Telefon Tavsiyesi Şu Isteklerime Göre Bir Telefon Öneriniz Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Black GiyenMAN

Üye
bu kadar insan g2 diyorsa vardır bi hikmeti

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge

Luck Star

Luck Star

Üye
Telefon kapalı iken alarm veya hatırlatıcı çalıyor mu?(nokia gibi)
Abim herkez nokia gibi olabilirmi sence ? :). Sanmam ama önemsencek bişe değil bence g2 nin şarz çok uzun süre gidiyor.

Bende kararımı g2 den yana kıldım Ya tanıdık telefoncudan yurt dışı note 3 alıcam yada g2. Vize sınavlarımın bitmesini bekliyorum.

Bu arada tavsiyem g2.

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
Abim herkez nokia gibi olabilirmi sence ? :). Sanmam ama önemsencek bişe değil bence g2 nin şarz çok uzun süre gidiyor.

Bende kararımı g2 den yana kıldım Ya tanıdık telefoncudan yurt dışı note 3 alıcam yada g2. Vize sınavlarımın bitmesini bekliyorum.

Bu arada tavsiyem g2.
Hani ev gibisi yok derler ya nokia gibisi yokmuş :) Birazcık uyku sorunum var :D Ben de g2 32gb ı almayı düşünüyorum.Pil ömrü en çok etkiledi müzik kalitesi htc kadar olamazmış ama ona yakınmış.Kulaklığı süper.Fiyatı da o özelliklere çok uygun.

Luck Star

Luck Star

Üye
Hani ev gibisi yok derler ya nokia gibisi yokmuş :) Birazcık uyku sorunum var :D Ben de g2 32gb ı almayı düşünüyorum.Pil ömrü en çok etkiledi müzik kalitesi htc kadar olamazmış ama ona yakınmış.Kulaklığı süper.Fiyatı da o özelliklere çok uygun.

htc kadar olmaz diyene söyle telefonun hoparlörüyle konser vermiyceksin sadece telefonu dışarda çalarken duyacaksın ..

kulaklık sesi htc den iyi olduğunu düşünüyorum ..

gelen gideni aratır derler ya bende şuan nokia x6 + ipod touch 5 kullanıyorum . şuan ipod 5 nerdeyse iphone 5 almışım gibi tüm ihtiyacımı karşılıyordu ancak 2 telefon taşımak amelelik :DD

yarın satıyorum bende bu arada yeni konu açtım fikrini beirtirsen sevinirim.

lg g2 alıpta sevmiyceğin 3 şeyi yazıyım sana
-hafıza 16gb alınca 10.860mb kalıyor yetersiz (ipodumda 7.8 gb müzik var sadece)
-knock on tuş kilidi 5-6 tıklatınca kere işe yarıyor ancak telefonu uzun süre kullanmadıysan sadece .. 10 dk arayla gayet iyi çalışıyor
-ekranları kenarı ince olması çok iyi ama telefon çok küçük duruyor sanki oyuncak gibi ne biliyim bana göre gösterişli değil açıkçası .büyük olması hamallık olabilir ama yine kendi fikrim bana göre öyle daha iyi. birde malzeme kalitesini sevmedim.

sakın olaki ekran siyah diye telefonu da siyah alıp daha büyük gözükür sanıp siyah alma hiç bişeye benzemiyor. beyaz iyi

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
htc kadar olmaz diyene söyle telefonun hoparlörüyle konser vermiyceksin sadece telefonu dışarda çalarken duyacaksın ..

kulaklık sesi htc den iyi olduğunu düşünüyorum ..

gelen gideni aratır derler ya bende şuan nokia x6 + ipod touch 5 kullanıyorum . şuan ipod 5 nerdeyse iphone 5 almışım gibi tüm ihtiyacımı karşılıyordu ancak 2 telefon taşımak amelelik :DD

yarın satıyorum bende bu arada yeni konu açtım fikrini beirtirsen sevinirim.

lg g2 alıpta sevmiyceğin 3 şeyi yazıyım sana
-hafıza 16gb alınca 10.860mb kalıyor yetersiz (ipodumda 7.8 gb müzik var sadece)
-knock on tuş kilidi 5-6 tıklatınca kere işe yarıyor ancak telefonu uzun süre kullanmadıysan sadece .. 10 dk arayla gayet iyi çalışıyor
-ekranları kenarı ince olması çok iyi ama telefon çok küçük duruyor sanki oyuncak gibi ne biliyim bana göre gösterişli değil açıkçası .büyük olması hamallık olabilir ama yine kendi fikrim bana göre öyle daha iyi. birde malzeme kalitesini sevmedim.

sakın olaki ekran siyah diye telefonu da siyah alıp daha büyük gözükür sanıp siyah alma hiç bişeye benzemiyor. beyaz iyi
Tabiki memnuniyetle.
:D 16lık la işim olmaz 32lik alacağım. knock on işini anlamadım biraz daha açıklar mısın? :) İlk başta büyük gelebilirmiş sonradan alışkanlık oluyormuş(s4 kullanıcısından.)Beyaz kesinlikle tercihimdir.İlk kez symbian dışına çıkacağım çok acemiyim. :)

Invoke

Invoke

Üye
Tabiki memnuniyetle.
:D 16lık la işim olmaz 32lik alacağım. knock on işini anlamadım biraz daha açıklar mısın? :) İlk başta büyük gelebilirmiş sonradan alışkanlık oluyormuş(s4 kullanıcısından.)Beyaz kesinlikle tercihimdir.İlk kez symbian dışına çıkacağım çok acemiyim. :)

knock knock, yani Türkçesi tık tık kimo =P :D ekrana çift tıklıyon açılıyor... Uyandırmak için güç düğmesine basmana gerek yok yani, enteresan ve gereksiz bir özellik, yine güç düğmesiyle de uyanıyor tabi ki...

