Haber Sony Xperia Z2, Z3 ve Z3c modellerine Android Marshmallow Güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z2, Z3 ve Z3c modellerine Android Marshmallow Güncellemesi dağıtılmaya başlandı.
Sony Xperia Z2, Z3 ve Z3c modellerine Android Marshmallow Güncellemesi dağıtılmaya başlandı.
23.5.A.0.570
Çok yakında Ülkemiz için bekleniyor

Xperia[emoji769] Z2 Android Marshmallow 6.01

Ülkemiz için indirilmeye başlandığında Sayfada duyurulacaktır.
(TR için henüz yayınlanmadı)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref', karadag63, osicik ve 1 kişi daha

man20

man20

Üye
Güzel :oke: 1 hafta içinde bize de gelmiş olur.

• Beğen
Tepkiler: phasan
JosephLion

JosephLion

Üye
Stamina mod var mı? Yok diye söyleniyorlardı

osicik

Üye
Evet romlar yarına düşmeye başlar son zamanlarda çok durgundu sıkılmıştım :)

Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar stamına bir işe yaramıyor bunu size diyeyim isterseniz deneyin görün farkı :)

yeumyang

yeumyang

Moderator
Arkadaşlar stamına bir işe yaramıyor bunu size diyeyim isterseniz deneyin görün farkı :)
3 gün denedim süper işe yarıyor stamına açıkken 1.5 gün gidiyor kapalıyken 1 günü zor çıkarıyorum özellikle sabaha kadar telefon beklemedeyken iyi işe yarıyor normalde % 10 şarj azalırken stamina modda 2 3 çubuk eksiliyor

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve Bülent872

osicik

Üye
Bende staminanın işe yaradığını düşünüyorum izin verilenler hariç neti kestiği için iyi gidiyor şarj mışıl mışıl uyuyor tel
Ama bu betayı denedim staminasız gayet iyi gidiyordu dağlar kadar farketmesede yinede iyileşme olacaktır diyorum tabi staminayı verirlerse ben memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: phasan
Bülent872

Bülent872

Üye
Z1 e de vermeleri gerekir Sony hata etti büyük ihtimall Cyanogene geçerim

0MG90

0MG90

Üye
Sonunda ya Xperifirm'den bakayım hangi ülkelere çıkmış

Z2 ve Z3 kullanıcıları şu an

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
0MG90

0MG90

Üye
Biraz bilgi vereyim güncelleme ile ilgili. Güncelleme Z2 için sadece D6503'e, Z3 için sadece D6603'e, Z3 Compact için sadece D5803'e geldi. Sanırım 4G destekleyen modellere ilk önce gelmiş. Z2 için D6502 sadece 3G destekliyordu. Onlara geç gelir sanırım. Güncelleme 23.5.A.0.570 yapı numarasına sahip ve Camera 2.0.0 yani Z5 serisinde olan arayüz ve yenilikleri içeriyor. Aynı zamanda Android Şubat ayı güvenlik güncellemesi de içinde.

• Beğen
Tepkiler: man20
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Biraz bilgi vereyim güncelleme ile ilgili. Güncelleme Z2 için sadece D6503'e, Z3 için sadece D6603'e, Z3 Compact için sadece D5803'e geldi. Sanırım 4G destekleyen modellere ilk önce gelmiş. Z2 için D6502 sadece 3G destekliyordu. Onlara geç gelir sanırım. Güncelleme 23.5.A.0.570 yapı numarasına sahip ve Camera 2.0.0 yani Z5 serisinde olan arayüz ve yenilikleri içeriyor. Aynı zamanda Android Şubat ayı güvenlik güncellemesi de içinde.
Ozaman Z5 gelmesine gerek yok Z2 gelen 6.0.1

0MG90

0MG90

Üye
Ozaman Z5 gelmesine gerek yok Z2 gelen 6.0.1
Anlamadım?

Z2 için operatör romları hariç Avustralya, Malezya, Rusya, Amerika, Filipinler için güncelleme çıkmış. Ben Amerika romunu indiriyorum kurucam.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Anlamadım?

Z2 için operatör romları hariç Avustralya, Malezya, Rusya, Amerika, Filipinler için güncelleme çıkmış. Ben Amerika romunu indiriyorum kurucam.
Hayırlı olsun en kısa zamanda M4 agua gelirse yuklerım

0MG90

0MG90

Üye
Aynı zamanda Pc Companion yerine Xperia Companion çıktı PC için. Onunla da güncellemeyi kurabilirsiniz.

Ben ftf yükleyerek telefonu sıfırlıycam daha iyi oluyor.

Üst Alt