Sony Xperia™ Z3 Kullanıcıları Kulubü < Ana Konu > Z3 Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

selim.97

Üye
sıfır alıcam ama büyük ihtimal fatura üzeri olacak. Daha uygun olur herhalde...

• Beğen
Tepkiler: cici60

CsWqIve34

Üye
Bende geldim kulube gençler

BurakTura

BurakTura

Üye
Isınmasa güzel telefon aslında.

CsWqIve34

Üye
fazla isinmiyoki

BurakTura

BurakTura

Üye
66 derece ısınıyor :D tabikide bu ısınmak değil :D

• Beğen
Tepkiler: cici60 ve byAndroid
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
7 saat bile ekran süresi alamıyorum

07alone0707

Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar. 2 hafta önce sony xperia z3 alarak bende aranıza katıldım :) Yalnız cihazda kasa açıklığı olduğunu farkettim. Aldığım yere götürdüm avea'dan almıştım faturaya ek olarak. Oradaki çalışan bana bir sorun olmayacağını söyledi garantiye verilmesine gerek yok dedi. Birde sizlere sorayım dedim sizce kasa açıklığı ileride bir problem çıkarır mı ? Cihaza basınç testi yaptım bir problem çıkmadı ondada.

Sol tarafa biraz dikkatli bakarsın kasa açıklığı var.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar. 2 hafta önce sony xperia z3 alarak bende aranıza katıldım :) Yalnız cihazda kasa açıklığı olduğunu farkettim. Aldığım yere götürdüm avea'dan almıştım faturaya ek olarak. Oradaki çalışan bana bir sorun olmayacağını söyledi garantiye verilmesine gerek yok dedi. Birde sizlere sorayım dedim sizce kasa açıklığı ileride bir problem çıkarır mı ? Cihaza basınç testi yaptım bir problem çıkmadı ondada.

Hayırlı olsun hocam basınç testini geçti ise sorun yok benim sağ alt tarafta bastırınca 2 değer artıyor [emoji17]

07alone0707

Üye
Hayırlı olsun hocam basınç testini geçti ise sorun yok benim sağ alt tarafta bastırınca 2 değer artıyor [emoji17]

Sağolun hocam. Aynen basınç testini başarıyla geçti. Zaten dikkatli bakınca belli oluyor çokta fazla garantiyle de uğraşmak istemiyorum. Bu saatte cevap yazdığınız için teşekkür ederim.
Peki önerebileceğiniz bir kılıf var mı hocam beyaz rengi için ?

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Sağolun hocam. Aynen basınç testini başarıyla geçti. Zaten dikkatli bakınca belli oluyor çokta fazla garantiyle de uğraşmak istemiyorum. Bu saatte cevap yazdığınız için teşekkür ederim.
Peki önerebileceğiniz bir kılıf var mı hocam beyaz rengi için ?
Önemli değil beyaz renk aldıysanız mat kılıflar var tam siyah değil de hafif siyah onlardan alıp daha hoş duruyor

BurakTura

BurakTura

Üye

Suya sokmuyacam diyorsan sorun olmaz. Benimde telefonum basınç testinden geçmişti sonra telefonumu suya soktum ve ön ekran su geçirdi garantiye gönderdim sıvı teması dediler 616 lira istediler. Haber edeyim. Suya sokarım ben telefonumu diyorsan gönder garantiye kimsenin lafını dinleme. Benim gibi yanma

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Suya sokmuyacam diyorsan sorun olmaz. Benimde telefonum basınç testinden geçmişti sonra telefonumu suya soktum ve ön ekran su geçirdi garantiye gönderdim sıvı teması dediler 616 lira istediler. Haber edeyim. Suya sokarım ben telefonumu diyorsan gönder garantiye kimsenin lafını dinleme. Benim gibi yanma
O parayı hayatta bulamam hocam havuza sokmam

BurakTura

BurakTura

Üye
Sonunda beklediğim özellik geldi. Music Uygulaması Güncellendi Zamanlayıcı Eklendi :D şükür

Invoke

Invoke

Üye

E noldu? 600 lira mı verdiniz tamir için?

BurakTura

BurakTura

Üye
E noldu? 600 lira mı verdiniz tamir için?
Vermedim tabi kide. Hakem heyetine başvurdum Telefona su mu geçmemiş dediler geri verdiler sağolsunlar :D sonra bende gittim normal telefoncuda yaptırdım 350 liraya

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Vermedim tabi kide. Hakem heyetine başvurdum Telefona su mu geçmemiş dediler geri verdiler sağolsunlar :D sonra bende gittim normal telefoncuda yaptırdım 350 liraya
Hakem heyeti bayağı işe yaramış o zaman. (!) :eek:

Üst Alt