İpucu Sony Xperia Z2 Piyasa Değeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SonyXperia

SonyXperia

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z2 Piyasa Değeri
1 sene kullandığım Windows Phone deneyimim acısıyla tatlısıyla ama genel olarak güzel geçen zamanların ardından mayomun içinde beraber denizde açılmakla son buldu. Sony hayranı olarak tekrardan Xperia serisine giriş yapmayı düşünüyorum. Z2 telefonu almak istiyorum. Şuan 0 piyasa fiyatı 2,200 TL olan cihazı almak için biraz beklemeyi düşünüyorum. Piyasasının 1800Tl civarlarına gelmesi tahmini ne kadar zaman alacaktır? Zamanında Z1'i takip eden arkadaşlar bu konuda fikir verebilirler mi? Bu arada internette telefon alışverişini riskli bulduğum için internetten almayı düşünmüyorum. Teknoloji mağazalarının hamleleri hakkında öngörüde bulunursanız çok sevinirim. Saygılar sevgiler cümleten İyi Forumlar :)

Invoke

Invoke

Üye
Mağazalarda XZ'ler kolay kolay düşmüyor. Z3, Türkiye'ye giriş yapınca biraz düşeceklerdir 1800'e doğru. O da 2014 sonunu bulur.

0MG90

0MG90

Üye
Sony Center peşin alımda indirim yapıyormuş, ben bugün soracaktım da fırsatım olmadı

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Mağazalarda malesef internet sitelerindeki kadar indirim olmuyor. Hepsiburada ve kliksa'ya güvenebilirsin.

man20

man20

Üye
Sony Center peşin alımda indirim yapıyormuş, ben bugün soracaktım da fırsatım olmadı
fırsatın olduğu bir gün sorabilir misin peki canım? 2.000tl'ye düşer mi acaba?

SonyXperia

SonyXperia

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şaka değil Z2 yi aldım şu An Android İ hatırlama sürecindeyim fakat çözemrdiğim bir konu var. Outlook hesabımdaki tüm rehber kayıtlarını elli kere senkronize ettirmeme rağmen kayıtlarda hiç bir telefonu göremiyorum. İşin ilginç yanı şu ki mesela annem beni arasın, kayıtlı olarak gözüküyor. Halbuki kayıtlar da herhangi bir şey gözükmüyor. İçe aktar deyince aynen şu yazıyor "Yalnızca .vcf dosyaları içe aktarılabilir diyor. Ben çıldırtacak yardım eder misiniz?

fk555897

fk555897

Üye
Z3 çıkınca Z2 ucuzlar.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Arkadaşlar şaka değil Z2 yi aldım şu An Android İ hatırlama sürecindeyim fakat çözemrdiğim bir konu var. Outlook hesabımdaki tüm rehber kayıtlarını elli kere senkronize ettirmeme rağmen kayıtlarda hiç bir telefonu göremiyorum. İşin ilginç yanı şu ki mesela annem beni arasın, kayıtlı olarak gözüküyor. Halbuki kayıtlar da herhangi bir şey gözükmüyor. İçe aktar deyince aynen şu yazıyor "Yalnızca .vcf dosyaları içe aktarılabilir diyor. Ben çıldırtacak yardım eder misiniz?
Öncelikle hayırlı olsun. Rehber, Ayarlar, Hesaplar ve Senkronizasyon, Verileri otomatik senkronize et tikini işaretleyin. Orada outlook da var göreceksiniz bu şekilde halolucaktır.

0MG90

0MG90

Üye
Telefonu yeniden başlat

Fenomenon

Fenomenon

Üye
hayırlı olsun.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Cihazınız hayırlı olsun.Cihaz ile ilgili sorunlarınız olursa ilgili bölümlerinde konu açmanızı hatırlatır keyifli Forumlar dileriz.

:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt