Sony Xperia™ Z3 Kullanıcıları Kulubü < Ana Konu > Z3 Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Aynen öyle boşu boşuna beklettiler ocaktan mayıs'a kadar :D

Suya girmeden kasa açıklığı olsa garanti bakıyor mu ki? Arkadaşın Z3'ünde de var kasa açıklığı gerçi artık kasa açıklığı demeye bin şahit lazım, ekran kopmuş geliyor.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

BurakTura

BurakTura

Üye
Suya girmeden kasa açıklığı olsa garanti bakıyor mu ki? Arkadaşın Z3'ünde de var kasa açıklığı gerçi artık kasa açıklığı demeye bin şahit lazım, ekran kopmuş geliyor.
Vallahi hiçç bilmiyorum :D note 2 mi satıp bu cihazı aldığıma pişman etti sağolsun sony

• Beğen
Tepkiler: Invoke

ilyascivi

Üye
Temmuz ayı dediler. Hala güncelleme yok.. Artık Telefonun ısınmasından ne video izleyebiliyorum nede oyun oynuyorum.. bu telefonun oyun için üretildiğini reklam yapmışlardı halbuki :).. O kadar para verdik, iyidir az ısınıyordur bataryası uzun gidiyordur kamerası iyidir diye. S3 ün kamerasıyla arasında fark yok ya. Bunun neresi 20 magapiksel anlamadım. Tamam donmuyor kasmıyor allah var.. Ama o da telefonda hiç bi uygulama yokken :) ha burda reklam yapmıyorum. Yanlış anlamayın Çünkü diğer telefonlar da bundan daha beter çünki onuda biliyorum.. Ama Sony kalitesi böyle olmamalıydı.. Hayal kırıklığına uğradım..

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Şarjım 5 saat zor geliyor garantiye vereyim mi ürün değişimi isteyeyim mi? Tecrübesi olan var mı garanti konusunda

byAndroid

byAndroid

Üye
Sözde 5.11 ilk alacak sizdiniz daha almadınız mı :D

rock_forever88

Üye
Arkadaşlar ben de Z3 Compact kullanıcısıyım.
Alalı 2 hafta oluyor.
İlk hafta maksimum 8 saat 47 dakika kadar bir ekran süresine ulaşmıştım. Pil sanırım 2. Hafta itibariyle daha da iyi duruma gelmeye başladı.
Bugün 10 saat 16 dakikalık bir ekran süresi aldım sabah 06.00 itibariyle. Telefonun açık kalma süresi 29 saat...
Fotoğrafları paylaşıyorum.
Lolipop 5.0.2 de böyleyken 5.1 gelince ne olur bilemiyorum smile ifade simgesi
Daha önce de bir çok akıllı telefon kullandım fakat pil konusunda en memnun kaldığım marka Sony oldu açıkçası hem de açık arayla...
Alacak veya almayı düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim...

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

jeanvaljeann

Üye
Arkadaşlar merhaba..Dün bir internet sitesinden sony garantili Z3 sipariş verdim..Sipariş vermeden önce çeşitli alışveriş sitelerindeki yorumları okumuştum ve genelde olumluydu.Ancak dün bazı forumları karıştırdığımda açıkçası biraz tedirgin oldum.Özellikle ceptown adlı sitede kullanıcı yorumlarında yerden yere vurulmuş..Açıkçası sizden bu konuda yardım talep edeceğim..Halen siparişimi iptal edebilir ya da elime ulaştığında hemen geri iade edebilirim.Acaba ceptown sitesinde cep telefonu firmaları bir pazarlama savaşı olduğundan birbirlerinin telefonlarına bu şekilde karalama mı yürütüyor yoksa gerçek mi bu yorumlar..Buradaki forumu okuduğumda da kasanın açık olması gibi bir garabete denk geldim ve oldukça şaşırdım.Sony gibi bir firmadan su ve toza karşı dayanıklılığı ile tanıtılan ve fiyatı 2000 TL olan bir telefon alacağım ve kasa açıklığı olacak, o açıklıktan da A4 kağıt girecek ve ben bu telefonu iade edemeyeceğim..Açıkçası bu kasa açıklığı olayı beni korkuttu..Bir diğer karşılaştığım şikayet konuşurken sesin kısık gelmesi..su geçirmezlik özelliği dolayısı ile olduğunu tahmin ettiğim bu ses kısıklığı sizin de başınıza geldi mi?Son sorum ise bu telefonun japonya üretimi var mıdır acaba? Bana gelecek telefon kesinlikle çin üretimi mi olacak?? Bu konularda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..Biraz acil..Yorumlarınıza göre siparişi iptal edeceğim..

Invoke

Invoke

Üye
Fabrikası çinde olduğundan sana gelecek olan da çinde üretilmiş olacak doğal olarak ama bu malın kalitesini etkilemez hemen hemen her şeyin fabrikası çinde.

Kasa açıklığı da var olan bir sorun, arkadaşımda da var bu sorun ve bayağı da ilerledi. Biraz kaldırınca -arası açıldı çünkü, kullanımla da alakalı vatandaş biraz hor kullanmış gibi ama başta cihaz sorunlu olmazsa istediğin kadar hor kullan sonuçta açılmazdı. neyse işte vatandaş var olan açıklığı daha da büyütmüş- 3-4 tane A4 girebilir durumda. Ama benim verdiğim biraz uç bir örnek oldu. Bir de şu var Z2 kullancıları kulubünde görebilirsin. Orada da bir vatandaş teknosadan almış, kasa açıklığı için servise vermiş, tamir edip vermişler.

jeanvaljeann

Üye
Fabrikası çinde olduğundan sana gelecek olan da çinde üretilmiş olacak doğal olarak ama bu malın kalitesini etkilemez hemen hemen her şeyin fabrikası çinde.

Kasa açıklığı da var olan bir sorun, arkadaşımda da var bu sorun ve bayağı da ilerledi. Biraz kaldırınca -arası açıldı çünkü, kullanımla da alakalı vatandaş biraz hor kullanmış gibi ama başta cihaz sorunlu olmazsa istediğin kadar hor kullan sonuçta açılmazdı. neyse işte vatandaş var olan açıklığı daha da büyütmüş- 3-4 tane A4 girebilir durumda. Ama benim verdiğim biraz uç bir örnek oldu. Bir de şu var Z2 kullancıları kulubünde görebilirsin. Orada da bir vatandaş teknosadan almış, kasa açıklığı için servise vermiş, tamir edip vermişler.
Eyvallah..Sağolasın..

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Dock aldım okul kapandığında 89 tl idi şimdi 100 tl.olmuş gümrük vergisi binmiş haksız verdiğim her vergi haram olsun.
Arkadaşlar ben de Z3 Compact kullanıcısıyım.
Alalı 2 hafta oluyor.
İlk hafta maksimum 8 saat 47 dakika kadar bir ekran süresine ulaşmıştım. Pil sanırım 2. Hafta itibariyle daha da iyi duruma gelmeye başladı.
Bugün 10 saat 16 dakikalık bir ekran süresi aldım sabah 06.00 itibariyle. Telefonun açık kalma süresi 29 saat...
Fotoğrafları paylaşıyorum.
Lolipop 5.0.2 de böyleyken 5.1 gelince ne olur bilemiyorum smile ifade simgesi
Daha önce de bir çok akıllı telefon kullandım fakat pil konusunda en memnun kaldığım marka Sony oldu açıkçası hem de açık arayla...
Alacak veya almayı düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim...
Kardeş foto görünmüyor yeniler misiniz ya da görünen paylaşsa?

byAndroid

byAndroid

Üye
Dock aldım okul kapandığında 89 tl idi şimdi 100 tl.olmuş gümrük vergisi binmiş haksız verdiğim her vergi haram olsun.

Kardeş foto görünmüyor yeniler misiniz ya da görünen paylaşsa?

Görünüyor mu dostum

byAndroid

byAndroid

Üye
Bilmem cihaz benim değil ama ekran süresi iyiymiş

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye

Bende uk romu var daha gelmedi Türkiyeden geç mi gelir?

BurakTura

BurakTura

Üye
Android 5.1 Güncellemesi geldi beyler herkese Hayırlı olsun :D

• Beğen
Tepkiler: ilyascivi
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Alman romuna geçiyorum ben

plassboy

Üye
Şimdi beyler benim şarj baya iyi gidiyodu ama 5.1.1 geldikten sonra şarjın gitme süresi %40 felan azaldı ben çok uygulama yüklediğimden mi yoksa güncellemeden mi anlamadım sizdede var mı böyle bi sorun onun dışında telefondan hiç bi şikayetim yok Allah ı var suya felan da soktum (sabah 12de %80 felansa akşam 6 gibi %20 felan oluyor)

CsWqIve34

Üye
Şimdi beyler benim şarj baya iyi gidiyodu ama 5.1.1 geldikten sonra şarjın gitme süresi %40 felan azaldı ben çok uygulama yüklediğimden mi yoksa güncellemeden mi anlamadım sizdede var mı böyle bi sorun onun dışında telefondan hiç bi şikayetim yok Allah ı var suya felan da soktum (sabah 12de %80 felansa akşam 6 gibi %20 felan oluyor)
lolipop biraz sikintili zaten o yuzden hemen 6.0 a basladilar

• Beğen
Tepkiler: plassboy

Üst Alt