Sony Xperia™ Z3 Kullanıcıları Kulubü < Ana Konu > Z3 Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

nazmican6180

Üye
Ben beyaz aldı ilerde çizilirse belli olmasın die ama bna alt ust bosluklar daha guzel gözüküyor yani neyini begenmiyolar anlamıyorum hoporlörün önde olması iyi samsung gibi ekranın üstüne koymaya gerek yok ama bundada müziği sesli açınca çift hoporler oldugu için elim titriyo

nazmican6180

Üye
Kardeşim bende hayvan gibi kılıf kullanıyodum kılıftan çıkarttım elimde eldiven vardı malum kış arkası fln cam oldugu için baya kaydı gitti allahtan bununla atlattık arka camı fln patlatmadık bunada şükür

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Z3 te hiç Z2 de bulunan kronik adlı sıkıntılar var mı?
Z3 de sıkıntı yok dostum. Z3 Z2 premium gibi bişey zaten Z2 nin tüm kusurlarını örtmüşler
Z2ler nete kronik sorun yazınca çıkıyo zaten kasa açıklığın fln olabilirmiyormuş buda ayıplı ürün olarak sony alıyor sıfır cihazla değişiyor şimdiye kadar 2 arkdaşımda Z3 aldı sorunsuz kullanıyor.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

nazmican6180

Üye
Bende baktım bendede yok size kamera kalitesini göstertmek isterdim ama yetki yok dior daha forum kullanmada yeniyşm o yuzden bilmiorum

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tapatalk kullanabilirsin.
Tapatalk kaliteyi düşürüyor yalnız.

• Beğen
Tepkiler: cici60
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hizli resim yaz google a o siteye upload edip resim ekle kısmına doğrudan Paylaş linkini yapıştırı. :oke:

• Beğen
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bende hayvan gibi kılıf kullanıyodum kılıftan çıkarttım elimde eldiven vardı malum kış arkası fln cam oldugu için baya kaydı gitti allahtan bununla atlattık arka camı fln patlatmadık bunada şükür
çok şükür kanepenin üstüne koydum telefonu msj gelince kaya kaya halıya düştü çok kaygan :)
temperli cam alacam kırılmayan önlü arkalı 50tl bidaki aya bu ay borçlandım baya :D ozamana kadar kılıfı çıkarmıcam arkası belli olmaya ufak kılcal cizikler meydana gelebiliyor aklımda bulunsun.

nazmican6180

Üye
Tapatalktayım zaten konu açmayı flnda bilmiorum ama resim koyarken yetki yok dior niyeyse

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
çok şükür kanepenin üstüne koydum telefonu msj gelince kaya kaya halıya düştü çok kaygan :)
temperli cam alacam kırılmayan önlü arkalı 50tl bidaki aya bu ay borçlandım baya :D ozamana kadar kılıfı çıkarmıcam arkası belli olmaya ufak kılcal cizikler meydana gelebiliyor aklımda bulunsun.
Yapma be! Bende kılıfsız kullanmayı seviyorum. :D

• Beğen
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ben beyaz aldı ilerde çizilirse belli olmasın die ama bna alt ust bosluklar daha guzel gözüküyor yani neyini begenmiyolar anlamıyorum hoporlörün önde olması iyi samsung gibi ekranın üstüne koymaya gerek yok ama bundada müziği sesli açınca çift hoporler oldugu için elim titriyo
beyazda çok güzel ama bence siyah :D
Yapma be! Bende kılıfsız kullanmayı seviyorum. :D
çok kaygan kardeş korunmasız sakın kullanma temperli cam alıyım ancak öyle kullanırım :D

• Beğen
Tepkiler: ilksenbeyaz

nazmican6180

Üye
Evt ama arkaya film takınca kılcal çizikler gider heralde bende bi yerde küçük bişi var heralde düşüşte oldu sen sony klavyesini kullanabiliyormusun nasıl ben fazla iyi kullanamıyorum birde dokunmatik bazen sakin böle özelliğini yitirmiş gibi oluyor

nazmican6180

Üye
Birde ben çinden manyetik şarj kablosu sipariş ettim o gelsin burda 70 80 lira diolar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Evt ama arkaya film takınca kılcal çizikler gider heralde bende bi yerde küçük bişi var heralde düşüşte oldu sen sony klavyesini kullanabiliyormusun nasıl ben fazla iyi kullanamıyorum birde dokunmatik bazen sakin böle özelliğini yitirmiş gibi oluyor
sorunsuz kullanıyorum samsung klavye gibi ayarladım ben güzel oldu

nazmican6180

Üye
Nerden ayarladın orj si biraz zor gibi bide ben buraya resim atamıorum nedense

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
burdan gir kardeş yükle forum yazan yeri kopyala
klavye ayarıda ayarlardan< dil ve giriş<xperia klavye< kişiselleştirilebilr kılavuzuz< ok çıkacak 2 oku geçin 3. ekranda klavye açılcak ekrananın sol üst kısmında klavye işareti çıkıyo oraya tıkalyıp değitirebiliyosun
Birde ben çinden manyetik şarj kablosu sipariş ettim o gelsin burda 70 80 lira diolar
manyetiklerin hepsi çakma kardeş 34liraya goldda da var manyetik usb ama dock sonynin ürettiği belki bataryaya zarar verebilir.

nazmican6180

Üye
Çok sagol kardeşim bilerek dock almadım kablo sahtede olsa heralde artık zarar vermez ama dock verebilir sen kamerada ayar yapıyomusun yoksa süper otodamı resim çekiyon

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Çok sagol kardeşim bilerek dock almadım kablo sahtede olsa heralde artık zarar vermez ama dock verebilir sen kamerada ayar yapıyomusun yoksa süper otodamı resim çekiyon
2dk ya video atcam sana beklersen klavye için.
kamerayıda makroda kullanıyorum ben 20.7 mp çekim yapıyo diğerleri yapmıyo sanırım.

nazmican6180

Üye
Evet
Bnde kendim elle yapıorm çok güzel resimler çekebilio. Birde uygulamaları çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor samsung. Gibi degil bazı özelliklerini şimdi bile kullanamıyorum samsungun

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
hangi özellikleri kullanamıyosun sonynin anlmadım kardeş?

nazmican6180

Üye
Samsungda dram die bisi var sony motion shot samsunda. Kullanamadım sonyde il denememde oldu

Üst Alt