ßi karar veremedim 1 dk bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

xclark

xclark

Üye
    Konu Sahibi
ßi karar veremedim 1 dk bakarmısınız
2 aydır bir telefon alayım dedim bir türlü hangisinden alsam diye karar vermedim şöyle ki ben aldığım telefonu uzun süre kullanıyorum hala 5800 var ve acaip derecede kırasım var fena sıkıldım yani :D

buna göre LG G4 Zenfone 2 Sony z3 bu 3ü arasında git gel yapıyorum bi yardım edin ya :S

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bütçe nedir

xclark

xclark

Üye
    Konu Sahibi
1600 falan taksitle almayı düşünüyorum

xclark

xclark

Üye
    Konu Sahibi
hımm eyw reis

flunight

Üye
Z3 oneririm madem uzun kullaniomussun sony guncelleme devamliliginda cok iyi.

kralour

kralour

Üye
1600 falan taksitle almayı düşünüyorum
z3 compact önerimdir tavsiye ederim rekli stabil arayüzüyle kendine has tasarımıyla çok güzel bir telefondur gerek donanım gerek yazılım olsun boyuna göre çok işlevseldir :) Suya ve toza dayanıklılığı vardır ekranı piksel bakımından çok güzeldir canlıdır yani kullanılacak telefondur :)

• Beğen
Tepkiler: elmacıadam
elmacıadam

elmacıadam

Üye
z3 compact iyidir ama zorlarsan z3 alman daha iyidir, hem ekranı çok da büyük değil kullanırken zorluk çekmezsin

vegatablo

vegatablo

Üye
N11 den felan g4 al dua edersin sonra bana ygs yi kazansin diye

elmacıadam

elmacıadam

Üye
elin değmişken bana da dua et [emoji18]

xclark

xclark

Üye
    Konu Sahibi
lg g4 aldım kampanya vardı peşin fiyatına 9 takist inş. pişman olmayız ilerleyen zamanda :)

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo ve kralour
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Pişman olmazsın, güle güle kullan.

• Beğen
Tepkiler: xclark
savaza

savaza

Üye
g4

• Beğen
Tepkiler: xclark
atakanokur

atakanokur

Üye
2 aydır bir telefon alayım dedim bir türlü hangisinden alsam diye karar vermedim şöyle ki ben aldığım telefonu uzun süre kullanıyorum hala 5800 var ve acaip derecede kırasım var fena sıkıldım yani :D

buna göre LG G4 Zenfone 2 Sony z3 bu 3ü arasında git gel yapıyorum bi yardım edin ya :S
Xperia asla alma o iğrenç arayüze para verilmez aklın varsa xperia alma

Üst Alt