SPB Software Spb TV v1.02.901 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
SPB Software Spb TV v1.02.901 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned Türkçe - MaxiPDA

SPB TV mobil cihazlar üzerinde çalışan son derece kullanışlı bir TV uygulamasıdır. SPB TV kolay kullanımı ve ayarlanabilir özellikleri sayesinde birden çok dilde kanalı hiç bir ücret ödemeden izlemenizi sağlıyor.

Özellikler:

• 100'den fazla ücretsiz TV kanalı.
• Ulusal televizyon kanallarını izleyebilme.
• Hızlı kanal önizleyebilme.
• Entegre TV rehberi
• Hızlı kanal seçimi.
• 17'den fazla ülke kanalı mevcuttur.

Entegre edilmiş TV rehberi;

• Tüm günün yayın rehberi.
• Haftalık mevcut yayınlar.
• Bir sonraki TV yayınını gösterebilme.
• Takvim hatırlatıcı.

Tam ekran TV oynatıcı özellikleri:

• Resim içinde resim modu
• Hızlı kanal başlatma
• Ses ve ışık kontrolleri
• Ekran ve tuş kontrolü yapabilme.
• Ağ bant genişliği ayarı yapabilme.

Neler yeni:

• ( 17 Haziran 2010 ) Nokia N96 desteği eklendi.

Uygulamadaki Türk kanalları: (Şu an için toplam 12 Kanal.)
• Kanal A
• Cine5
• TRT 1
• TRT 2
• TRT3
• TRT Çocuk
• Yumurcak TV
• TRT Türk
• Show TV
• Samanyolu TV
• Samanyolu Haber
• Power Türk

Bilgi; yüklemeden önce eski sürümü kaldırın ve daha sonra yeni sürümü yükleyin, herhangi bir kayıt işlemi istemez, yeni kuranlar için not defterindeki seri numarasını kullanabilirler.

Uyumlu Modeller:

Samsung Omnia HD i8910, Sony Ericsson Satio, Samsung G810, Sony Ericsson P100, Sony Ericsson Idou, Nokia N75 (S60 3rd Edition), Nokia N97 Mini, Nokia N95 (S60 3rd Edition), Nokia 6124, Samsung i7110, Nokia 5730, Nokia 6730, Nokia 5530, Nokia E72, Nokia 6650, Nokia E63, Nokia 6700 Slide, AT&T Nokia Surge, Nokia Surge 6790, Nokia 6760 Slide, Nokia N86 8MP, Nokia N81, Nokia E51, Nokia N97, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5320 XpressMusic, Nokia E65, Nokia E61i, Nokia 6210 Navigator, Nokia N78, Nokia N96, Nokia E75, Nokia E55, Nokia 5700 (S60 3rd Edition), Nokia 6290 (S60 3rd Edition), Nokia E71, Samsung i8510 INNOV8, AT&T Nokia E71x, Nokia N93i (S60 3rd Edition), Nokia N76 (S60 3rd Edition), Nokia 6110 Navigator, Nokia E90 Communicator, Nokia 6120 Classic, Nokia N77 (S60 3rd Edition), Samsung SGH-i520, Nokia E52, Nokia N86, Nokia 6710 Navigator, LG JoY, Nokia 6720, Nokia 5630, Nokia X6, Nokia 5230, Nokia E66, Samsung L870, Nokia 6220 Classic, Nokia N71 (S60 3rd Edition), Nokia E61(S60 3rd Edition), Nokia E50 (S60 3rd Edition), Nokia E62 (S60 3rd Edition), Nokia N82, Nokia N95 8GB, Nokia 6121, Samsung SGH-i400, Samsung SGH-i450, LG KT610, Samsung SGH-i560, Samsung SGH-i570, Samsung SGH-i550, Nokia N85, Nokia N79

Konuda soru sormadan önce mutlaka okuyunuz. http://www.maxicep.com/symbian-s60v...enler-son-guncelleme-16-06-2010-a-334478.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mete1563, mustapha43, ByBilir ve 45 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Teşekkürler

süleyman kırkar

Üye
yükledim sertifika hatası veri vallahi çok sinir oldum ve kudssettim

aa-tolga

aa-tolga

Üye
Tesekkürler...

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler ediz abi

casusrobot

casusrobot

Üye
arkadasım anlamadıgım su n95te anten yok ücret ödemeden nasıll izliyecegiz wirelleslemi acaba bilgi verebilirmisin

kosavalii

Üye
arkadaşlar ben n85 kullanıyorum genel sistem hatası alıyorum ne yapmam gerek açil cevap

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım anlamadıgım su n95te anten yok ücret ödemeden nasıll izliyecegiz wirelleslemi acaba bilgi verebilirmisin

Evet WiFi ya da 3G ile kullanılabilir.

arkadaşlar ben n85 kullanıyorum genel sistem hatası alıyorum ne yapmam gerek açil cevap

Uygulamanın N85 ile uyumu vardır, aldığınız hatanın nedeni yeterli ram miktarı olmamasından kaynaklanabilir (bazı modellerde verebiliyor kesin bişey diyemem.)

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler Ediz sağol..:good:

okan_42

Üye
:nono: bu program n73 de neden çalışmıyor? Menü: özellik desteklenmiyor hatası veriyor
Yüklerkende telefon ile uyumlu değil diyor devam edilsinmi diye soruyor :nono:

arrmutt

Üye
Çok teşekkürler program için..Birde ricam olacak şu temanı da koyabilirmisin aceba buraya?? Bizde faydalanalım..Birde n70 te çalışırmı??

Ferzan

Ferzan

Üye
n97 daha önce hiç yüklememişim bu uygulamayı şimdi yüklemeye çalıştım güncelleştirme hatası verdi neden olabilir yardımcı olabilirmisiniz ?

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
:nono: bu program n73 de neden çalışmıyor? Menü: özellik desteklenmiyor hatası veriyor
Yüklerkende telefon ile uyumlu değil diyor devam edilsinmi diye soruyor :nono:

Telefonunuzla uyumlu olmadığı için çalışmıyor.

n97 daha önce hiç yüklememişim bu uygulamayı şimdi yüklemeye çalıştım güncelleştirme hatası verdi neden olabilir yardımcı olabilirmisiniz ?

Önceki sürüm yüklü değil ise herhangi bir hata vermemesi lazım, birde signed sürümü yüklemeye çalışın. Tıklayın!

--------------- Ekleme ---------------

Çok teşekkürler program için..Birde ricam olacak şu temanı da koyabilirmisin aceba buraya?? Bizde faydalanalım..Birde n70 te çalışırmı??

Temayı ilk mesaja ekledim, n70'te çalışmaz.

jeki01

jeki01

Üye
kullanıyorum.
emeğine sağlık.

bybilal

bybilal

Üye
teşekürler kardeş ama yükledim hiç bi kanalı açamıyor. kana açılamıyor diyor

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler kardeş ama yükledim hiç bi kanalı açamıyor. kana açılamıyor diyor

Uygulamayı aktifleştirdiğinizden emin olun ve bağlandığınız erişim noktasının çalıştığıdan emin olun.

bybilal

bybilal

Üye
******i girdim aktifleşti wlan üzerinden bağlanıyorum çekiyor. bütün kanallar var. Kanal yükleniyor diyor bekliyo. bir kaç dk sonrada yüklenemiyor diyor.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Edizcim eLLerine sağLık kusursuz oLmuş :good: az önce showhaber izLedim 1 saniye takıLmadı ..
Arap müzik kanaLLarının oLması da ayrı bir güzeLLik ..

Aziz™

Aziz™

Üye
ama güzel program yani..:)

Üst Alt