusura bakma benim telefonum deneme tahtası değil...

bu yaptığında bu şekilde paylaşım değil....

saygılarımla.

15. arkadaşlara katılıyorum deneyin görün ne demek böyle paylaşım olmaz

16. merak ettim denedim gördüm modifiye için teşekkür ederiz ama kötü bir modifiye tavsiye etmiyorumama tekrar teşekkür ederim paylaşımda bulunduğu için

17. Arkadaslar netıcede ortada bı paylasım var sızlerde yapın bır paylasım da bizde deneyelım ...ben cıhazımı ortalama 2,3 gune bır heck format atarak sızler ıcın bıseyler bulmak ıcın cabalarken sızler yok benım telofonum deneme tahtası felan ...zaten bız mıllet olarak neyapsak kımseye begendıremeyız... netıcede bu cıhazlar bu ısler ıcın uretılmıs ...calısmalarıma devam edıyorum ..ıyı bı sonuc alınca kım nederse desın ben gene sızlerle paylasacagım bı modıfıye nasıl oluyor bılıyormunuz bırsuru ıslemden gecıyor netıcede burda bı emek var cıhaza yuklersınız hosunuza gıtsın veya gımesın emek ıcın bı tessekkur cokmu zor...tessekkur edendende etmeyendende ALLAH.cc razı olsun saygılarımla...:nono:

18. kardeşim açıkça söyle bu senin üretimin değil paylaşım yapmışsın bari alıntı diye belirt yahu

19. kesinlıkle alıntı deıldır bendaha buzamana kadar kımsenın bıseylerini alıp bıyerlere yama yapmadım yapmamda....

20. arkadasım iyide guzelde ama yanlıs olma birsey yapıyorsun deneyin gorun diyorsun bu cocuk oyuncagımı ama genede saol emek vermıssın devamını getir enazından ...ugrasmıssın iki yazı yazmaya usenıyorsun ...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 21:49