Sony Ericsson Xperia Neo V Android 4.0.3 Sorun Acil Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

ulaskorkut07

ulaskorkut07

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia Neo V Android 4.0.3 Sorun Acil Yardım!
Arkadaşlar benim SE Xperia Neo V var.Ben buna ics yüklemek istedim.Sony ericsson pc companion ile yüklemek isterken bana telefon ''telefon yazılımı güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor.''diye uyarı geldi.Bende Sony ericsson update service den yüklemek istedim.Ordan yükledim.Ancak telefonu açtığımda yüz tanımayı incelemek istedim.Ayarlar güvenlik sekmesine baktığımda ise yüz tanıma yoktu.Üstelik mesajla ses tanıma ile yazma fonksiyonunu denemek istedim.Ancak her seferinde bağlantı hatası diye uyarı veriyor.Pc companion ile onar da yapamıyorum.Ne yapabilirim?Acil yardım.Lütfen...:ağlarım:

enes-1907

enes-1907

Üye
Arkadaşlar benim SE Xperia Neo V var.Ben buna ics yüklemek istedim.Sony ericsson pc companion ile yüklemek isterken bana telefon ''telefon yazılımı güncelleştirme bileşenleri yüklenemiyor veya başlatılamıyor.''diye uyarı geldi.Bende Sony ericsson update service den yüklemek istedim.Ordan yükledim.Ancak telefonu açtığımda yüz tanımayı incelemek istedim.Ayarlar güvenlik sekmesine baktığımda ise yüz tanıma yoktu.Üstelik mesajla ses tanıma ile yazma fonksiyonunu denemek istedim.Ancak her seferinde bağlantı hatası diye uyarı veriyor.Pc companion ile onar da yapamıyorum.Ne yapabilirim?Acil yardım.Lütfen...:ağlarım:

baska pc ye pc companıonu kur öyle dene bnm neo da 2.3.3 den 2.3.4 e geçecektim cafeden yapayım dedim habire hata verdi evde denedim ilk seferde yükledim bu arada 4.0 kullananlar hiç memnun değil tavsiye etmem

__xXx__

__xXx__

Üye
dostum pc companion ı sil yeniden yükle eğer öyle de olmuyor ise pcne format atmak lazım çünkü işlemci onbellegine o hata kayıtlı kalır yüz tanıma fonksiyonu için google playden en son flash player sürümünü yuklemen gerekir yoksa yüz tanıma acamazsin sesle mesaj yazma için ise internete bağlı olman lazım:oke:
başka sıkıntın varsa yardımcı olabilirim

ulaskorkut07

ulaskorkut07

Üye
    Konu Sahibi
dostum pc companion ı sil yeniden yükle eğer öyle de olmuyor ise pcne format atmak lazım çünkü işlemci onbellegine o hata kayıtlı kalır yüz tanıma fonksiyonu için google playden en son flash player sürümünü yuklemen gerekir yoksa yüz tanıma acamazsin sesle mesaj yazma için ise internete bağlı olman lazım:oke:
peki ama bende güvenlik sekmesinde yüz tanıma yazmıyor bile flash player yükleyince güvenlik sekmesine gelecek mi?

__xXx__

__xXx__

Üye
sorunun çözüldüyse ne mutlu

ulaskorkut07

ulaskorkut07

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Flash Player 11.1 yükledim olmadı :(
Abi şimdi denedim oldu sağol.

---------- Eklendi @ 12:40:27 ---------- Yazıldı @ 12:38:29 ----------

Abi bir sıkıntım daha var.2.3.4 te müzik açtığımda bildiri ışığı yanıyordu.Şimdi bastığımda yanmıyor.Şarj olurken falan yanıyor ama müziği açmaya bastığımda yanmıyor neden olabilir?

enes-1907

enes-1907

Üye

flash player yüklü olmadan çıkmıyor hocam
bana mantıksız geliyo çünkü flash player zaten noe v de orjinal halinde mevcut nie tekrar yüklesin ki alakası bnce hocam yazılım atarken sorun olmustur

ulaskorkut07

ulaskorkut07

Üye
    Konu Sahibi
bana mantıksız geliyo çünkü flash player zaten noe v de orjinal halinde mevcut nie tekrar yüklesin ki alakası bnce hocam yazılım atarken sorun olmustur
​Flash Player yükleyince oldu.

swerrt

swerrt

Üye
Arkadaşlar benıde kurtarın nolur şu ıcs den telefonumu mahvettı bi önceki sürüme dönmenin bi yolu
yokmu yada format atma gibi bişey yokmu yardım lütfen...

SE XPERİA NEO V

__xXx__

__xXx__

Üye
Arkadaşlar benıde kurtarın nolur şu ıcs den telefonumu mahvettı bi önceki sürüme dönmenin bi yolu
yokmu yada format atma gibi bişey yokmu yardım lütfen...

SE XPERİA NEO V

önümüzdeki hafta 4.04 olan düzeltme güncellemesi gelecek stabil çalışma pil kullanımı ve birçok hata düzeltilmiş eğer memnun kalmazsınız cihazın müşteri hizmetlerini arayarak en yakın yetkili servisi öğrenip götürün 5 dk ya 2.3.4 romu yuklerler

---------- Eklendi @ 19:26:35 ---------- Yazıldı @ 19:23:57 ----------

4.0.3 ü ilk yükleyince flash playeri tekrar yuklemelisiniz google playdan( muhakkak en son surumdur ordaki) yoksa flash düzgün çalışmıyor facelockta flash tabanlı bir uygulama en son flash player sürümü olmadan görünmüyor dostum

enes-1907

enes-1907

Üye

önümüzdeki hafta 4.04 olan düzeltme güncellemesi gelecek stabil çalışma pil kullanımı ve birçok hata düzeltilmiş eğer memnun kalmazsınız cihazın müşteri hizmetlerini arayarak en yakın yetkili servisi öğrenip götürün 5 dk ya 2.3.4 romu yuklerler

bu 4.04 olan düzeltme sürümü önümüzdeki hafta gelecek demişsin bu kanıya nerden vardın birde bnm telefon neo daha 4.0 ıcs gelmedi acaba direk düzeltme sürümü olan 4.04 gelecek acaba

klongs

klongs

Üye
direk 4.0.4. gelecek

__xXx__

__xXx__

Üye

bu 4.04 olan düzeltme sürümü önümüzdeki hafta gelecek demişsin bu kanıya nerden vardın birde bnm telefon neo daha 4.0 ıcs gelmedi acaba direk düzeltme sürümü olan 4.04 gelecek acaba

sony den açıklama geldi kardeş sizede direk düzeltilmiş olan 4.04 gelecek

kerim5534

kerim5534

Üye

Sony blog dan açıklandi 2 gün önce gördüm bende xperia play ics iptal etmişler

Üst Alt