Sony Xperia Z3 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Sunuda belirtiyim z3 un sarzi 2 gun gitcekmis sony soz vermis oyle diyorlar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Beklenilenler gibi çıktı daha fazla şey beklerdik sony :kotu:

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Tasarım gitgide iyiye gidiyor.Donanımın gelişmesini kimse beklemiyordu zaten.Yazılım yönünde hata düzeltmeleri ve geliştirmeler içerecektir.Z3 fiyatına bakıcaz artık :D

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Ulan 2200'den gel seni kapıda karşılayacağım. Fiyatı abartırlarsa Z3c alırız artık. Gelmekte gecikirse Z2 alır mutluluklar dileriz.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
İnan olur. Çoğu 2011 ve 2012 Xperia serileri Xda da rom desteği alıyor 4.4'ü aldı çoğu.
Bende şuan bir 2011 Xperia var xda'da 6 tane kitkat rom var :pro2: bence romda sıkıntı olmaz

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
sasua42

sasua42

Üye
Ben z2 ile arasında pek bi fark göremedim açıkçası

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
arka kamera ile ön kamera farkı çok olmuş bari 5 koysaydi öne

• Beğen
Tepkiler: technocu1
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Türkiye fiyatı ne kadar olur @ANIL ve Türkiye'ye ne zaman gelecek

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Ben z2 ile arasında pek bi fark göremedim açıkçası
Bu saten Z3 değil bildiğin Z2 prime olmuş aradaki farklar gözle görülmeyecek kadar az. Mesela batarya 3000 mAh den 3100 e yükselmiş :alkis

• Beğen
Tepkiler: sasua42 ve B.A.R.O.N
cortex47

cortex47

Üye
Sadece tasarımı değişmiş. Ben anlamadım neden Z3 diye bir telefon çıkardılar. Gerek yokmuş gibi geldi bana. Hem daha Z2 sindirilmedi, hem de dişe dokunur bir yenilik yok. Seneye çıkar, 2560x1440 çözünürlük koy, Snapdragon 805 koy, 5.5" ekran yap ne bileyim bir şeyler değişsin.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Batarya 3,200'den 3,100'e düştü fakat 2 gün kullanılabilir olduğunu açıkladılar. Şubat ayında gerçekleşecek MWC'de Snapdragon 805'e sahip cihazlarını duyururlar büyük ihtimal.

• Beğen
cortex47

cortex47

Üye
Batarya 3,200'den 3,100'e düştü fakat 2 gün kullanılabilir olduğunu açıkladılar. Şubat ayında gerçekleşecek MWC'de Snapdragon 805'e sahip cihazlarını duyururlar büyük ihtimal.

Hepimiz firmaların açıklamaların abartı olduğunu biliyoruz. Ben sanmıyorum Lityum Ion pile sahip bir cihazın normal kullanımda 2 gün dayanabileceğini.

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Hepimiz firmaların açıklamaların abartı olduğunu biliyoruz. Ben sanmıyorum Lityum Ion pile sahip bir cihazın normal kullanımda 2 gün dayanabileceğini.
Ayrıca 2 gün kime göre neye göre? Oyun oynamayıp sosyal ağlara girmeyenlere göremi yada bunları az kullananlara göremi? 2 gün dayanacak deyip geçiyorlar gerçekten komikler ya.

• Beğen
Tepkiler: cortex47 ve B.A.R.O.N
0MG90

0MG90

Üye
Bana kalırsa Z3 tasarım olarak Z2 ye baya fark attı

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Murat Alper
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bence bozdular. İkisini yan yana koysalar yine Z2 yi alırım. O kenarların o şekilde yuvarlatılmış oluşunu kimi sever kimi sevmez :)

0MG90

0MG90

Üye
Bence bozdular. İkisini yan yana koysalar yine Z2 yi alırım. O kenarların o şekilde yuvarlatılmış oluşunu kimi sever kimi sevmez :)
bilemem abi ama Z3c , Z1c ye göre daha güzel duruyor

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Azıcık küçülmüş, azıcık da yuvarlatılmış. Yeni renkler hoş olmuş. Onun dışında konuşmaya değecek fark yok bile.

Üst Alt