Çok acill yardım lütfennn, Xperia Neo V açılmama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

bayramavci

Üye
    Konu Sahibi
Çok acill yardım lütfennn, Xperia Neo V açılmama sorunu
s amun aleykum saygı değer insanlar , çok acil yardıma ihtiyacım var

xperia neo v adlı telefon var elimde bu telefonda custom rom yüklüydü 4.4.2 , ben bu rom yüklüyyken bootlader kilidini actım ve telefonu kapattım veya kapandıktan sonra telefon bir daha acılmadı , power tusuna basıyorum sadece titresım yapıyor yesıl ısık yanıp sönüyor , cwm ye girmiyorr , nasıl düzeltirim stock roma dönme veya tekrar bir custom rom ile acabilirimmmm

BRKTNL

BRKTNL

Üye
O telefon 4.0.4'ü zor kaldırıyor kardeş sen ne yaptın :D Bence 2.3 stock rom a döndürme şansın varsa döndür o telefonun en stabil hali 2.3

bayramavci

Üye
    Konu Sahibi
o durumu halletim fakat kernel atarken şöyle bir durumla karsılasıyorum nedendir acaba

hizan

hizan

Üye
Bootloaderi kapatmanı istiyor.

bayramavci

Üye
    Konu Sahibi
ama bn.custom.rom.indirip o.romun.boot.img sini.flashlayip rom.kurcam.nasil yapicam.peki

Invoke

Invoke

Üye
Bootloader kapatmanı istemiyor. Kapalı bootloadera custom kernel flashlarsan açılmaz zaten.
En stabili hali 2.3 de değil, 4.4.4 lx gayet iyi.

Sorununa gelelim, flashtoolu boş ver. Xperia kernel flasher diye bir şey 1-2 mb lık bir şey onu indir. Google a yazınca çıkar ilk sitede. Tabi yine flashtool driverları yüklü olmalı. Cihazı fastboot moda almalısın. Fastboot a aldığın yazmıyor attığın ss de. Kerneli flashladıktan sonra romu flashlayacaksın cwmden, açılacak. Olmuyorsa flashmodda stock romu flashla. Bl kapatmanın hiçbir faydası olmaz. Zararı bile olur.

Üst Alt