Sony Xperia Arc, Neo ve Diğer Modeller için Android 4.0.4 Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
klongs

klongs

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Arc, Neo ve Diğer Modeller için Android 4.0.4 Güncellemesi Dağıtılmaya Başladı!

2011 yılı Sony (Ericsson) Xperia akıllı telefon portföyü için Ice Cream Sandwich güncellemesiyle ilgili geçtiğimiz hafta bir duyuru yapan Sony Mobile, bugün Xperia Arc LT15 ve Xperia Neo MT15 modelli cihaz kullanıcılarını son sürüme güncellemeye başladı!

Nisan’da Xperia arc S, Xperia neo V ile Xperia ray için Android 4.0.3 dağıtımı gerçeklemişti. Xperia Arc ve Xperia Neo ise en son sürüm olan Android 4.0.4′e yükselerek kullanıcılarına sorunsuz bir Ice Cream Sandwich deneyimi yaşatacak. Fakat maalesef Kernel versiyonları 2.6.32′de kalacak. Sonraki yazılım paketlerinde Kernel de güncellenebilir.
Güncellemeyi Sony’nin PC Companion ya da SUS (Sony Update Service) programlarından biriyle gerçekleştirebilirsiniz. Yükseltme uyarısı direk telefonunuza gelmeyecek, bilgisayar üzerinden kurmalısınız.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Hadi hayırlı olsun.Bende yakında neo v alınaca yüklerim :)

enes-1907

enes-1907

Üye

2011 yılı Sony (Ericsson) Xperia akıllı telefon portföyü için Ice Cream Sandwich güncellemesiyle ilgili geçtiğimiz hafta bir duyuru yapan Sony Mobile, bugün Xperia Arc LT15 ve Xperia Neo MT15 modelli cihaz kullanıcılarını son sürüme güncellemeye başladı!

Nisan’da Xperia arc S, Xperia neo V ile Xperia ray için Android 4.0.3 dağıtımı gerçeklemişti. Xperia Arc ve Xperia Neo ise en son sürüm olan Android 4.0.4′e yükselerek kullanıcılarına sorunsuz bir Ice Cream Sandwich deneyimi yaşatacak. Fakat maalesef Kernel versiyonları 2.6.32′de kalacak. Sonraki yazılım paketlerinde Kernel de güncellenebilir.
Güncellemeyi Sony’nin PC Companion ya da SUS (Sony Update Service) programlarından biriyle gerçekleştirebilirsiniz. Yükseltme uyarısı direk telefonunuza gelmeyecek, bilgisayar üzerinden kurmalısınız.

ben de neo var mt15i ama en son sürüme sahipsiniz diyor

uluenis3

uluenis3

Üye
LT15i (xperia arc) var zaten son sürüme sahipsiniz diyor daha 4.0.1 İCS ye geçemedim :S
Hazirana geldik daha güncelleme vermediler bana bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba ?

__xXx__

__xXx__

Üye
LT15i (xperia arc) var zaten son sürüme sahipsiniz diyor daha 4.0.1 İCS ye geçemedim :S
Hazirana geldik daha güncelleme vermediler bana bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba ?

cihazınizi türkiyeden mi aldınız ya da custom rom felan yüklediniz mi ?

gs_1991_apo

gs_1991_apo

Üye
pc üzerinden kontrol ettinmi . cünkü telefon üzerinden uptade olmuor.

solucan55

Üye
Arkadaslar ben xperia arc telefonumu almanya dan almistim. yani almanya ürünü. Ama bende de son sürüme sahipsiniz falan diyor. SI- nummarasi internetteki liste de yer almiyor hala...normal mi acaba bu ??? :s

klongs

klongs

Üye
    Konu Sahibi
almanyaya gelmedi diye biliyorum

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Xperia Pro'ya yüklemiştim. Görsel açıdan fark yok ama yeni androidli olduğum için pek bilgim de yok doğrusu.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Xperia Pro'ya yüklemiştim. Görsel açıdan fark yok ama yeni androidli olduğum için pek bilgim de yok doğrusu.
Usta sen telefona custom rom falan yükledin mi?
Not: İki hafta içinde Türkiye'ye anca gelir

• Beğen
Tepkiler: uluenis3
legolas29

legolas29

Üye
Nasil yullenecek ics 4.0.4 ben yazilim yuklemeye geliyorum neo v de en yuksek surume sahipsiniz diyor

KayraBey

KayraBey

Üye
Belli ki daha yayınlanmamış.

legolas29

legolas29

Üye
Biri anlatsin ics yuklemeyi

suleyman3535

Üye
xperia arc lt15i...güncelme yok ....2.3.4olarak kaldı bundna ust versıyonlara nasıl gecerım ICS NUMARASI 1246-1843.....

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Sony Companion ile güncellemeyi deneyin. Ben böyle güncellemiştim.

Ancak ICS 4.0.4'ü kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu versiyonda telefonun ekran kartını kullanması çok sınırlandırılmış. Sadece 3D oyunlarda ve videolarda GPU aktif oluyor. Onun dışında herşey işlemciye yükleniyor. Telefon hem çok ısınıyor hem de çok aşırı kasıyor.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
ilk güncelledim hiç kasma yoktu bir hafta öncesi idi dün gece deli etti beni her yerde kasıyor fabrika ayarlarına sıfırladım şimdilik iyi ama ne kadar gider bilmiyorum ara ara hafif kasmalar oluyor android aldığımıda pişman oldum bu nasıl bir sistem yaaa tamam oyun var uygulama var ama nedir bu kasma nedir bu reklam olayı nedir root olayının garanti dışı sayılması zararın neresinden dönersem kardır arc s satıcam niyetine girdim olmaz bu sistem böyle

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
enes-1907

enes-1907

Üye
ilk güncelledim hiç kasma yoktu bir hafta öncesi idi dün gece deli etti beni her yerde kasıyor fabrika ayarlarına sıfırladım şimdilik iyi ama ne kadar gider bilmiyorum ara ara hafif kasmalar oluyor android aldığımıda pişman oldum bu nasıl bir sistem yaaa tamam oyun var uygulama var ama nedir bu kasma nedir bu reklam olayı nedir root olayının garanti dışı sayılması zararın neresinden dönersem kardır arc s satıcam niyetine girdim olmaz bu sistem böyle
2.3.4 e dön canavar gibi kullan cihazın çok iyi bi cihaz sakın satma ...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bencede satma, eski versiyona dön. Ben telefonu eski versiyonda canavar gibi kullanıyorum. Daha yeni Asphalt 7'yi TV'den oynadım sıfır kasma :oke:

enes-1907

enes-1907

Üye
Bencede satma, eski versiyona dön. Ben telefonu eski versiyonda canavar gibi kullanıyorum. Daha yeni Asphalt 7'yi TV'den oynadım sıfır kasma :oke:
asphalt 7 çıkmadı ki daha nasıl oynadın.bazı arkadaşlar paylaşmış ama ben güvenmiyorum google playde daha çıkmamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt