Haber Sony Xperia Z2, Z3 ve Z3c modellerine Android Marshmallow Güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Z5'lerde 6.0 var bizde 6.0.1 :pro:

0MG90

0MG90

Üye
Burada güncelleme takvimi var. Z2 ve Z3'e daha erken geldi ama.

Haber - Sony'nin Android Marshmallow güncelleme takvimi ortaya çıktı!
Şu an yükledim flashtool ile ama uygulamalar falan silinmemiş çok garip oldu :D Ekrana iki kere tıklayınca ekranı kapatma falanda gelmiş iyi baya. Yine ftf dosyası indiricem beceremedim herhalde ftfyi atmayı.
Fabrika ayarlarına sıfırladım daha iyi oldu. Avustralya romunu indiriyorum onu yükleyeyim.

Eksiler olarak kamerada süper otomatik modda hala 8MP seçebiliyoruz sadece arayüz değişmiş gibi :kotu: üst barda hala aynı. Yandaki özel menüde gitmiş.

• Beğen
Tepkiler: phasan
yeumyang

yeumyang

Moderator
Biraz bilgi vereyim güncelleme ile ilgili. Güncelleme Z2 için sadece D6503'e, Z3 için sadece D6603'e, Z3 Compact için sadece D5803'e geldi. Sanırım 4G destekleyen modellere ilk önce gelmiş. Z2 için D6502 sadece 3G destekliyordu. Onlara geç gelir sanırım. Güncelleme 23.5.A.0.570 yapı numarasına sahip ve Camera 2.0.0 yani Z5 serisinde olan arayüz ve yenilikleri içeriyor. Aynı zamanda Android Şubat ayı güvenlik güncellemesi de içinde.
X serisinin arayüzü yok yani neyse hiçyoktan iyidir bekleyelim bakalım

Buğra

Buğra

Admin
X serisi arayüzü nasıl yok? ayarlar menüsünden tutun uygulamalara kadar x serisi ile aynı şuan sadece pil ikonu saf aosp gibi değil birde yeni stamına eklenmesı başka ne fark var şuan x serisinde ki arayüzden? Ayarlar menüsü ikonları bile değişti x serisi gibi oldu

kralberk13

kralberk13

Üye
ota beklemden yüklemek isteyenler pc companion kullana bilirler ben kullandım

kelooo

Üye
Bende görünmüyor ne ota ne de pc companion nasıl yükleyebilirim cihaz z3 D6603

0MG90

0MG90

Üye
Bende görünmüyor ne ota ne de pc companion nasıl yükleyebilirim cihaz z3 D6603
Pc companion yerine Xperia Companion kullanın. Artık o pc sürümü kullanılacak.
İsterseniz biraz bekleyin ama hemen yüklemek istiyorsanız flashtool ile ftf atmanız lazım.

kelooo

Üye
İsterseniz biraz bekleyin ama hemen yüklemek istiyorsanız flashtool ile ftf atmanız lazım.
Xperia companion da güncel gösterdi cihazı en iyisi ota ya düşmesini bekliyim flashtool da çalışmadı leptop da teşekkürler yardımın için

0MG90

0MG90

Üye
Tayland içinde rom çıkmış. Birkaç ülkeye daha çıksın duruma göre yine ftf atarım.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Tayland içinde rom çıkmış. Birkaç ülkeye daha çıksın duruma göre yine ftf atarım.
Bi kaç gune Türkiye için de cıkar

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Buğra

Buğra

Admin
Daha önce söylediğim içerikler şimdi resmi açıklama ile yapılmış stamina mod ilk olarak beta programına eklenecek :)

Ekli dosyalar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce söylediğim içerikler şimdi resmi açıklama ile yapılmış stamina mod ilk olarak beta programına eklenecek :)
Ölme eşeğim ölme biz daha cok bekleriz

0MG90

0MG90

Üye
Z serisinden almıyorsan bekleyeceksin yapacak bir şey yok. Her firma ilk önce amirallere önem verir.

D6503 cihazımdan gönderildi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Z serisinden almıyorsan bekleyeceksin yapacak bir şey yok. Her firma ilk önce amirallere önem verir.

D6503 cihazımdan gönderildi
Her telefona onem veriyorda beta da 1 yıl surer mi be

0MG90

0MG90

Üye
Xperia Z2 D6502, Xperia Z3 D6653, Xperia Z3 Dual D6633, Xperia Z3 Compact D5833, Xperia Z2 Tablet SGP511 - SGP512 - SGP521 için Android 6 güncellemesi başladı.

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
570 sürümü beta değil o zaman her yere bu sürümü gönderecekler heralde.
Nisan sonuda geliyor bakalım..

Sony Xperia Z3 Compact cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sado_27

sado_27

Üye

Xperia Companion hangisi oluyor ya :)
sony ana sayfasından indirdigim de aynı ınıyor her defasında Pc companion iniyor Xperia Companion link atarmısın

0MG90

0MG90

Üye
Xperia Companion hangisi oluyor ya :)
sony ana sayfasından indirdigim de aynı ınıyor her defasında Pc companion iniyor Xperia Companion link atarmısın

Sony Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt