Soru;Gt-S5253 wave 525

Sponsorlu Bağlantılar

Fevzidiron

Üye
Telefonda hic bi Türlü yazılımsal sorun veya kapanma acılma hat görmeme sorunu yoktur. 70 tane tema indirdim internetten arastırarak. Uygulamalar fazla yok ama genede baya cok indirdim ve kullanıyorum. Oyunları direk apps üzerinden yükledim sorunsun ve donmadan acıyor. Telefonumu alalı 5 ay oldu. Alacaklar ici rahat olsun.

TÜRK milleti biraz üşengec oldugundan o yok bu yok şu yok deyip işi kestiriyolar. 10 farklı siteden uygulama oyun tema widget indirdim hepside sorunsuz calısıyor. AZ ARASTIRMACI OLUN YAHU.

Basarılar (:

Aynen.. İşte bu kadar.. bu konuya bir nokta .. Forza Wave525 ! Yaşasın Samsung Kardeşliği :evet:

bLue_SunSeT

bLue_SunSeT

Üye
merhaba bende de samsung wave 525 var pdf dosyalarını görüntülemekte sorun yaşıyorum picsel wiever var içinde ancak her pdf dosyasını okumuyor tıklıyorum dosyaya bembeyaz çıkıyor içindeki belge görüntülenmiyor.:ağlarım:Bu problemle ilgili yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim

seval96

Üye
merhaba ben samsung wave 525 kullanıcısıyım memnunum telefonumdan ama 1-2 sorunum var ilki mesjlarda hafıza kartı dolu diyor halbuki 2 tane mesaj var ikinciside 0.facebook a ücretsiz giremiyorm bilginiz varsa yardım ederseniz sevinirim:evet:

silver021

silver021

Üye
merhaba ben samsung wave 525 kullanıcısıyım memnunum telefonumdan ama 1-2 sorunum var ilki mesjlarda hafıza kartı dolu diyor halbuki 2 tane mesaj var ikinciside 0.facebook a ücretsiz giremiyorm bilginiz varsa yardım ederseniz sevinirim:evet:

ilk sorunu tam olarak anlayamadım. ancak 0.facebook için. internet ayarlarından turkcell GPRS WAP ayarlarına geçirip 0.facebooka bu şekilde bağlanabilirsin. ancak herhangi bir siteye girmek istiyorsan Turkcell ISP ayarlarına tekrar dönmen gerekicektir.

seval96

Üye
yardımınız için teşkkür ederm denicem umarım olur ilk sorun mesajlara giriyorum hafıza dolu bazı mesajları siliniz yazıyor aslında az mesaj var mesajlarda hafıza kartında olmasına ragmen değişik bişi bnde anlamadım açıkçası

ömer skywalker

Üye
erhan seniki s 5253 mü
ben faceden video izliemiom
:vur

0003farukka

Üye
Kardeşim ilk öncelikle merhaba şimdi telefonu bilgisayara bağlamak için ya yığın bellek yaparsın yada kart okuyucu alırsın ama ben samsung kies i kullanamıyorum tek sorunum bu bide uygulama az deil bende birisine inandım dedim 500 uygulama varmıdır adam dedi yok 50 civarı falan sonra gittim wifi ile apps a girdim 500 den fzla uygulama olduğuna eminim yani süper bi telefon :)

sahinsah52

Üye
Merhaba arkadaşlar. Yeni aldım bu telefondan. Kies'te aşmaya çalışıyorum ama samsungapss'e tıkladığımda program donuyor ve bir daha açılmıyor. Ne yapabilirim. Yardım bekliyorum.

bLue_SunSeT

bLue_SunSeT

Üye
Baktım bu konuya yazmışım bir kaç vakit önce, aynen mesaj hafıza doluluğu problemi bende de var 3-5 mesaj var halbuki. Pişmanlık çanları çalmaya başladı wave 525 için

mercanada

Üye
yardımcı olun uygulama bulamıyorum

Üst Alt