Start-Up & Shotdown Changer (Telefonunuz Windows7 Gibi Açılsın ve Kapansın)

Sponsorlu Bağlantılar

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
Start-Up & Shotdown Changer (Telefonunuz Windows7 Gibi Açılsın ve Kapansın)
:megafon:Kurulum: Başlamadan önce telefonunuzun hackli olması gerekiyor. Uygulamalar telefon hafızasına kurulacaktır. İlk olarak Windows_StartUpChanger-Symbianware (Maxicep)_C.sis dosyasını yükleyin. Daha sonra Windows_Shutdown_Animation-Symbianware (MaxiCep).sis dosyasını yükleyin. Telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Açılış değişmiştir. :oke:Arkadaşlar açılış-kapanma animasyonları ve sesler denenmiştir. Forumda daha önce verilmiş olabilir. Fakat açılış animasyonunda ve seslerde problem vardı. Yok telefonunuzun dilini ingilizce yapın gibi bir sürü saçma sapan yorumlar vardı. Bu tür yorumlar yazacak arkadaşlar dikkatlice okusun çünkü s60v3 fp1, s60v3 fp2 denenmiştir. Açılışta windows animasyonu ve win7 açılış sesi vardır. Kapanma ekranında da win7 kapanma animasyonu bulunmaktadır.

Dosyalar: İlk olarak yüklenecek olan ve başlangıç ekranını değiştiren yükleme: ( ekteki birinci dosya )

İkinci olarak ise kapanış ekranı ve animasyonunu içeren yükleme: ( ekteki ikinci dosya )

Deneyen arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim..
Ekran Görüntüsü ise: [video=youtube;mjzplawaZVM]http://www.youtube.com/watch?v=mjzplawaZVM[/video]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: talatbozgözz, muhsinsa, SHS ve 2 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim..

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
Yükleyen yok herhalde.. Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim..

kraliletisim

Üye
nasil yükleniyo direk indirme linki yokmu...

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
startup.sis ve shotdown.sis yazılarının üzerine gelin linkler çıkacak zaten..

ayhanfa

Üye
kardeş öğe yok diyor

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
kontrol ettim dosyalar halen duruyor.. Yöneticilere mesaj attım ataş olarak ekleyebilirlerse iyi olur.. Yoksa 4shared'a falan upload ederiz..

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
dosyalar ataş olarak eklenmistir.. Düzenleme için chavrash'a teşekkürler..

USAForever

USAForever

Üye
=D DENeyelim bakalm

----------Eklendi @ 10:07:42 ---------- Yazıldı @ 10:02:49 ----------

n96 tel hacked olduğu halde dahili bileşen diyor , open4all(tümünü aç) ve installserver(uyg.yön.) açık ve applied all patches... Nasl iş bu..

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
e66 (s60v3 fp1) ve n95 (s60v3 fp2) denenmiştir. Herhangi bir hata almadım.. Ilk önce startup daha sonra da shotdown dosyasını yüklemen gerekiyor.. Dene tekrar yaz bakalım..

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
kardeşim sırasıyla yükledim verdiğin dosyaları ama açılış ekranı olarak nokia'nın klasik açılışı geliyor ama win7 nin açılış sesi çıkıyor telefonum n73 nedendir acaba ? :allalla:

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Eline Sağlık

Fotistox

Fotistox

Üye
Teşekkürler kardeş. Iyi çalışma.

metalbozkurt145

metalbozkurt145

Üye
Yüklenemiyor. Bu dahili bir bileşen uyarısı veryor. Bilgilerinize

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkürler

forcecell

forcecell

Üye
teşekküler ama dahili bileşen diyor 5320 de tel hackli

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu açtıktan sonra cihazı 2 kez hackledim.. Bu arada neden böyle bir hata alıyorsunuz bunu araştırdım.. Telefonu helloox ile hackliyorsanız rompatcher zaten yükleniyor. Rompatcher'i açın Open4all rp+ yamasını aktive edin.. Open4all rp+ yaması aktif değilse dahili bileşen uyarısı alıyorsunuz.. Yani yükleme yapmadan bu yamayı aktive etmeyi unutmayın.. Bunun haricinde hiç hata almadım arkadaşlar.. Eğer farklı bir hack yöntemi kullanıyorsanız rompatcher'i yükleyin, sonra yine yamayı aktive edin.. Teşekkürler konuya ilginiz için.. Kullanan arkadaşlar güle güle kullansın :)

bozok_tr

bozok_tr

Üye
rom patcher yuklu bende zaten yamada aktif ayni hatayi aliyorum n79 basarisiz..

symbianware

symbianware

Üye
    Konu Sahibi
ekran çözünürlükleri de aynı açılış resmi uymuyor desem ama hatayı anlayamadım kusura bakmayın..

Üst Alt