Süper Mario World

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Süper Mario World
AntSnes 0.8.1 Emülatör

Bu emülatör idi,bu da Süper bir Mario World:)

Emülatör ve Oyun içinde; (Eklenti gibidir,tıklayınca iner)

Bu da gerekirse diye QT:

Sis dosyasını kurup LOAD ROM'a tıklayarak "OyununKendisi_SuperMario.smc" dosyasını seçeceksiniz.
NOT:Kurulum için internet bağlantısı gerekir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: saldıray8, Tracy35, curtaincall ve 10 diğerleri

slant1111

slant1111

Üye
teskkrler

ss06

ss06

Üye
bu ne yaw nasıl indireceğiz bu siteden başka bi yere upload et ayrıca teşekkürler

raikirin

raikirin

Üye
Bağlantılar gayet açık.

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Şah Hatayi
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

• Beğen
romanos

romanos

Üye
emulatoru kurdum fakat load rom u tıklıyorum oyun açılmıyor..?

• Beğen
futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
romanos kardeş QT'yi kurdun mu?Aldığım yerde QT gerekir felan yazıyordu.Bi de sen state'nin altındaki load'a tıklamıyon de mi?Tıklıyorsan 'LOAD ROM'a tıkla.

• Beğen

zorbaa

Üye
hocam cok saol ellerine saglik

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil,iyi oyunlar:alkis

• Beğen
romanos

romanos

Üye
romanos kardeş QT'yi kurdun mu?Aldığım yerde QT gerekir felan yazıyordu.Bi de sen state'nin altındaki load'a tıklamıyon de mi?Tıklıyorsan 'LOAD ROM'a tıkla.

Qt kurulu cihazımda ve aynen dediğin gibi LOAD ROM'a tıklıyorum.. tepki yok..

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Bana detaylı bir şekilde anlatabilir misin? Klasör açarsam ismi ne olacak mesela..
Yani hafıza kartında Vampent gibi bir klasör var mı diye sordum.Çünkü benim 7610'a vbag diye bir gba açıcı yüklemiştim ve oyunlar 'E://Vampent/gbaroms' da idi.Öyle bir klasör yoksa X-plore gibi bir programdan oyun dosyasının üzerine tıkla.Ben tıkladığımda 'Install' diye soruyordu.

• Beğen

tavasli

Üye
Klasör ile alakasi yok, BIOS lazim.

• Beğen

TurcpoweR

Üye
benim telefonumda qtnun son sürümü yüklü emülatörü kurdum load roma tıklayıp marionun zip dosyasını sectim tuslar vs. geldi ama oyun gelmedi siyah ekran :( yardımcı olursanız sevinirim

romanos

romanos

Üye
benim telefonumda qtnun son sürümü yüklü emülatörü kurdum load roma tıklayıp marionun zip dosyasını sectim tuslar vs. geldi ama oyun gelmedi siyah ekran :( yardımcı olursanız sevinirim

benim telde de qt yuklu emulatoru aciyorum ve load rom'a tikliyorum fakat acilan bir sayfa yok. Sen nasil yaptin?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl kurulur-Oynanır?
Emülatör uygulamasını telefonunuza kurun. Uygulamayı açın, ''file'' tuşuna basın, ardından ''set bios'' tuşuna basın ve aynı paketten çıkan ''bios'' dosyasını seçin. (''bios dosyasının nerede olduğunun önemi yoktur ancak daha sonra yeri değiştirilirse, yeniden ''set bios'' işlemi yapılıp, ''bios'' dosyasının yeni yeri programa tanıtılmalıdır. Bu yüzden ''bios'' dosyasını, sizi rahatsız etmeyecek, yanlışlıkla silinmeyecek bir yere taşımanızı öneririz.)

Oyuna başlangıç;
Emülatör programını açın, ''file'' tuşuna basın, ''load ROM'' tuşuna basın ve ayrıca indirmiş olduğunuz oyun dosyasını seçin.
Gba bios:

• Beğen

Üst Alt