SPB Software Spb TV v1.02.901 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Ferzan

Ferzan

Üye
Önceki sürüm yüklü değil ise herhangi bir hata vermemesi lazım, birde signed sürümü yüklemeye çalışın. Tıklayın!

.
ben sorunu şu şekilde çözdüm sizin çeviri yaptığınız uygulamalardan şu anda yüklü ve kullandığım var sizin çeviri yaptığınız uygulamaları yüklerken kurulum ortasında maxipda resmi ekrana çıkar ve bu resimde E/data konumuna kopyalanıyor ordaki eski resmi sildim yani diğer uygulamalarla beraber oraya önceden yüklenen resmi ve tekrar yükledim güncelleştirme hatası almadan yüklendi uygulama güzel olmuş emeğinize sağlık devamını bekliyoruz...

aa-tolga

aa-tolga

Üye
spbtv dosyasının altındaki dosya nedir.birde bugün televizyon programındaki altta bulunan küçük ikonlar bos göstermeye basladı sizde de aynı problem var mı ve samanyoluhaber tv de gitti...

xErKaNx

Üye
Desteklenen modeller arasında n73 var ama neden olmuyor

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
ben sorunu şu şekilde çözdüm sizin çeviri yaptığınız uygulamalardan şu anda yüklü ve kullandığım var sizin çeviri yaptığınız uygulamaları yüklerken kurulum ortasında maxipda resmi ekrana çıkar ve bu resimde E/data konumuna kopyalanıyor ordaki eski resmi sildim yani diğer uygulamalarla beraber oraya önceden yüklenen resmi ve tekrar yükledim güncelleştirme hatası almadan yüklendi uygulama güzel olmuş emeğinize sağlık devamını bekliyoruz...

O problem yeni çevirilerde çözülecek.

--------------- Ekleme ---------------

Desteklenen modeller arasında n73 var ama neden olmuyor

Kendi resmi sitesinde yanlış belirtilmiş.

--------------- Ekleme ---------------

spbtv dosyasının altındaki dosya nedir.birde bugün televizyon programındaki altta bulunan küçük ikonlar bos göstermeye basladı sizde de aynı problem var mı ve samanyoluhaber tv de gitti...

Tema isteği yapan biri için, diğer sorun için programı kaldırın ve tekrar yükleyin.

jeki01

jeki01

Üye
Programı kullanıyorum son zamanlarda görüntü takılı kalıyor ama ses de sorun yok.
Kablosuz bağlantı kullanıyorum.
İnternette sorun yok.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
tşkler emegine saglık
ücretsiz diyorsun da ben baglanırken benim tl ler sıfırlandı ve açılmadıda %48 kadar geldi ondan sonra puf

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
tşkler emegine saglık
ücretsiz diyorsun da ben baglanırken benim tl ler sıfırlandı ve açılmadıda %48 kadar geldi ondan sonra puf
Arkadaşım bu uygulama zaten internetle çalışıyor...

barisakkaya

Üye
Bu bölümde emeği geçen herkesin eline sağlık zamanına emeğine sağlık gerçekten oldukça iyi, beklentilerimden fazlasını buldum burada maxicep ailesine de teşekkür ediyorum telefonumla ilgili ne yapmak istesem burdan araştırıyorum burdan çıkan her söze de güveniyorum başarılar

memocih

Üye
eywallah

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :oke:

jeki01

jeki01

Üye
görüntüde sorun yok arkadaşların telinde sanırsam.
N79 görüntü sabit kalıyor ama ses var.

rock_men_25

Üye
arkadaslar bendede sertıfıka hatası aldım benım tel nokıa x6 tv programının sıtesınden guncel surumunu yukledım sonra arkadasımızın koyduhu srıalı gırdım oldu

arrmutt

Üye
Temayı ilk mesaja ekledim, n70'te çalışmaz. [/QUOTE]

Tamam Arkadaşım..Emeğine Saygım Sonsuz Ve Senden Bir Ricam Olacak..Bana Bu Uygulamaları Çalıştıracak Sağlam Bir Telefon önerebilirmisin..Mesela Şu Telefonu alki bu programları cancanlı oyunları Felan Çalıştırabilesin Gibisinden Bir Telefon Önerirsen Sevinirim...

Mr.Behlül

Mr.Behlül

Üye
Temayı ilk mesaja ekledim, n70'te çalışmaz.

Tamam Arkadaşım..Emeğine Saygım Sonsuz Ve Senden Bir Ricam Olacak..Bana Bu Uygulamaları Çalıştıracak Sağlam Bir Telefon önerebilirmisin..Mesela Şu Telefonu alki bu programları cancanlı oyunları Felan Çalıştırabilesin Gibisinden Bir Telefon Önerirsen Sevinirim...[/QUOTE]

Arkadaşım istersen ben sana güzel bir telefon önereyim.... Eğer burda paylaşılan uygulamaların çoğunu kullanmak istiyorsan sana Nokia 5700 öneriyorum...Ama bu telefonu aldıktan sonra bu uygulamaları kullanabilmen için hackletmen gerekli...Bu telefonu al,hacklet ondan sonra bu uygulamaları kullanabilirsin...
Tabikide bu uygulamaları çalıştıracak onlarca telefon var ama ben sana kalitesine göre fiyatı uygun bir telefon tavsiye ettim...Karar senin.

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Arkadaşım..Emeğine Saygım Sonsuz Ve Senden Bir Ricam Olacak..Bana Bu Uygulamaları Çalıştıracak Sağlam Bir Telefon önerebilirmisin..Mesela Şu Telefonu alki bu programları cancanlı oyunları Felan Çalıştırabilesin Gibisinden Bir Telefon Önerirsen Sevinirim...

S60v3: N95 8gb, N82, N86, N96.
S60v5: 5800

parlamentt

parlamentt

Üye
Tsk

yckoc2004

Üye
bu pro ilaçlı mı

fight28

Üye
n85 genel sistem hatası alıyorum bende bir sürüm vardı ama ses yoktu bunu yukleyeyim dedim genel sistem hatası veriyo

devilmy

devilmy

Üye
program yuklenıyor açılıyor herşey tamam ama kanalı açmaya kalkınca açılır gibi yapıyor ole kalıyor eskı versıyonunu yukledım sorunsuz açtı ama ses çıkmadı neden acaba innov 8 kullanıyorum

Üst Alt