Sound Test(Ses SistemTest Şarkıları(Yeni Link)

Sponsorlu Bağlantılar

altayayhan

Üye
logitech z-5500 kullanıyorum fiber optik ile bağlı. bu test parçasının bi değişik versiyonu vardı sadece tweeter olanı . ses son derece güzel benım sette. ayrıca bass denemek isteyen arkadaşlara Dj billy - beats 4 my van parçasını tavsiye edebilirim. çünkü bu parça efsanevi subwoofer jackhumer testleri için kullanılan parçadır. logitec z-5500 bu parçada sorunsuz ve distorsiyon olmadan iyi bir iş çıkarıyor. yanlız etraftaki eşyalardan gelen zıngırtı sesler var :))

lkjhhjkl

Üye
:yuru
bende bass hunter tarzı bıseyler d:yuruınlıyorum ama sımdı don amar a gectım adam cok hos soluyo valla bayıllıyorum:d

azzura26

Üye
link ölmüş dostum bi yeniler misin? teşekkürler

Speedy

Speedy

Üye
    Konu Sahibi
Link yenilendi arkadaşlar kullanabilirsiniz:oke:

matrx41

Üye
Kardes bu link ölmüs güncelleyin yaw

ozhanhotamis

Üye
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

| |

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
paylaşım için sağol çok güzel paylaşım hemen indiiryorum..

--------------- Ekleme ---------------

link yine ölmüş..:(...arkadaşım başka siteye upload edermisin..

emre_kalay

emre_kalay

Üye
bu testler oto ses tesisatlarında işe yarar normal hopalörlerde görüldüden baska bişey yapmz

wanhellsin

Üye
Kardeşim nerde ne linkvar ortada nede başkabişii insanlar üyeolsun diğe yapılıyorsa boşuna

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
İndirme adresi yenilenene kadar konu kapatılmıştır...!!!

Üst Alt