Sony Xperia Z2 Piyasa Değeri

• 5 Ağustos 2014
  • 1279 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 1 sene kullandığım Windows Phone deneyimim acısıyla tatlısıyla ama genel olarak güzel geçen zamanların ardından mayomun içinde beraber denizde açılmakla son buldu. Sony hayranı olarak tekrardan Xperia serisine giriş yapmayı düşünüyorum. Z2 telefonu almak istiyorum. Şuan 0 piyasa fiyatı 2,200 TL olan cihazı almak için biraz beklemeyi düşünüyorum. Piyasasının 1800Tl civarlarına gelmesi tahmini ne kadar zaman alacaktır? Zamanında Z1'i takip eden arkadaşlar bu konuda fikir verebilirler mi? Bu arada internette telefon alışverişini riskli bulduğum için internetten almayı düşünmüyorum. Teknoloji mağazalarının hamleleri hakkında öngörüde bulunursanız çok sevinirim. Saygılar sevgiler cümleten İyi Forumlar :)

Yazan: SonyXperia
  2. Mağazalarda XZ'ler kolay kolay düşmüyor. Z3, Türkiye'ye giriş yapınca biraz düşeceklerdir 1800'e doğru. O da 2014 sonunu bulur.

3. Sony Center peşin alımda indirim yapıyormuş, ben bugün soracaktım da fırsatım olmadı

4. Mağazalarda malesef internet sitelerindeki kadar indirim olmuyor. Hepsiburada ve kliksa'ya güvenebilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. fırsatın olduğu bir gün sorabilir misin peki canım? 2.000tl'ye düşer mi acaba?

6. Düşer sanırım peşin alımda, bu hafta gidebilirsem sorucam

7. Arkadaşlar şaka değil Z2 yi aldım şu An Android İ hatırlama sürecindeyim fakat çözemrdiğim bir konu var. Outlook hesabımdaki tüm rehber kayıtlarını elli kere senkronize ettirmeme rağmen kayıtlarda hiç bir telefonu göremiyorum. İşin ilginç yanı şu ki mesela annem beni arasın, kayıtlı olarak gözüküyor. Halbuki kayıtlar da herhangi bir şey gözükmüyor. İçe aktar deyince aynen şu yazıyor "Yalnızca .vcf dosyaları içe aktarılabilir diyor. Ben çıldırtacak yardım eder misiniz?

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Z3 çıkınca Z2 ucuzlar.

iPhone ile gönderdi
  9. Öncelikle hayırlı olsun. Rehber, Ayarlar, Hesaplar ve Senkronizasyon, Verileri otomatik senkronize et tikini işaretleyin. Orada outlook da var göreceksiniz bu şekilde halolucaktır.

10. Telefonu yeniden başlat

11. Aldım Z2 yi :) çok teşekkürler hallettim durumdayım

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. hayırlı olsun.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Cihazınız hayırlı olsun.Cihaz ile ilgili sorunlarınız olursa ilgili bölümlerinde konu açmanızı hatırlatır keyifli Forumlar dileriz.

:locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/10/2018 - 10:25