Söylenti: Lumia 928'in Çıkışıyla Birlikte Instagram, Temple Run 2 ve Jetpack Joyride da Gelecek!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Söylenti: Lumia 928'in Çıkışıyla Birlikte Instagram, Temple Run 2 ve Jetpack Joyride da Gelecek!

Çeşitli kaynaklardan alınan duyumlara göre Microsoft çok yakında Windows Phone için birkaç popüler oyun ve uygulamayı duyurmayı planlıyormuş.

Söylentiye göre Nokia Lumia 928'in Verizon'dan çıkışıyla birlikte, Microsoft WP cihazlar için Instagram'ı çıkarmayı planlıyor. Oyun severler içinde Temple Run 2 ve Jetpack Joyride oyunlarını çıkarmaya hazırlanıyor. Verizon'dan çıkacak Lumia 928'in gelecek ay (9 Mayıs tarihinin ertelenmesi nedeniyle Mayıs sonlarına doğru) piyasaya sürülmesi beklenirken oyunların da yine bu dönemde mağazaya konulacağı söyleniyor.

Umarız söylentiler doğrudur.

Bize de elleri ovuşturmak kalıyor :eller:

• Beğen
Tepkiler: HaYalPeresT TM, OttomaN TigeR, Sensation ve 2 diğerleri

katil_197

katil_197

Üye
:aha:

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
söylentilere göre Real Racing 2 de gelecekti mayısa girmeden ama( x )

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Haber için teşekkürler.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Ali Kemal'in de belirttiği gibi Mayıs ayı WP kullanıcıları için hareketli geçecek gibi görünüyor ;)

HaYalPeresT TM

HaYalPeresT TM

Üye
:ehe

screamofcnc

Üye
İnşallah bu haberler doğrudur ama başkalarının oynayıpta eskittiği oyun ve uygulamaları beklemek kötü bir durum, adamlara her gün yeni bir oyun geliyor, daha dün gördüm androide iron man 3 gelmiş moralim bozuldu, biyerlerde Bi eksik var ama nerde, inşallah güncellemeler falan bekleniyodur...

selcuk28

selcuk28

Üye
bize daha temple run gelmedi kıymetini bilin bence :D

n000k

n000k

Üye
İnşallah bu haberler doğrudur ama başkalarının oynayıpta eskittiği oyun ve uygulamaları beklemek kötü bir durum, adamlara her gün yeni bir oyun geliyor, daha dün gördüm androide iron man 3 gelmiş moralim bozuldu, biyerlerde Bi eksik var ama nerde, inşallah güncellemeler falan bekleniyodur...
iron man 3 geldide yorumları okudunmu acaba? millet temple run ın gelişmiş versiyonu diyorlar!! her neyse bende android kullaıyorum. üstelik tabletimde nexus 7 .. saf android.. ama androidçilerin ios çuların WP yi aşağı görmelerini anlayamıyorum.. bence sistemlerinin geri kalcaklarından korkuyorlar.. her ne ise...!!!

- - - Eklendi - - -

haber için teşekkürler . sabırsızlıkla bekliyoruz :eller:

screamofcnc

Üye
Symbiandan dili yanan Windows Phone'u üfleyerek kullanırmış, korkularımız ve beklentilerimiz normal.

alical33

alical33

Üye
gdr 2 yide verip bu uygulamaları çıkarırlarsa tamamdır :D

• Beğen
Tepkiler: nanotex
nanotex

nanotex

Üye
Umarım ya.. O kadar bekliyoruz, mağaza çok durgun. Wassap da güncellense :(

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İnşallah :tşk:

bozokluht

bozokluht

Üye
İnşallah :eller:

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ali kemal abi haber için teşekkurlerde hep elimizi avuşturmakla duruyoruz elimiz boş kalıyor sonrasında :(

Üst Alt