Sonunda polis oluyorum :d

• 20 Nisan 2011
  • 1756 Okunma
  • 36 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sabah 7 de telefon geldi ve haftaya mülakata gel denildi sınavı kazanmıştım artık polis olmam için önümde hiç birşey kalmadı paylaşayım dedım 21 yaşındayım bu arada mutluyum :D

Yazan: Tuncay.erol
    Reşwan, tragedie, jejep ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. bir zamanlar bende böyle masum ve sevinçliydim ama işler istediğim gibi gitmedi ve istifamı verdim :)

neyse tebrikler :oke:

3. TEŞŞEKürler babamd polis ondan sıkıntı cekmicem şart görevinde zorlanıcam biraz :)

4. Hayırlı uğurlu olsun...

Gözün aydın...

5. Teşşekürler kardeş :)

6. Aa tebrik ederim Tuncay çok şanlısın valla benimde en çokk istediğim meslekti adına hayırlısı olsun < Resmi açmak için tıklayın >

7. Yaş 20 senınde 167 den uzunsan erkekler 167 kadınlarda 165 sınava girerek meslektaş olmamızı sağlıyabilirsin :D Teşekkürler bu arada darısı tüm istiyenlere :)

8. 21 den gün aldım zaten 1.60 boyumm yaa :dry: amaa alırdı benden hafif kısalar bilee polıslık gorevınde.. Onlarda torpillidir :hmmm ee benımde torpilim var alırlar kesın amaa bu saatten sonraa olmazz galıbaa ben Polıs olmayı cok ıstemıstım yada yunus polisi... Birde anaokul öğretmeni, birde ilahiyatcı :)

Ama polıslıgıde sevıyordumm yaaa aslındaa polıslık sınavlarına gırebilirim amaa ilahiyatcılıktaa ıstıyorum :hmmm

Çokk karışıkk insanım dimii :dry:

9. 29 yaşına kadar girme hakkın var memur sınavlarına her sene birini dene elbet biri tutar polis olmak istiyen bi insan saten ufku acık bir insandır :)

10. :lolTeşekkür ederim bakıcaz artık

11. Allah hayırlı etsin, tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim.

12. Teşşekürler

13. tebrik ederim...:evet:

14. Teşşekür ederim

15. Tebrikler , inşallah mülakatıda geçersin :ehe

16. Geçicem daha öncede 3 kere girdim :D

17. 3 kere girdiğine göre diğerlerinde geçemedin herhalde :naughty::D

18. Yok sınavsız deneme amacıyla girdim 3dende geçtim :D yanı kondisyonluyum :naughty:

19. Hmm hadi bakalım başarılar :D

20. Hayırlısı olsun :) İnş. her şey istediğin gibi olur

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 10:06