Super Jelly Bean [SJB 8.0][4.1.2][KitKat Temalı]

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Yukarıda kaldı la mesajım, ikinci linkdekini dene. :D Ben de çalışıyor o. :D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Yok ki la yukarıda legacy linki vermişsin bi de Zu keyboard .. Honami launcher göremedim varsa harbi bi daha astana ağa :-D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Uygulama yüklenmedi dedi yine :-(

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hacı senin istediğin launcher 4.3 falan olsa gerek. Ondan düzgün çalışmıyor. 4.1.2 kullanıyorsun şuan. Yükle lx 4.4'ü sonra çalışır denediğin launcherlar. :D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Harbi mi :-D Xperia nin honami launcheri ışte bilirsin ışte o . Hastayım sony tasarımlarına :-)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Ben zaten Nexus 5de Xperia Keyboard ve Launcher kullanıyorum. :D Media Apps'im de var, çok iyi çalışan. Tek eksik lockscreen:(. Sesler ve bootanimation da var. =P

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Nexus kitkat olduğuna göre yani ben o legacy romu yüklersem bu saydıklarınida yükleyebilirim anlamına mi geliyor :-D :-D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
media apps hariç :D

Media apps de vardır da (benim kullandığımın uyanacağını sanmıyorum. :D) pek kullanışlı/çok ram yiyorlar bir de her türlü bir eksik oluyor port işinde/ olmuyorlar. :D

Ama Launcher çalışır. :D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Yollasana bi ev le uygulama ekranını :-D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Evet :-D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Klasör ön izlemesi kare şeklinde demi

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi

gıwıliler

gıwıliler

Üye
He aynen bak küçük simgeler oluşmuş bunda o yok ışte olmuyor çözemedim ..

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Sana attığım linkdeki apk'yi denedin yüklenmedi ya. Onu bir de system/app yoluna atıp rw-r--r-- şeklinde izinleri ver, restart, tekrar dene. :D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Deniyorum hemen :-D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Nuh diyo peygamber demiyo pes ettim :-D rom çok iyi ya bi de o olaydı :-D ilk defa gb haricinde bu kadar ram görüyorum :-D

gıwıliler

gıwıliler

Üye
Bi yerden çıkma nexus 4 mu bulsam ne yapsam :-D

Üst Alt