Standart Samsung S3 Mini Cyanogenmod kurulu telefona kernel nasıl yükleyebilirim

Sponsorlu Bağlantılar

lynfury.a

Üye
    Konu Sahibi
Standart Samsung S3 Mini Cyanogenmod kurulu telefona kernel nasıl yükleyebilirim
Merhaba arkadaşlar,
S3 mini telefonumda cyanogenmod 11 yüklü.
Swap yapıp ram-expander kullanmak istiyorum fakat cyanogenmod swap yapmayı desteklemiyormuş bu yüzden program hata verdi.
Ne yapmam lazım çok araştırdım sonuca varamadım.Cyanogenmod kuruluyken kernel kurabilir miyim? Kurabilirsem hangi kerneli kurmalıyım?

byAndroid

byAndroid

Üye
Hocam s3 minide swapa gerek yok bence ne için yapacaksınız 1 gb ram her türlü yetiyor

lynfury.a

Üye
    Konu Sahibi
Serbest ram 200mb civarı oluyor.Arkada program açıkken oyuna vb girdiğimde takılmalar başlıyor.Cyanogenmodu silmeden swap yapmam mümkünse yapmak istiyorum acaba yapılabilir mi? Bu konuda pek bilgim yok

byAndroid

byAndroid

Üye
Valla ben eski telefonumda çok denedim ya beceremedim ya da işe yaramıyor yapanlar nasıl yapıyor onu da anlamış değilim bence siz rom değiştirin bende şuan s3 mini var. Cyanogen kurmadım ama fusionkat v4 var
Ram kullanımı Greenfy kurulu değil kursam 450 mb larda kalıyor ram

S5 arayüzü yle akıyorum oynadığım oyunlarda pek sıkıntı çıkarmıyor
Real racing 3 bazen geç tepki veriyor araçların çok olduğu yerde hafif bir yavaşlama yaşıyorum ama problem yaratmıyor. Most wanted da sıkıntı yok ondada ara sıra bi yavaşlama ağırlama oluyo. Six Guns da idare ediyor yine ondada bazen ağır olabiliyor oyun.

Son düzenleme:

lynfury.a

Üye
    Konu Sahibi
Bende onu düşünüyordum boş bi zamanımda romu değiştireyim.Fusionkat v4 kurduğumda kernel yüklemem gerekiyor mu yoksa rom kendinden swap destekliyor mu.
Bu arada teşekkürler yanıt için

byAndroid

byAndroid

Üye
Swap bilmiyorum ki kullanmıyorum ben. Gerek yok kasma yaşamadım öyle

lynfury.a

Üye
    Konu Sahibi
Peki teşekkürler yanıtlar için.Romu değiştiririm yakında bir de öyle denerim

byAndroid

byAndroid

Üye
Cm12 de bakabilirsiniz memnun olanlar var

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
s3 e yetmiyor ama s3 miniye hertürlü yetiyor eski telefonum candir.

cm 12 stabil olana kadar cm 11 final nightly yükleyin kullanın 4.1.2 eskidi gibi artık (4.4.2 touchwizinden sıkılmış biri olarak s5 arayüzü olsun note 4 arayüzü olsun hepsi sıkıyor bir süre sonra.ama cyanogenmod un tema desteği sayesinde ondan sıkıldın öbür temaya geç :) )

byAndroid

byAndroid

Üye
s3 e yetmiyor ama s3 miniye hertürlü yetiyor eski telefonum candir.

cm 12 stabil olana kadar cm 11 final nightly yükleyin kullanın 4.1.2 eskidi gibi artık (4.4.2 touchwizinden sıkılmış biri olarak s5 arayüzü olsun note 4 arayüzü olsun hepsi sıkıyor bir süre sonra.ama cyanogenmod un tema desteği sayesinde ondan sıkıldın öbür temaya geç :) )
Haklısın bende cm12 stabil olsun geçmeyi düşünüyorum ama şuan devam s5 arayüzü sıkmıyor beni :D

Üst Alt