Speed Belle 2012 ßy Erdem AKBULUT

Sponsorlu Bağlantılar

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
sağılun t,trşim olması daha iyi bence

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
merakla bekliyorum ustadim.

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
Mükemmel bi cfw olmuş çok teşekkürker kullanıyorum suan

man20

man20

Üye
dilerseniz size sis veya txt gönderebilirim.
sizede zahmet verioruz ama... ne diceğimi bilemedim şimdi :)

bişi daha sorcam şimdi ''speed belle programsız'' ı indiriyoruz product klasörünün içine atıyoruz ya ''speed belle core'' dosyasınıda product klasörüne atıp topluca bi seferde flash atılabilio mu? yoksa sıraylamı flash atcam (önce ''speed belle programsız'' sora ''core'' dosyası)

bu arada ''core'' ve ''core hariç'' dosyası ne oluo? ikisinide flashlamicaz dimi?

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
sizede zahmet verioruz ama... ne diceğimi bilemedim şimdi :)

bişi daha sorcam şimdi ''speed belle programsız'' ı indiriyoruz product klasörünün içine atıyoruz ya ''speed belle core'' dosyasınıda product klasörüne atıp topluca bi seferde flash atılabilio mu? yoksa sıraylamı flash atcam (önce ''speed belle programsız'' sora ''core'' dosyası)

bu arada ''core'' ve ''core hariç'' dosyası ne oluo? ikisinide flashlamicaz dimi?
yo yo ne zahmeti :)
şimdi şöyle açıklayım :)
speed belle programsız dosyası, içinde program entegre edilmemiş hali ile tüm dosyalar mevcut. Başka dosyaya ihtiyaç yok.
Core hariç ve core dosyası programli olan sürüm. Dosya boyutu büyük olduğu için ikiye bölmek istedim indirirken zaman harcamayın diye.

- - - Eklendi - - -

Mükemmel bi cfw olmuş çok teşekkürker kullanıyorum suan

güle güle kullanın :) umarım memnun kalırsınız

- - - Eklendi - - -

merakla bekliyorum ustadim.

şu an Cepten cevaplıyorm mesajları en kısa zamanda dosyanızi hazırlıyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Erdem kardeş eline sağlık ilk fırsatta deniyeceğim ;)

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Erdem Bey,
Hafıza kartı varlığını gösteren simgeyi tamamen silmek için hangi dosyayı silmeliyim,bir de Wlan göstergesi devamlı yukarıda orjinaldeki gibi yanlızca bağlantı yaptığımız zaman aktif olmasını sağlayabilirmiyiz,teşekkürler.

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
Erdem Bey,
Hafıza kartı varlığını gösteren simgeyi tamamen silmek için hangi dosyayı silmeliyim,bir de Wlan göstergesi devamlı yukarıda orjinaldeki gibi yanlızca bağlantı yaptığımız zaman aktif olmasını sağlayabilirmiyiz,teşekkürler.

hafıza kartı varlığı için bi dosya göndereyim size onu değiştireceğiniz yeri yazarım. wlan için de sadece wifi açık olduğunda simge çıkar yoksa çıkmaz zaten.

Ben teşekkür ederim :)

BaySerkan

BaySerkan

Üye
Okey ben anlatamadım demek istediğim orjinalinde Wlan daima açık yalnızca bağlantı yapınca simgesi çıkıyor sizin Cfw'de wlan simgesi bağlantı olsada olmasada yukarıda Wlan'ı kapatınca simge gidiyor tamam ama bu seferde otomatik bağlantı yapamıyorum tekrar Wlan'ı açık yapmam gerekiyor bunu düzeltebilirmisiniz,teşekkürler.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
  • Eğer cihazınızda <111.040> sürümü yüklü ise telefonunuzu downgrade yapmanız gerekmektedir. Eğer downgrade işlemini ve nasıl yapıldığını bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ.

kardeşim konumu tavsiye ettiğin için teşekkürler

man20

man20

Üye
yo yo ne zahmeti :)
şimdi şöyle açıklayım :)
speed belle programsız dosyası, içinde program entegre edilmemiş hali ile tüm dosyalar mevcut. Başka dosyaya ihtiyaç yok.
Core hariç ve core dosyası programli olan sürüm. Dosya boyutu büyük olduğu için ikiye bölmek istedim indirirken zaman harcamayın diye.
''core hariç'' ve ''core'' da olan programlar neler? şunlar mı:
<CFW içine entegre edilen uygulamalar>