• Beğen
Tepkiler: Dede ve kezban yenge
kezban yenge

kezban yenge

Üye
    Konu Sahibi
knock knock, yani Türkçesi tık tık kimo =P :D ekrana çift tıklıyon açılıyor... Uyandırmak için güç düğmesine basmana gerek yok yani, enteresan ve gereksiz bir özellik, yine güç düğmesiyle de uyanıyor tabi ki...
:ehe teşekkürler

Luck Star

Luck Star

Üye
  • Beğen
Türe

Türe

Üye
tabikide 2 kez tıklayınca açmıyor her seferinde . 10-15 dk dan fazla durursa kilitli modda sanırsam daha da uyku moduna geçiyor. 4-5 kere tıklayınca ekran geliyor.
Deep sleepte iken zor açılıyor sanırım ?

partyhard

Üye
Bosver g2 yi note3, nexus5 veya iphone al beni dinle. Buyuk ekran istiyosan kesin note 3 snap800 al

Luck Star

Luck Star

Üye
Bosver g2 yi note3, nexus5 veya iphone al beni dinle. Buyuk ekran istiyosan kesin note 3 snap800 al

ahah note 3 snap 800 diyor ikisi karşılaştırılmaz bile LG G2 telefon note 3 tablet telefon sınıfında biri 1500 den düşük biri 2100 den fazla azcık mantıklı olun . iphonedan uzak durun ...

LG G2 de birçok özellik varken bazı standart şeyler yok o yüzden almasammı diyorsun ama şuan o fiyata hatta 2000 tl ye kadar alınabilcek en iyi özellikte telefon LG G2

evet tuş kilidi deep sleepte 2 kere de değilde 3-4 bazen 5 oluyor ama denememde 3-4 geçmedi öyle işte :D

partyhard

Üye
İphone'dan uzak falan durmayın abi ben bi android kullanıcısı olarak bunu söylüyorum.
Bi de nexus5 gelince onu al g2 yerine.çok daha iyi bi orjinal destek, çok daha iyi bi custom rom desteği alırsın.
Multimedyası iyiyse kesin al iphone kadar hatta daha temiz geçişleri başka bi androidde bulamazsın.

Luck Star

Luck Star

Üye
İphone'dan uzak falan durmayın abi ben bi android kullanıcısı olarak bunu söylüyorum.
Bi de nexus5 gelince onu al g2 yerine.çok daha iyi bi orjinal destek, çok daha iyi bi custom rom desteği alırsın.
Multimedyası iyiyse kesin al iphone kadar hatta daha temiz geçişleri başka bi androidde bulamazsın.

iphone menü geçişlerinde hızlı evet. dış kalitede iyi evet. ekran full hd değil evet . kamera kalitesi ekranı iyi olduğu için telefonda güzel gözküyor test eden bili olarak evet. iphone almak hava atmaktır sözümün arkasındayım her zaman. 4" ekrana para vermem hee dersin ki sadece telefon konuşcam mesajlaşcam alırsın iphone . o kadar oyun varda ne oluyor puzzle temple run dışındaki ne strateji ne aksiyon hiç bi oyun 4" ekranda oynanmıyor.

android kasarsa rom atarsın olur biter. lg g2 ye teknik destek verceklerini düşnüüyorum lg yeniden atladı telefon pazarına

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bir G2 daha geldi al güzel cihaz beyazı fazlasıyla şık görsellerde siyah daha hoş geldi ama canlı beyazı görünce fikrim değişti

• Beğen
Tepkiler: Dede ve kezban yenge
Luck Star

Luck Star

Üye
Bir G2 daha geldi al güzel cihaz beyazı fazlasıyla şık görsellerde siyah daha hoş geldi ama canlı beyazı görünce fikrim değişti

ekran büyük kasa küçük duruyor :D herkes nedense çok iyi bir yönü olarak görüyor ama bana note 2 note 3 büyüklüğünde lazım note 3 de fazla para pof .. lg g2 alınacak gibi duruyor yine.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ekran büyük kasa küçük duruyor :D herkes nedense çok iyi bir yönü olarak görüyor ama bana note 2 note 3 büyüklüğünde lazım note 3 de fazla para pof .. lg g2 alınacak gibi duruyor yine.
Telefonun küçük olup ekranın büyük olması ne güzel işte daha ne istiyorsun büyük cihaz seviyor olabilirsin ama ekranlar artık çok büyüdü bence tasarım harika çerçevenin büyük olması kullanımı engeller büyük ekranda

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35

Üst Alt