Sony Xperia Z3 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Tabi ki alakası var, şaka mı yapıyorsunuz? Yeni nesil pil teknolojileri geliştiriliyor ki daha çok gitsin bataryalar. Büyük pil koyarsan çok gider diye bir saçmalık olamaz. Bu yazılım optimizasyonuna, ekran teknolojisine vs. de bağlıdır. 5.2" LCD ekran ile o kadar gitmeyeceğini söylüyorum. Olayı bu kadar basite indirgeyemezsiniz. Ben orada metafor yaptım, tabi anlayabilene. Belli ki o siz değilsiniz. Normal bir kullanıcı Z3'ü 2 gün kullanamaz. Siz elinize alıp kullandınız mı ki bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz? 9 saat vermiş olması normal kullanıcıların 2 gün kullanabilecekleri anlamına gelmez. Benim söylediğim bu.
Dogru soyluyorsun ama soyle birsey var teste tum cihazkari gecmis asdend mate 7 yi bile ki bu cihazin bataryasi 4100 mah sony bu sefer becermis yani sarz daha uzun gidicek 2 gun de gider bence cogu telefon zaten 1,5 gunu cikartiyor

cortex47

cortex47

Üye
Dogru soyluyorsun ama soyle birsey var teste tum cihazkari gecmis asdend mate 7 yi bile ki bu cihazin bataryasi 4100 mah sony bu sefer becermis yani sarz daha uzun gidicek 2 gun de gider bence cogu telefon zaten 1,5 gunu cikartiyor

Haklısınız, gördüm ben de uzun gittiğini. Ama 2 gün demek bence biraz aşırı. Kaldı ki ben normal kullanıcı olarak görüyorum kendimi şimdiye kadar kullandığım hiçbir telefonda 1.5 günü çıkaramadım.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Invoke

Invoke

Üye
Beyler kullanıma göre değişir. 3 günde gider 5 saatte de biter. Kasmayın bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid ve Akhtoher
byAndroid

byAndroid

Üye
Haklısınız, gördüm ben de uzun gittiğini. Ama 2 gün demek bence biraz aşırı. Kaldı ki ben normal kullanıcı olarak görüyorum kendimi şimdiye kadar kullandığım hiçbir telefonda 1.5 günü çıkaramadım.
Gunde 2 kere sarza takiyorum batarya olu galiba ama kardesimde 2-3 gun yakin kullaniyor telefonu surekli oyun oynadigi halde

Invoke

Invoke

Üye
Gunde 2 kere sarza takiyorum batarya olu galiba ama kardesimde 2-3 gun yakin kullaniyor telefonu surekli oyun oynadigi halde

Hangi cihaz, kaç yıllık? Zamanla düşer bataryanın performansı.

Invoke

Invoke

Üye
3.bataryayı alırsın, toparlar. :eheArkaplanda şarj tüketen bir şeyler de olabilir, cihazın uykuya geçmesine mani olan şeyler.

byAndroid

byAndroid

Üye
0MG90

0MG90

Üye
Bizdeuygun'a gelmiş, 2400 lira ama diğer siteleri de beklemek lazım
(Stokta yok)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
z3 compact satışa sunulmuş bir yerde ne kadar doğru bilmiyorum ama 1799:tl: imiş
Bizdeuygun'a gelmiş, 2400 lira ama diğer siteleri de beklemek lazım
(Stokta yok)
demin sony eurasia ile şu site hakkında bir konuşmam oldu ve site bu 2.299 tl den satışa sunulacakmış

Fenomenon

Fenomenon

Üye
z3 compact satışa sunulmuş bir yerde ne kadar doğru bilmiyorum ama 1799:tl: imiş

demin sony eurasia ile şu site hakkında bir konuşmam oldu ve site bu 2.299 tl den satışa sunulacakmış

fiyat normal ip6 fiyatıyla oran orantı yapınca z3 2350 lira, z3 compact 1850 lira olması gerekiyordu.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
fiyat normal ip6 fiyatıyla oran orantı yapınca z3 2350 lira, z3 compact 1850 lira olması gerekiyordu.
z3'te 2299tl ye gelecekmiş aslı varsa bu site sony'nin acaba resmi bayisi gibi birşeymidir acaba konuşma yaptıydım yaptığım konuşmanın resmini ekledimde

0MG90

0MG90

Üye
Z3C eğer gerçekten 1800 olursa paralel 1500 gibi olur diye düşünüyorum. Eğer öyle olursa en geç yılbaşına kadar alırım bu cihazı.

alien61

alien61

Üye
yaklaşık 2 haftadır Z3 kullanan biri olarak diyorum günde 5 saat net oyun ve 3 saat Whatsapp konuşması dahil gündelik kullanımda sabah 8den akşam 11 e kadar yüzde 75-80 şarjı bitiyor. normal kullanımda 2 günü çok çok rahat çıkarır.

Üst Alt