Sony Ericsson Xperia Arc LT15i 2.3.4 güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

araziforum

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia Arc LT15i 2.3.4 güncellemesi
Merhabalar herkese. Sony Ericsson Xperia Arc LT15i 2.3.4 güncellemesi Türkiye için çıktımı? Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen. Ben sitede güncellemenin çıktığına dair haber okudum ama kendi telefonumdan arattım güncellemeyi ama sonuç yok. Bilgisayara bağladım. PC Companion da bişey bulamıyor. telefonunuz güncel diyor.

wisecancer1

Üye
arkadaşım herhalde bi ikimiz varız arc kullanan ben bi yabancı sitede ekim sonunda çıkacak diye okudum hatta adam haneycomb (android 3,2 ) kurmuş artistik yapıyodu bozuldum görünce :)

sinanpp

sinanpp

Üye
Merhabalar herkese. Sony Ericsson Xperia Arc LT15i 2.3.4 güncellemesi Türkiye için çıktımı? Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen. Ben sitede güncellemenin çıktığına dair haber okudum ama kendi telefonumdan arattım güncellemeyi

araziforum

Üye
    Konu Sahibi
Xperia arc kullananların sayısı ya çok değil ya da update ilgilerini çekmiyor

wisecancer1

Üye
Aynen katılıyorum uluslararası güncelleme diyor ama türkiye yok dil desteği var ışteyim eve gidince bu gece bakacağım burdan haber veririm.

wisecancer1

Üye
Aynen katılıyorum uluslararası güncelleme diyor ama türkiye yok dil desteği var ışteyim eve gidince bu gece bakacağım burdan haber veririm.

Dosya adı: LT15i_4.0.1.A.0.283_Generic Global.rar
Dosya tanımı: LT15i_4.0.1.A.0.283_Generic Global
Dosya boyutu: 155.77 MB

wisecancer1

Üye

programın dilini ingilizce olarak seçin türkiye harici orjinal yazılım kolay zahmetsiz yüklensin

araziforum

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye güncellemesi yayınlandı. Takip edenler pc companion ile yükleyebilirler.

burakkuz

Üye
Arkadaşlar ben xperia neo kulanuyorum fakat ona günecelleme gelmemiş ne yapabilrim ?

suleyman3535

Üye
2.3.4 te kaldı guncelme yok dıyor ıcs numrasına baktım orda da yok1246 1843 hala guncelleme yok nasıl guncelyebılırım telefonu ..şididen herkeze tsk...

araziforum

Üye
    Konu Sahibi
halen güncellemediysen güncellemeni tavsiye etmem. ics sanırım çift ve dahaüzeri çekirdekli cihazlar için. Bende Arc var. güncellediğime pişman oldum. şimdi downgrade yapma niyetindeyim.

Üst Alt