Sony Xperia™ Z3 Kullanıcıları Kulubü < Ana Konu > Z3 Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Samsungda dram die bisi var sony motion shot samsunda. Kullanamadım sonyde il denememde oldu
ben hiçbirini kullanmıyorum hepsini kullanmadıklarımı kaldırdım özellikle google zımbırtıları uygulamlardan girerek tek tek üstüne gelip devre dışı bıraktım :D

nazmican6180

Üye
Valla ne günlerdi sony de bole bişi yok ram genellikle bomboş bnm

• Beğen
Tepkiler: cici60
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ram kullanımı bataryaya etki ediyor mu?
Ben sürekli rom kuran biriyim ama hiç bilmiyorum. :D

• Beğen
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
z3 de rom kurmaya ihtiyacn kalmıyo çünkü sony temaları var msj rehber menü tuşları değişyior google playde çok ayrca sony devamlı güncelleme veriyor. şarjıda 7 saatten aşşa vermiyor veri wifi devamlı açık :)
Nerden ayarladın orj si biraz zor gibi bide ben buraya resim atamıorum nedense
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

nazmican6180

Üye
Sagol kardesim su ekran kaydetme olayınıda begendim normalde root lazım birde şarj gerçekten çok gidiyor

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
@hakan.620 kardeş Z3 BLACK Öneririm beyazıda şekil ama siyahı cizik olursa daha az belli ediyo ben cihazı 1800tl ye aldım vodafondan alınıp bozdurma cihaz (sıfır açılmamış kutu). Z3 alırsan kesinlikle pişman olmazsın Z4 çıkacak 2 3 aya belki ama bu telefon en az 2 sene götürür emin ol:blush:

• Beğen
Tepkiler: ilyascivi
Invoke

Invoke

Üye

Yok ya, öyle direk gözle görünür bir etkisi olmuyor. O rami kullanan uygulama bataryayı da sömürecek cinsdense olabilir.

• Beğen
Tepkiler: cici60 ve B.A.R.O.N

alperhanCANN

Üye
YA peki bu x reality kalitesi sadece telefonda var yani pc ye atınca görüntü canlılığı gidiyor

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ekran netliği parlaklığı olarak düşün kardeşim

BlackhoviX

Üye
Merhaba iyi forumlar bende geçtiğimiz hafta 1 Z3 sahibi oldum ancak sorun şu ki geçen gün farkettim sağ çerçeveden içeri a4 kağıdı giriyor kasa açıklığımı oluyor su testide yaptım geçirmedi sizce cihaz değişimi için servise vermeye gerek varmı tşk

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba iyi forumlar bende geçtiğimiz hafta 1 Z3 sahibi oldum ancak sorun şu ki geçen gün farkettim sağ çerçeveden içeri a4 kağıdı giriyor kasa açıklığımı oluyor su testide yaptım geçirmedi sizce cihaz değişimi için servise vermeye gerek varmı tşk
gözüne batmıyorsa vermene gerek yok kardeşim eğer vereceksende biran evel ver ama cihaz sorunsuz çalışır sorun çıkartmaz internetteki arkdaşlar bu olayı çok büyütüyor suya dayanıklılığına sorun etmez 2 arkdaşımda z2 ver onlarda a4 kağıdı girecek bi açıklık vardı sorunsuz kunllanıyolar :emoamca:

BlackhoviX

Üye
gözüne batmıyorsa vermene gerek yok kardeşim eğer vereceksende biran evel ver ama cihaz sorunsuz çalışır sorun çıkartmaz internetteki arkdaşlar bu olayı çok büyütüyor suya dayanıklılığına sorun etmez 2 arkdaşımda z2 ver onlarda a4 kağıdı girecek bi açıklık vardı sorunsuz kunllanıyolar :emoamca:
Aynen hocam hiçbir sorunu yok yani sadece piskolojik olarak rahatsız ediyor umarım cihazın başına bişey gelmez dimi bu yüzden :)
Birde bu sizin yukardaki videoyu izledim batarya simgenizde + işareti var bende onu aktif hale getirmek istiyorum nasıl yapabilirim ? @cici60

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim cihaza hic bisey olmaz forumlarda yazanlara bakma cok abartıyolar eminim kasa açıklığı diye bisey duyamadan önce fark bile etmemisindir lakin sorun ediyosan garantiye ver sıfır gönderirler.
Ayarlar/güç yönetimi/stamin mod/ burdan beklemede aktif uygulamaları sec whatsap face fln yoksa bildirim gelmez:)

98farom98

98farom98

Üye
İnşallah bende yarın Z3 siyah alacağım acaba nasıl @cici60 sen bilirsin :)

• Beğen
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
özellikle siyah al kardeşim alır almaz önlü arkalı jelatin çektir ufaktan arkası çizildi benim normalde gözükmüyor ama ışıkta belli oluyor.
Kırılmaz cam taktıdırdım manyak oldu arkasınada jelatin çektirdim rahatca silikon kılıfsız kullanıyorum:)

kulube ekledim aklında soru olursa sorarsn :))

• Beğen
Tepkiler: 98farom98

BlackhoviX

Üye
Hocam peki mesela degisim icin versem cihazi beyaz rengi isteyebilirmiyim ayrica kutusunda verirler degil mi

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Okadarini bilemicem kardesim siyahi daha iyi ekran ful gibi duruyor :)

98farom98

98farom98

Üye
özellikle siyah al kardeşim alır almaz önlü arkalı jelatin çektir ufaktan arkası çizildi benim normalde gözükmüyor ama ışıkta belli oluyor.
Kırılmaz cam taktıdırdım manyak oldu arkasınada jelatin çektirdim rahatca silikon kılıfsız kullanıyorum:)

kulube ekledim aklında soru olursa sorarsn :))
Teşekkür ederim kardeşim benim :)

• Beğen

Üst Alt