Sony Xperia Z3 İçin Android N Yayınladı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z3 İçin Android N Yayınladı
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız Sony dün sadece Xperia Z3 modeli için Android N geliştirici ön izleme sürümünü herkes için yayınladı. Romu denedim ve oldukça memnun kaldım yani gerçekten bu kadar saf bu kadar performanslı bir yazılım görmemiştim uzun zamandır. Rom günlük kullanıma uygun sadece bir kaç ufak tefek bug var onları da liste haline getirdik ve geri bildirim yapacağız. Romda ota desteği var sony sürekli ota verecek yani roma o yüzden ufak bugları tek bir ota ile düzeltirler diye düşünüyorum. Boş ram cihazı aktif kullanmama uygulamaları kurmuş olmama rağmen 1.8gb altına hiç düşmedi :) ilk açılışta 2gb boş ram var.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sony Xperia Z3 Android N İndirme:
Öncelikle 2 farklı yükleme yöntemi vardir.
1. yöntem linkte ki ftf dosyasını indirerek flashtool uygulaması ile flaşlayabilirsiniz. FTF LİNKİ=>

Diğer bir yöntem ise En son sürüm sony pc companion uygulamasını bilgisayarınıza kurun ve ardından cihazınızı pcye bağlayın kablo ile ve pc companion uygulamasını açıp klavyeden ALT tuşuna basılı tutarak repair yazan yere basın size android n indirme veya repair yapma diye 2 soru soracak uygulama oradan android n seçerek indirmeye başlayabilirsiniz.

Romdan resimler=>

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cemil 14

Luck Star

Luck Star

Üye
Klasörler güzel olmuş beğendim ama kamera yine aynı, düzeltme niyeti yok galiba.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
güzel olmuş inşallah resmi güncellemeyi z2de alır inşallah

LimePie

LimePie

Üye
evet z2 de alırsa muhteşem olacak bu güncellemeyi

sado_27

sado_27

Üye
Hadı hayırlı olsun z3 kullanıcılarına bız garıban z2 ler hayla androıd m beklemekteyiz

kralberk13

kralberk13

Üye
TR nezaman OTA gelir z5 lere

keops31

keops31

Üye
yüklemeyi geri alabiliyo muyuz güncellemeyi?

kralberk13

kralberk13

Üye
ala bilirsin ama tehlikeli garanti dışı kalabilir cihaz ve uğraştırıcı

tayren

tayren

Üye
Zaten flashtool'un yeni sürümünde lollipop güncellemesi var z3 ünde olması lazımdı

cemil 14

cemil 14

Üye
Z3 plus için varmı

Üst Alt