Soru;Gt-S5253 wave 525

Sponsorlu Bağlantılar

BlueCrowN

Üye
Arkadaslar simdi bu tel.de flash uygulama ve video desteği var mı, yok mu??
Bi arkadaş yok demiş başka bir arkadaş var demiş.. :allalla:
Birisi de youtube ve facebook videolarını oynatıyor demiş.. Facebook videolarını oynatması bile birşeydir.. Telefonu kullananlar en azından facebook'tan video izleyip izleyemediklerini belirtirlerse çok faydalı olur.
Ayrıca facebook için widget vb bir app.'ı (uygulaması) var mı acaba??
Genel olarak arama-msj işlevleri dışında wi-fi ile nette sörf yapmak ve facebook kullanmak için tavsiye edilecek bir telefon mu?? Yoksa flash desteği olan star wi-fi modelini mi tercih etmek gerekir??? :hmmm

Ben facebooktan video indiriyorum ama şöyle bir gariplik var. Bazı videoları açıyor, bazı videolarda "desteklenmeyen video codeci" diyor sadece ses geliyor, bazı videolarda ise "desteklenmeyen çözünürlük" diyor. Hatta bazen videoları bile indirmiyor. Facebooktaki videolarda sorun oluyor ama youtube da göstermediği video yok.

Telefonumun menü kısmı bozuldu, teknosaya gittim. Yazılım güncelleştirmesi gerekiyor dedi. Bayramdan sonra gel dedi ama daha gitmedim. Tema yüklemeyin asla tavsiye etmiyorum telefon yavaşlıyor. Zaten kendi orijinal teması gayet güzel. Telefonla ilgili birkaç sorunum var ama sanırım hepsi yazılımla ilgili. Güncelleştirdiğim zaman bir sorun kalmayacak gibi.

kingbhl21

kingbhl21

Üye
Arkadaslar simdi bu tel.de flash uygulama ve video desteği var mı, yok mu??
Bi arkadaş yok demiş başka bir arkadaş var demiş.. :allalla:
Birisi de youtube ve facebook videolarını oynatıyor demiş.. Facebook videolarını oynatması bile birşeydir.. Telefonu kullananlar en azından facebook'tan video izleyip izleyemediklerini belirtirlerse çok faydalı olur.
Ayrıca facebook için widget vb bir app.'ı (uygulaması) var mı acaba??
Genel olarak arama-msj işlevleri dışında wi-fi ile nette sörf yapmak ve facebook kullanmak için tavsiye edilecek bir telefon mu?? Yoksa flash desteği olan star wi-fi modelini mi tercih etmek gerekir??? :hmmm

Arkadaşım samsungun facebook için yaptığı özel bir uygulama var eğer ordan facebooka bağlanırsan videolara tıkladığın zaman kendi oynatıcısından videoları indirmeden oynatabiliyorsun... Gel gelelim onda da çoğu videoda delirtecek şekilde"DESTEKLENMEYEN ÇÖZÜNÜRLÜK" yazısı çıkıyor.Buna bir çözüm bulunursa süper....:d::vur

sör

Üye
bende siyahını aldım 1 hafta olmadan şebeke sorunu çıktı ağ kullanılamıyor diyor servise götürcem bakalım

s5253 soruları

Üye
Arkadaşlar ben kies üzerinden samsung apps a bağlanıyorum oyun indirmek istiyorum ama bütün oyunlarda uygulama yükleme işlemi başarısız oldu yazıyor bunu nasıl çözebilirim..

yakamoz3146

Üye
benim bi sorunum var.. Wifi ile internete baglanamıyorum sunucuyla erişim saglanamadı gibi bi uyarı veriyor pek çok yerde girmeyi denedim cafelerde dersanede falan hiç birinde baglanamadım hepsinde aynı uyarıyı verdi.. lütfen yardım edebilirmisiniz

the_storm_boy

Üye
ben bugün aldım telefon gayet güzel ilk başta alışamadım ilk kez dokunmatik kullanıyorum:D zamanla alışıcaz gayet güzel wifi filan herşeyi çalışıyor bide yazılım güncellemesi yaptım daha iyi oldu diye düşünüyorum...

s5253wawe

Üye
bu telefon alınırmı i telefon mu

qusell55

Üye
bu telefonda oyunları nasıl tam ekran yapcaz?????

agili

Üye
iyi akşamlar arkadaşlar 0.facebooktan giriş yapamıyorum
telefon ayarlaı aldım fakat yine olmadı

0.dan girmek içn ne yapmam gerekiyor

duyarlı

Üye
ben bugün aldım telefon gayet güzel ilk başta alışamadım ilk kez dokunmatik kullanıyorum:D zamanla alışıcaz gayet güzel wifi filan herşeyi çalışıyor bide yazılım güncellemesi yaptım daha iyi oldu diye düşünüyorum...