• JoikuSpot
  • fMobi
  • QuickOffice(güncel)
  • CameraPro Qt v3.00(7)
  • HDR Camera
  • X-Plore
  • RomPatcher
  • Brightness Control
  • MemCheck
  • Extra Buttons

• Beğen
Tepkiler: Erdem_-_AKBULUT
darkrapche_emre

darkrapche_emre

Üye
öncelikle çok güzel bir cfw olmuş ellerinize sağlık gayet stabil ve hızlı..
benim bir sorunum vardı ama internetten aradım bulamadım. Kurtulus40 cfw'sini kullandığımda yazarken zaman aşımı 0.5 sn olarak ayarlanmıştı. Sizin hazırladığınız cfw'de 1 sn olarak ayarlı bunu tekrar 0.5 sn ye düşürme gibi imkanımız var mı?

pieer007

Üye
merhaba ustad. download kısmında hangısını download etcez ? core.core mı yoksa core harıc da dahılmı ? kafam karıstı bıraz :)

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
''core hariç'' ve ''core'' da olan programlar neler? şunlar mı:
<CFW içine entegre edilen uygulamalar>

• JoikuSpot
  • fMobi
  • QuickOffice(güncel)
  • CameraPro Qt v3.00(7)
  • HDR Camera
  • X-Plore
  • RomPatcher
  • Brightness Control
  • MemCheck
  • Extra Buttons

evet bu uygulamaları dediğiniz dosyaların olduğu sistemin içine entegre ettim. Ama dediğim gibi *#7370# yapınca sistem uda'yı çekemeyeceği için bu progarmlar silinecektir.

- - - Eklendi - - -

• Eğer cihazınızda <111.040> sürümü yüklü ise telefonunuzu downgrade yapmanız gerekmektedir. Eğer downgrade işlemini ve nasıl yapıldığını bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYINIZ.

kardeşim konumu tavsiye ettiğin için teşekkürler

• paylaşmak güzeldir :)

- - - Eklendi - - -

Okey ben anlatamadım demek istediğim orjinalinde Wlan daima açık yalnızca bağlantı yapınca simgesi çıkıyor sizin Cfw'de wlan simgesi bağlantı olsada olmasada yukarıda Wlan'ı kapatınca simge gidiyor tamam ama bu seferde otomatik bağlantı yapamıyorum tekrar Wlan'ı açık yapmam gerekiyor bunu düzeltebilirmisiniz,teşekkürler.

zaten otomatik bağlantı için wlan'ın açık olması gerekiyor. o özelliği değiştirmedim ki. orjinal rofs'da ne varsa aynısı üzerinde oynamadım yani :)

- - - Eklendi - - -

öncelikle çok güzel bir cfw olmuş ellerinize sağlık gayet stabil ve hızlı..
    benim bir sorunum vardı ama internetten aradım bulamadım. Kurtulus40 cfw'sini kullandığımda yazarken zaman aşımı 0.5 sn olarak ayarlanmıştı. Sizin hazırladığınız cfw'de 1 sn olarak ayarlı bunu tekrar 0.5 sn ye düşürme gibi imkanımız var mı?

evet bu mümkün ama bilerek siteme eklemedim çünkü bazı kullanıcılar profilleri power tuşundan değiştiriyor. tüm tuşların zaman aşımı 0.5sn olacağı için profil değiştirirken yanlışlıkla kapatılabiliyor telefon. o yüzden işi ihtimale bırakmak istemedim.

- - - Eklendi - - -

merhaba ustad. download kısmında hangısını download etcez ? core.core mı yoksa core harıc da dahılmı ? kafam karıstı bıraz :)

ikisi de dahil olacak sadece dosyaları ikiye ayırdım fazla alan kaplamaması ve indirirken sorun yaşanmaması için.

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Ovi den Yazılım Güncellemesi Alınca Cihaz Reset Atıyor Göçüyor Yani

Erdem_-_AKBULUT

Erdem_-_AKBULUT

Üye
    Konu Sahibi
Ovi den Yazılım Güncellemesi Alınca Cihaz Reset Atıyor Göçüyor Yani

ben ilk önce programsız'i kullandım sonra diğerini yani ikisini de bizzat denedim bende sorun yok. Sizden başka arkadaşımız yaşarsa bu problemi incelemeye alabilirim

pieer007

Üye
gercekten hos olmus tebrık ederım arkadasım ıyı calısma

Üst Alt