RM-697_22.0.007_prd.rofs2_bM_S^NIMBLE-PRO_CANDY_TürkçE

Sponsorlu Bağlantılar

kalas01

Üye
hafıza kartı meselesini okumamışım sağolun

----------Eklendi @ 18:27:36 ---------- Yazıldı @ 18:26:11 ----------

bi soru daha samsung ev ekranı gibi başka ev ekranları nasıl koyabiliriz swf mif gibi

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
dostum benim menüm açılmıyor menüye basıyorum geri atıyor ev ekranına :(

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
izlenmesi için ne yapılması gerekiyo üstad

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
cfw de deişiklik yapmıştımda senin verdiğini atınca düzeldi saolasın :)

Rokxah

Üye
Telefonumda fertile ceres adlı güncelleme yüklü.Güncellemeden memnun kalmadım ve bu cfwye geçmek istiyorum ama v21deyim.phoenix aracılığıyla yükleyecektim fakat product code kısmına tıkladığımda
''neither dp1 nor dp2 was found for the product'' hatasıyla karşı karşıya kaldım.Uzun bir zamanım olmuyor bilgisayarda yani bir günde aralıksız 2 saat oluyo en iyi ihtimalle.Bunu kısa bir zaman dilimi içerisinde çözüp bu cfwyi yüklemek istiyorum.Yardımcı olur musunuz ?

roctoroy11

Üye
Telefonumda fertile ceres adlı güncelleme yüklü.Güncellemeden memnun kalmadım ve bu cfwye geçmek istiyorum ama v21deyim.phoenix aracılığıyla yükleyecektim fakat product code kısmına tıkladığımda
''neither dp1 nor dp2 was found for the product'' hatasıyla karşı karşıya kaldım.Uzun bir zamanım olmuyor bilgisayarda yani bir günde aralıksız 2 saat oluyo en iyi ihtimalle.Bunu kısa bir zaman dilimi içerisinde çözüp bu cfwyi yüklemek istiyorum.Yardımcı olur musunuz ?

dostum v22 ( yeni gelen güncelleştirme - Orjinal) geri yükle. fertile ceres sürümünü sonra kurarsın olur.

scaiter

Üye
s.a kardesim bugun cfw yi yukledim.
Eline saglik .
Fakat oratsu ev ekranina yeni widget ve belle gibi yana kaydiramadim oysaki altinda saga sola donus gosteriyo belle gibi.
Ayrica flash 3.1 ,4 degil

scaiter

Üye
kardeşim cfwnin oratsu ev ekranı yapınca sensör açıkken ekran döndürmede sorunlar oluyor ve oyunda ekranı cevirince oyun açılıp acılıp kapanıyo
Sensör kapalıyken sorun yok

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
C6 PORT projesi BAŞLAMIŞTIR........................

Rokxah

Üye
Her şey tamam da bunu nasıl yükleyeceğim :(

kmlsnn

Üye
ya bu phoneix de rm 697 gözükmüyor bende 2012 yi uruym dedim oda yüklen miyor yardım