Yazılım güncellemesini nasıl yaptın ben başaramadım adımlarını anlatırsan sevinirim. Birde samsungun servisine uğradım navigasyon için bana 20 tl ye yazılımı yükleyeceklerini 60 tl yede navigasyonun yükleneceğini söylediler. Bu yazılım nedir anlayamadım. Bu telefonu kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.:bye2:

sör

Üye
wave 525 aldım hiç memnun değilim hep hata verip duruyor şebeke sorunu vardı şimdide kendi kendine arama yapıyor yine servis götürcem heralde birde güzel bir uygulama yok yüklenebilecek..

1234mami00

Üye
Ya ben telefonu yeni aldım tema bulamadım ve nevigasyona nerden girilio bulamadım yardım ederseniz sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

ya ben bunu yeni aldım sadece 1 tane tema var başka temalar indiriyorum desteklenmio yazıo bilen varsa link yllasın

• Beğen
Tepkiler: eLif*

whiteswan

Üye
arkadaşlar bi sorum var mesajların arka planındaki renkleri değiştirmek için bi yol var mı????

ultrAslan-BH1

Üye
arkadaşlar telefonu yaklaşık 20 gündür kullanıyorum fakat gönderilen mesajları sürekli 200de sınırlandırıyor telefon ve geriden gelerek otomatik olarak siliyor yani 200ün üzerinde gönderiler metin mesajı saklamıyor uyarıda vermiyor geriden gelerek en eski mesajdan itibaren yeni mesaj gönderdikçe siliyor
gelen mesajlardan yana bir sıkıntım yok fakat böyle bir sorunum var telefon hafızam yeteri derecede boş bi çözümü varmı acaba bunun

gülbahceli

Üye
arkadaşlar mesaj yazarken t9 u nasıl kapatabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

a.dereyalak

Üye
bu tel. bendede var. gayet memnunum. video olarak youtubeden izliorm başka yerden video açmıyor. daha doğrusu kızıma aldım. pembe rengini istedi. kızım çok memnun. sanal qwerty klavye de var. dokunmatiği gerçekten iyi. bir arkadaş söylemiş: basmatik değil. aynen öyle.. alacaklara tavsiyemdir!!

SemaSimsek88

Üye
Ben de samsung Wave 525 kullanıyorum, menü arka planı beyaz bilindiği gibi, siyah yapabiliyor muyuz böyle bi imkan var mı?

bu-cat1905

Üye
Merhaba , ben şu an İphone 3G kullanıyorum ancak hat takma yerini kaybettim hat yerini almak yerine telefonu satmayı düşünüyorum bizim burda anlaştık. SATIP SAMSUNG WAVE 5253 ALMAYI PLANLIYORUM ANCAK OZELLIK OLARKA GUZEL MI ? YA DA BIR RESİMDE KLAVYELİ OLDUGUNU GORDUM VAR MII ?

phoe

Üye
Telefonda hic bi Türlü yazılımsal sorun veya kapanma acılma hat görmeme sorunu yoktur. 70 tane tema indirdim internetten arastırarak. Uygulamalar fazla yok ama genede baya cok indirdim ve kullanıyorum. Oyunları direk apps üzerinden yükledim sorunsun ve donmadan acıyor. Telefonumu alalı 5 ay oldu. Alacaklar ici rahat olsun.

TÜRK milleti biraz üşengec oldugundan o yok bu yok şu yok deyip işi kestiriyolar. 10 farklı siteden uygulama oyun tema widget indirdim hepside sorunsuz calısıyor. AZ ARASTIRMACI OLUN YAHU.

Basarılar (:

Üst Alt