SPBShell Symbian^3 Design by Seyd (N8 Style)

• 14 Kasım 2010
  • 14915 Okunma
  • 63 Cevap

1. Forum düzeni açısından daha fazla resim eklemek istemiyorum. Daha fazla önizleme için tıklayınız.

Kurulum ve Kullanım:

* İlk olarak forumda yer alan, SPB MobileShell v3.7.1 Build 635 kurulmalıdır.
    * Daha sonra da bu paket içerisinden çıkan SPBShell klasörünü, programı hangi bölüme kurduysanız o bölümde yer alan "Others" klasörü içerisine kopyalayınız ve SPBShell programını yeniden başlatınız.

Wallpaper paketi için tıklayınız.
    Daha fazla bilgi için tıklayınız.
    SPB MobileShell v3.7.1 Build 635 ile denenmiştir.

Not: Bu mod v3.7.598 üzerine tasarlanmıştır. Eski sürüm ve yeni sürümlerde sorun çıkartabilir.

Yazan: dangerousyaso
    Nadri, ali.oren, ersantaran ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler..

3. otherse klasörü tamamen atıyorum program yeniden başlatıyorum birşeydeğişmiyor.klasörün içini değil klasörü tamamen atıyorum otherse olmadı..
    hazır ayarların olduğu furcom olanı yüklerkende yüklenemiyor diye hata veriyor?
    yardımcı olabilir misiniz?

4. Yok mu deneyip bu görüntüleri elde eden birisi?

5. @AYNAA, ana uygulamanın olduğu bölümdeki others klasörü içerisine atacaksın spbshell klasörünü. Yapısını bozmamaya dikkat et.

@KayraBey, denemeden konu açmak pek adetim değildir. Kendim kullanıyordum zaten bunu, baktım burada yok ekleyeyim dedim. Verilenleri doğru bir şekilde yaptıysanız bunlarla karşılaşmamanız gerekiyor. Mutlaka bir yer gözünüzden kaçıyor.

6. ben hata yapmışım oldu çok teşekkürler..

7. Rica ederim. Nasıl, gayet hoş değil mi? Ben çok beğendim bunu.

8. evet çok güzel benimde çok hoşuma gitti.2 tane kusur buldum biri ingilizce 2.si ise tuş kilidini kitledikte sonra menü tuşuna basınca menuyu açıyor sonra gene tuş kilitli diyor.yani sadece menu tuşu çalışıyor tuş kilitli olsa bile :D

9. Evet İngilizce ama Türkçeleştirmek yine bizlerin elinde. Nette aradım ama hangi dosyayı düzenlememiz gerektiğini bulamadım. Diğer hata ise C6lı yazılımdan kaynaklanıyor sanırım. Tabi eğer sizde de C6 kurulu ise.

10. yok ben satioda yaptım :D çok güzelde oldu..hangi dille yazıldı belki ben düzeltirim biliyor musun?

11. Burası yardımcı olabilir size.

Modding SPB Mobile Shell Symbian

12. < Resmi açmak için tıklayın >

@dangerousyaso : Verdiğin linkte böyle resim gördüm.Bu resimdeki saat ve en alt kısım çok güzel duruyor.Siteyi araştırıp birkaç güzel özellik daha bulmaya çalışacağım.Link için sağol.

13. Teşekkürler

14. Evet resmi aynen yaptım.Ayrıca bu yeni şeffaf saat çok güzel durdu.

15. Teşekkürler bu ana menüyü mü değiştiriyor

16. Öyle de denebilir.

17. Bu others klasörü nerde yav

18. pc ye bagla sonra ara de oraya others yaz hemen bulur..

19. Ne0

Ne0
    Nokia 5530 Xm var. Sürümü V 30.0.009 uyarmı ? Sorun çıkarmı ?

20. Eyvallah

Yüklüyor...
19/11/2018 - 16:16