Speed Belle 2012 ßy Erdem AKBULUT

Sponsorlu Bağlantılar

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
gercekten hos olmus tebrık ederım arkadasım ıyı calısma

teşekkür ederim güle güle kullanın :) yakında symbian'a veda edeceğim ama burda destegimi devam ettirmeye çalışacağım

secqin1

secqin1

Üye
menüyü dağanık yapma imkanımız nedir?

deli oğlan

Üye
teşekkürler kardeşim emeğine sağlık deniycem ama bu verdiğin linkteki core hariç ve core-core linkleri ne oluyo acaba ?

Dereck

Dereck

Üye
valla kardeş süper bi sistem olmuş eline sağlık

Dereck

Dereck

Üye
yalnız 111.030 sürümü diyor sistemi bozmadan 111.040 a yükseltme imkanımız var mı?

fikret3968

fikret3968

Üye
eline sağlık kardeşim çok güzel ben hep orijinal kullanırdım ama bu belle çok iyi olmuş birde bootscreen i nasıl değiştirip flashlarım yardımcı olursan sevinirim

miaculpa

miaculpa

Üye
aynen bende bootscreeni değiştirmek istiyorum

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Cfw ye de eğer bu konuyu hazırlarken verilen özen verilmişse bu cfw tadından yenmez. Çok çok güzel duruyor kardeşim ilk fırsatta yükleyecem programsız olanı.(zaten programlar heryerde var içinde yüklü olmasını pek gerek bulmuyorum ben o yüzden.)

mkryvz

mkryvz

Üye
@Erdem_-_AKBULUT;bilgin olsun.
programlarınız klasörü hem C: hem D: ye de geliyor.

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık kardeşim çok güzel ben hep orijinal kullanırdım ama bu belle çok iyi olmuş birde bootscreen i nasıl değiştirip flashlarım yardımcı olursan sevinirim

teşekkür ederim boot screen için rofs2 de resource apps de splashscreen.mif var onu değiştirmen lazım sonra flash'ı bas gitsin :)

- - - Eklendi - - -

Cfw ye de eğer bu konuyu hazırlarken verilen özen verilmişse bu cfw tadından yenmez. Çok çok güzel duruyor kardeşim ilk fırsatta yükleyecem programsız olanı.(zaten programlar heryerde var içinde yüklü olmasını pek gerek bulmuyorum ben o yüzden.)

çok teşekkürler kardes gule gule kullanın. zaten kısa bi zaman sonra symbian'a veda ediyorum son iş olarak tüm arşivimi forumda konu açıp paylaşacağım. O konu sayesinde herkes kolaylıkla cfw yapabilecek (Gerçek anlamda) :)

- - - Eklendi - - -

@Erdem_-_AKBULUT;bilgin olsun.
programlarınız klasörü hem C: hem D: ye de geliyor.

onu fark ettim ama biraz geç oldu scriptninitden bir kod değiştirmem yeterli. :) ama zararı yok elle silinebilir.

Omer_07

Üye
çok güzel olmuş ama 2 yere takıldım ben biri diğer 3x11 şeklindeki klavyeye alışmıştım ben bunu o hale getirmek mümkün mü ? Bir de telefonda aşırı derecede dizi izliyen biri olarak bellenin video player ına çok alışmıştım ve bence göze daha iyi görünüyor. Belle versiyonunu yükliyebilir miyim ?

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel olmuş ama 2 yere takıldım ben biri diğer 3x11 şeklindeki klavyeye alışmıştım ben bunu o hale getirmek mümkün mü ? Bir de telefonda aşırı derecede dizi izliyen biri olarak bellenin video player ına çok alışmıştım ve bence göze daha iyi görünüyor. Belle versiyonunu yükliyebilir miyim ?

Teşekkür ederim, klavye olayı halledilir ama video player malesef mümkün değil değerli kardesım.

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/cep-telefonu-ve-aksesuar-ilanlari/nokia-n8-550-tl-683494.html#post5129424

EMEKTARIMI SATIYORUM MILLET :/

yaprakibrahim

Üye
erdem kardeş eline sağlık güzel olmuş fakat müzik çalarda ki müzikleri yenilediyin zaman hepsi kayboluyor

Üst Alt