SPBShell Symbian^3 Design by Seyd (N8 Style)

Sponsorlu Bağlantılar

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
SPBShell Symbian^3 Design by Seyd (N8 Style)

Forum düzeni açısından daha fazla resim eklemek istemiyorum. Daha fazla önizleme için

Kurulum ve Kullanım:

* İlk olarak forumda yer alan, SPB MobileShell v3.7.1 Build 635 kurulmalıdır.
* Daha sonra da içerisinden çıkan SPBShell klasörünü, programı hangi bölüme kurduysanız o bölümde yer alan "Others" klasörü içerisine kopyalayınız ve SPBShell programını yeniden başlatınız.

Wallpaper paketi için
Daha fazla bilgi için
SPB MobileShell v3.7.1 Build 635 ile denenmiştir.

Not: Bu mod v3.7.598 üzerine tasarlanmıştır. Eski sürüm ve yeni sürümlerde sorun çıkartabilir.

• Beğen
Tepkiler: Nadri, ali.oren, ersantaran ve 7 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

AYNA

AYNA

Üye
otherse klasörü tamamen atıyorum program yeniden başlatıyorum birşeydeğişmiyor.klasörün içini değil klasörü tamamen atıyorum otherse olmadı..
hazır ayarların olduğu furcom olanı yüklerkende yüklenemiyor diye hata veriyor?
yardımcı olabilir misiniz?

KayraBey

KayraBey

Üye
Yok mu deneyip bu görüntüleri elde eden birisi?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
@AYNAA, ana uygulamanın olduğu bölümdeki others klasörü içerisine atacaksın spbshell klasörünü. Yapısını bozmamaya dikkat et.

@KayraBey, denemeden konu açmak pek adetim değildir. Kendim kullanıyordum zaten bunu, baktım burada yok ekleyeyim dedim. Verilenleri doğru bir şekilde yaptıysanız bunlarla karşılaşmamanız gerekiyor. Mutlaka bir yer gözünüzden kaçıyor.

AYNA

AYNA

Üye
@AYNAA, ana uygulamanın olduğu bölümdeki others klasörü içerisine atacaksın spbshell klasörünü. Yapısını bozmamaya dikkat et.

@KayraBey, denemeden konu açmak pek adetim değildir. Kendim kullanıyordum zaten bunu, baktım burada yok ekleyeyim dedim. Verilenleri doğru bir şekilde yaptıysanız bunlarla karşılaşmamanız gerekiyor. Mutlaka bir yer gözünüzden kaçıyor.

ben hata yapmışım oldu çok teşekkürler..

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Nasıl, gayet hoş değil mi? Ben çok beğendim bunu.

AYNA

AYNA

Üye
evet çok güzel benimde çok hoşuma gitti.2 tane kusur buldum biri ingilizce 2.si ise tuş kilidini kitledikte sonra menü tuşuna basınca menuyu açıyor sonra gene tuş kilitli diyor.yani sadece menu tuşu çalışıyor tuş kilitli olsa bile :D

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
evet çok güzel benimde çok hoşuma gitti.2 tane kusur buldum biri ingilizce 2.si ise tuş kilidini kitledikte sonra menü tuşuna basınca menuyu açıyor sonra gene tuş kilitli diyor.yani sadece menu tuşu çalışıyor tuş kilitli olsa bile :D
Evet İngilizce ama Türkçeleştirmek yine bizlerin elinde. Nette aradım ama hangi dosyayı düzenlememiz gerektiğini bulamadım. Diğer hata ise C6lı yazılımdan kaynaklanıyor sanırım. Tabi eğer sizde de C6 kurulu ise.

AYNA

AYNA

Üye
Evet İngilizce ama Türkçeleştirmek yine bizlerin elinde. Nette aradım ama hangi dosyayı düzenlememiz gerektiğini bulamadım. Diğer hata ise C6lı yazılımdan kaynaklanıyor sanırım. Tabi eğer sizde de C6 kurulu ise.

yok ben satioda yaptım :D çok güzelde oldu..hangi dille yazıldı belki ben düzeltirim biliyor musun?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
yok ben satioda yaptım :D çok güzelde oldu..hangi dille yazıldı belki ben düzeltirim biliyor musun?
Burası yardımcı olabilir size.

KayraBey

KayraBey

Üye

@dangerousyaso : Verdiğin linkte böyle resim gördüm.Bu resimdeki saat ve en alt kısım çok güzel duruyor.Siteyi araştırıp birkaç güzel özellik daha bulmaya çalışacağım.Link için sağol.

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

KayraBey

KayraBey

Üye
Evet resmi aynen yaptım.Ayrıca bu yeni şeffaf saat çok güzel durdu.

caglet

caglet

Üye
Teşekkürler bu ana menüyü mü değiştiriyor

ErdemBütün

ErdemBütün

Üye
Bu others klasörü nerde yav

AYNA

AYNA

Üye
pc ye bagla sonra ara de oraya others yaz hemen bulur..

Ne0

Ne0

Üye
Nokia 5530 Xm var. Sürümü V 30.0.009 uyarmı ? Sorun çıkarmı ?

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah

Üst Alt