Haber Sony Xperia Z2, Z3 ve Z3c modellerine Android Marshmallow Güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

sado_27

sado_27

Üye
teşekkürler bende görünmedi sanırım hangi ulkede cıktıysa ı ulkeyı secmek lazım kurulum yaparken belkıde yanlıs yaptım :)

Son düzenleme:

karadag63

karadag63

Üye
Z2 için güncelleme verildi bugun

• Beğen
Tepkiler: phasan
0MG90

0MG90

Üye
Güncelleme Türkiye, Güney Kore, Norveç içinde dağıtımda.

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
19 Mayıs da ve sonrasında M4 aqua gelir

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
Z3 compact içinde az önce güncelleme geldi

sony z3 compact ile makıcep uygulamasından gönderildi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
6.0 geldi Z2

man20

man20

Üye
Bende de daha şimdi gözüktü güncelleme z2 için.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Nisan da da M4 gelir

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Güncellemeyi kurdum sonra sıfırladım cihazı herşeyi yeniden kurdum ayarlar falan derken anca bitti 7 den beri.
Telefon hız olarak hızlanmış lollipop ile büyük fark yok tabiki ama daha seri.
Beyaz temadaki kilit ekranı güzel z5 gibi.
Uygulama ramde tutma gibi bi sorun yaşamadım uygulama kurarken bir çok uygulama arasında geçiş yaptım kopyalama yaparken uygulama açtım girişleri yaptım drive hep açıktı bazı şifreler için o kadar uygulama açmama rağmen ne zaman gelsem baştan başlamadı Temple run 2 açtım bir kezde. Ram kullanımında bi sorun yok yani.
Animasyonlar da hızlanmış 0.5 gibi olmuş 1x. Hızı 0.5 e alınca animasyon kapatmış gibi oluyor çok aşırı hızlı 1x döndüm .
Klavye de yazı yazarken bazı uygulamalarda sanki hafiften kasma oluyordu bazen bütün uygulamaları denedim kurulumda yağ gibi maşallah :-D
Kamera arayüz yeni arayüz gelmiş ama çekim akşam evde sanki daha kötü gibi geldi bana. Belkide bana öyle geliyor.
Aklıma gelenler bunlar. Fazla bi yenilik yok ama lollipoptan daha iyi bence şuan ki izlenimlerime göre. Lollipopta şu daha iyiydi diyecek bişey yok gibi staminadan dolayı fark olur mu bilmiyorum göreceğiz artık.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: man20 ve phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeyi kurdum sonra sıfırladım cihazı herşeyi yeniden kurdum ayarlar falan derken anca bitti 7 den beri.
Telefon hız olarak hızlanmış lollipop ile büyük fark yok tabiki ama daha seri.
Beyaz temadaki kilit ekranı güzel z5 gibi.
Uygulama ramde tutma gibi bi sorun yaşamadım uygulama kurarken bir çok uygulama arasında geçiş yaptım kopyalama yaparken uygulama açtım girişleri yaptım drive hep açıktı bazı şifreler için o kadar uygulama açmama rağmen ne zaman gelsem baştan başlamadı Temple run 2 açtım bir kezde. Ram kullanımında bi sorun yok yani.
Animasyonlar da hızlanmış 0.5 gibi olmuş 1x. Hızı 0.5 e alınca animasyon kapatmış gibi oluyor çok aşırı hızlı 1x döndüm .
Klavye de yazı yazarken bazı uygulamalarda sanki hafiften kasma oluyordu bazen bütün uygulamaları denedim kurulumda yağ gibi maşallah :-D
Kamera arayüz yeni arayüz gelmiş ama çekim akşam evde sanki daha kötü gibi geldi bana. Belkide bana öyle geliyor.
Aklıma gelenler bunlar. Fazla bi yenilik yok ama lollipoptan daha iyi bence şuan ki izlenimlerime göre. Lollipopta şu daha iyiydi diyecek bişey yok gibi staminadan dolayı fark olur mu bilmiyorum göreceğiz artık.

Banada gelince kurarım biraz hafıza sıkıntı oluyor onun için kaç mb hafıza gerek ota dan guncelleme için

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Banada gelince kurarım biraz hafıza sıkıntı oluyor onun için kaç mb hafıza gerek ota dan guncelleme için

1025 mb indirdim z2 lerde daha düşük sanırım

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
1025 mb indirdim z2 lerde daha düşük sanırım

Benım anlamadığım bu güncellemeyi M4 ler nasıl alacaklı en fazla hafıza 500 mb kalıyor oda zar zor

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Daha küçük olacaktır ama illaki dosyalarını bilgisayarına atacaksın öyle kuracaksın

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Daha küçük olacaktır ama illaki dosyalarını bilgisayarına atacaksın öyle kuracaksın

Hiç dosya olmada bile zor olacaktır diye düşünüyorum malum normal hafıza 1.5 gb bos yer var

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Hiç dosya olmada bile zor olacaktır diye düşünüyorum malum normal hafıza 1.5 gb bos yer var

Onu bi zahmet düşünür heralde sony :-D
Z2 lere 900 küsür mb geldi m4 daha aşağı olabilir ya da o civarda.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Onu bi zahmet düşünür heralde sony :-D
Z2 lere 900 küsür mb geldi m4 daha aşağı olabilir ya da o civarda.

Onu duşunmustür M4 verdiğine göre

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Cihaza kurduktan sonra 6.0.1 oldu

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Şarj konusunda ufak bi sorun var kuralı 2 gün oldu bugün gece şarja takmadım sabaha kadar ne kadar harcayacak diye.
Gece 12de %46 da bıraktım sabah 8de 26 olmuş biraz şok oldum açıkçası hiç beklemiyordum bu zamana kadar hep %2 ile %4 arası düştü.

Bundan sonra her gece şarja takacağım anlaşılan düzelen kadar belkide yeni sıfırladıgim için böyle ilerde rayına oturabilir :-D

0MG90

0MG90

Üye
Bende ekran kitliyken şarj düşmüyorda ram sorunu var. Yeni bi güncelleme gelmezse yeniden ftf atıcam.

Sony Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Şarj konusunda ufak bi sorun var kuralı 2 gün oldu bugün gece şarja takmadım sabaha kadar ne kadar harcayacak diye.
Gece 12de %46 da bıraktım sabah 8de 26 olmuş biraz şok oldum açıkçası hiç beklemiyordum bu zamana kadar hep %2 ile %4 arası düştü.

Bundan sonra her gece şarja takacağım anlaşılan düzelen kadar belkide yeni sıfırladıgim için böyle ilerde rayına oturabilir :-D

Pc den onarma işlemi yaptınız mı

Üst Alt